Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2011 o 16:26, Vethod napisał:

ciach

No wybacz bardzo ale jeżeli zamawiałeś jako guest to jak w twoim koncie ma być zamówienie hmmm? Poza tym DLC masz tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55729&pid=9244 Wymagają one patcha 1.1 jak coś. Patch dostępny na oficjalnej stronie wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje donard, jednak stosowałem się do zaleceń więc nie wiedziałem.
A mam jeszce pytanko. Czy tam będzie ten Kod DLC po pierwsze a po drugie te kody dostępne są dla wszystkich??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moje marzenia o edycji Hero Infamousa chyba się nie spełnią, za to wasza konkurencja (czytaj Ultima) dodała do swojej oferty edycję specjalną tej gry. Czy u Was też będzie ona dostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 14:23, akne napisał:

Ta akcja już się skończyła, ale może zostanie powtórzona z inną grą.


Rozumiem, ale co zrobić aby grę ponownie przypisać do profilu? Zniknęła mi po kliku dniach. Czy to znaczy, że wtedy powinienem ją sciągnąc od razu, bo potem jej już nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 10:42, Kedar03 napisał:

Witam. Moje marzenia o edycji Hero Infamousa chyba się nie spełnią, za to wasza konkurencja
(czytaj Ultima) dodała do swojej oferty edycję specjalną tej gry. Czy u Was też będzie
ona dostępna?

Tyle, że edycja "specjalna" w Ultimie nie posiada bonusów do zamówień przedpremierowych, ergo staje się mało "specjalna".

I przyłączam się do pytania- będziecie mieć chociaż tą nieszczęsną wersję specjalną? Tylko proszę- jak możecie to dorzućcie te bonusy z pre-ordera podstawki, bo inaczej traci ona na sensowności (sam nie jestem przekonany, która oferuje ciekawsze dodatki). Chyba, że stoi za tym jakowaś siła wyższa, ale wtedy nie trzyma się to kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu, pomyliłem się i niechcący zamówiłem damską wersję koszulki wiedźmińskiej zamiast męskiej. Zgłosiłem to do DOKu chyba we wtorek i dalej nie ma odpowiedzi. Zamówienie nr YL06001149.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 09:02, Nieznajomosc napisał:

Pani Aniu, czy dużo zostało jeszcze Edycji Kolekcjonerskich?

Nie mogę powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 11:29, Renzov napisał:

I przyłączam się do pytania- będziecie mieć chociaż tą nieszczęsną wersję specjalną?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 23:20, Arthas97 napisał:

Mam pytanie: Czy Tekken 5 (PS2) będzie jeszcze dostępny w sklepie gram.pl?

Trudno powiedzieć, może pod koniec czerwca 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2011 o 10:47, Marazm napisał:

Czy to znaczy, że wtedy powinienem ją sciągnąc od razu, bo potem jej już nie będzie?

Tak, dokładnie tak.
To jest freeware, możesz ją ściągnąć za darmo z innego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 22:02, Many18 napisał:

Do standardowej wersji Infamous 2 są dodane specjalne bonusy. Czy będą one dodane do
wersji z padem?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 22:02, Many18 napisał:

Do standardowej wersji Infamous 2 są dodane specjalne bonusy. Czy będą one dodane do
wersji z padem?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2011 o 15:20, Makar13 napisał:

Dobra, mam ostatnie pytanie co do mojego zamówienia, utworzyłem 2 transakcję w płatności.pl
i otrzymałem wiadomość, że zamówienie zostało opłacone. Niestety dzisiaj dostałem 2 wiadomość
od płatności.pl, że transakcja została anulowana. W zakładce mojego zamówienia, widnieje,
że zostało wysłane. Więc z tym zamówieniem jest wszystko w porządku ?

3 razy próbowałeś płacić za to zamówienie, w końcu próba 26.05.2011 się powiodła.
Zamówienie zostało wysłane 27.05.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2011 o 17:00, akne napisał:

> Pani Aniu, czy dużo zostało jeszcze Edycji Kolekcjonerskich?
Nie mogę powiedzieć :)


Kilka dobrych dni temu widziałem na youtube reklamę, że pozostało mniej niż 10% nakładu (czyli mniej niż 1000 egzemplarzy) - i dlatego też pojawiło się moje pytanie, jestem ciekaw ile jeszcze zostało - bo tak podejrzanie dużo tych EK jest :P niby wszystkie 10k zostało sprzedane, potem dużo osób powycofywało te zamówienia.

Mam jeszcze pytanie do Ciebie, coś tam czytałem kiedyś, że jest EK z numerem 0000 (jakiś tam błąd był) i mieliście ją wystawić na aukcje internetowe, a pieniądze przekazać na cele charytatywne - i kiedy ta aukcja zostanie wystawiona wiesz może o tym coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować