Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

A ja odpowiem :)
Można- sam zamówiłem MW3 tyle, że z nowym AC- chyba tydzień różnicy. Paczkę dostaniesz kiedy dostępna będzie druga gra (ta z późniejszą datą premiery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
to ja mam takie pytanko odnośnie tematu, który już był poruszany, ale jakoś nie dopatrzyłem się ostatecznej informacji.

Zamówiłem na gramie i odebrałem w salonie sferis kilka dni temu Red Dead Redemption z 3 DLC na XBox360 i niestety nigdzie nie ma informacji jak te dodatki aktywować. W pudełku z grą nie ma nic prócz mapki i instrukcji. Żadnego kodu ani nic takiego.
Mój numer zamówienia to : UT00541117

Będę wdzięczny za info skąd pobrać kod i jak go w grze aktywować. Z góry dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 09:49, Radekl2 napisał:

A ja odpowiem :)
Można- sam zamówiłem MW3 tyle, że z nowym AC- chyba tydzień różnicy. Paczkę dostaniesz
kiedy dostępna będzie druga gra (ta z późniejszą datą premiery).


O nowym AC zapomniałem, na PC kiedy wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź może w szczegółach zamówienia na stronie sklepu, może masz przy zamówieniu "Pobierz kod".
Jeśli brałeś za pobraniem, to musisz poczekać kilka dni, aż pieniądze wpłyną do sklepu, jak płaciłeś z góry, to od razu powinieneś mieć możliwość pobrania kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie wiadomo dokładnie.
Ubi coś tam mówi, że może równocześnie z konsolowymi wersjami ale oficjalnego komunikatu z datą premiery jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 12:37, Harrolfo napisał:

Sprawdź może w szczegółach zamówienia na stronie sklepu, może masz przy zamówieniu "Pobierz
kod".
Jeśli brałeś za pobraniem, to musisz poczekać kilka dni, aż pieniądze wpłyną do sklepu,
jak płaciłeś z góry, to od razu powinieneś mieć możliwość pobrania kodu.


Odbierałem w sferisie i płaciłem przy odbiorze, zamówienie ma status odebranego/zrealizowanego. Niestety w zamówieniach nie ma żadnego kodu do pobrania (ani w tym konkretnym, ani na liście moich zamówień), tak jak to bywa przy innych grach bo nie od dziś w gramie kupuję :-).
Wygląda jakby to we wszystkich RDR w ten sposób sprzedawanych brakowało karteczki z kodem w pudełku, jest to angielska wersja, nei wiem czy wydawca w ogóle je jakoś otwiera i coś dokłada czy nie ... ciężko powiedzieć. Tak czy siak kodów brak a powinny być ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 13:11, Harrolfo napisał:

Ok, jak odebrałeś w salonie, to poczekaj tak do wtorku i wtedy sprawdź, czy będziesz
miał kod tam, gdzie pisałem :)


OK, dzięki za info, dam znać w tygodniu w takim razie czy coś drgnęło w temacie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 11:51, damimav napisał:

Wiadomo coś od kiedy będzie można składać zamówienia na konsolę PSVita ? Inne serwisy
już zbierają zamówienia, np. ultima.pl

Pytam bo to u was chcę kupić konsolę :)


Jak znam życie i gram.pl to czekają aż będzie potwierdzona cena, żeby potem nie było przykrych niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2011 o 15:05, Nor2323 napisał:

Będziecie mieli kolekcjonerkę ME3 ?

Nie wiem, wysłałam zapytanie do polskiego oddziału EA w zeszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 20:50, Harrolfo napisał:

Anke, jak kupiłem w Waszym sklepie grę wydawcy, który splajtował i mam problem z jej
uruchomieniem, to z kim mam się kontaktować?

O jaką grę chodzi i na czym polega problem z uruchomieniem? Jaki masz komunikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować