Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Aniu, mam jedno pytanie... Macie kontakt z "THQ" albo jego wydawcą? Chodzi znów o grę WWE''12, coraz bliżej premiera, a jedyny Pre-Order to na allegro sprowadzany zza granicy...Ostatnie części serii pojawiły się w gramie, więc mam cichą nadzieję, że i tym razem się to powiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 22:33, bugs14 napisał:

Aniu, mam jedno pytanie... Macie kontakt z "THQ" albo jego wydawcą? Chodzi znów o grę
WWE''12, coraz bliżej premiera, a jedyny Pre-Order to na allegro sprowadzany zza granicy...


W Polsce gry THQ generalnie wydaje CD Projekt, więc może warto się zapytać konsula CDP o tę grę? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&u=822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w waszym sklepiku pojawi się gra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 5 na konsolę PlayStation 2 region PAL

Bo na Allegro widziałem ale 100zł za grę co miało premierę 2009r to trochę zbyt duży wydatek w dodatku mam konto na allegro w którym obsługa musi mi zrobić weryfikacji danych ale to coś zbyt długo trwa i nie chcą mi powiedzieć kiedy zakończą weryfikacji moich danych.

Było by miło kupić za około 50zł z kosztem przesyłki, bo właśnie tyle dałem za Naruto Ultimate Ninja 3 w Empiku a u was cena jest prawie taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu,

Nie znalazłem informacji w wyszukiwarce, więc pytam - Europejska premiera ME3 podobno 9. marca, a przy EK figuruje wysyłka już 6., razem z amerykańską premierą. To błąd czy faktycznie wyślecie ją wcześniej i dostaniemy następnego dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 14:07, paraGaladh napisał:

Cześć Aniu,

Nie znalazłem informacji w wyszukiwarce, więc pytam - Europejska premiera ME3 podobno
9. marca, a przy EK figuruje wysyłka już 6., razem z amerykańską premierą. To błąd czy
faktycznie wyślecie ją wcześniej i dostaniemy następnego dnia?

Pozwolę sobie odpowiedzieć. Gry są dostarczane do 7 dni przed premierą i są wysyłane już kilka dni wcześniej, żeby w godzinę "zero" każdy mógł zagrać, kto złożył pre-order. Nie jest to więc błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślą 6stego, kurier lub odbiór z pkt odbioru masz 7mego w takim wypadku. A potem tak czy siak czekasz do 9tego bo przed premierą zapewne jest jak na wszystkie gry bloker i nie odpalisz =)
Jeśli zamawiasz pocztą polską, wtedy wysyłka 6tego - doręczenie priorytet do 3 dni (o ile poczta nic nie spierdzieli) odręcznie na zwykłą paczkę 7-14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2011 o 14:07, paraGaladh napisał:

Nie znalazłem informacji w wyszukiwarce, więc pytam - Europejska premiera ME3 podobno
9. marca, a przy EK figuruje wysyłka już 6., razem z amerykańską premierą. To błąd czy
faktycznie wyślecie ją wcześniej i dostaniemy następnego dnia?

Premiery EA są w piątki w Polsce, towar dostajemy zwykle w pon. lub we wt. i w tym dniu jest wysyłka do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 10:14, Pablo1989 napisał:

Czy w waszym sklepiku pojawi się gra Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 5 na konsolę PlayStation
2 region PAL

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 16:02, dudi92 napisał:

ME3 EK już zamówiona;] Teraz tylko czekam na info o EK Twierdzy 3 i Władcy Pierścieni.
Ma ktoś jakieś informacje na ten temat? A może Ty Aniu wiesz coś nowego?

Nic nie wiadomo, EK Twierdzy 3 raczej nie będzie w ogóle w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 08:33, Solmath napisał:

Aniu, nie wiesz może czy w Polsce będzie dostępna EK Uncharted 3 (z figurką, pierścieniem,
itd.)?

Jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 20:41, Kadaj napisał:

Czy Zelda na 3DSa (dostępność 1-7 dni) pojawi się jeszcze w tym tygodniu?

Staramy się o dostawę.

Dnia 14.09.2011 o 20:41, Kadaj napisał:

A Star Fox będzie w ogóle w sprzedaży?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Aniu. Wszystko jasne.

Dnia 18.09.2011 o 12:26, Pietro87 napisał:

A potem tak czy siak czekasz do 9tego bo przed premierą zapewne jest jak na wszystkie gry bloker
i nie odpalisz =)


@Pietro87: Jest mi to znany proceder, ale czy i w tym przypadku tak będzie? W USA dziesiątki, a może i setki tysięcy osób będą bawiły się już od 6. marca, więc co im szkodzi, by dać te parę dni posiadaczom kolekcjonerek tutaj? Myślisz, że będą się bawić się w podział tego rodzaju na międzykontynentalne wersje? Nie chciałbym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry być może to pytanie już było ale co ze sprawą uplay w Assasins Creed Revelations na ps3 ? Wszystkie skiny i misje były odblokowane bez kodów w Brothehoodzie. Teraz będzie podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 12:07, akne napisał:

CDP mi odpisało, że oficjalnie tego nie mają w planie :)
Pomimo informacji na stronie :):)


Akurat trzeba oddać sprawiedliwość, że na stronie CDP nie ma informacji żadnej o wydaniu dodatku do Two Worlds II. Tamten plan był na gramie, a nie na CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 14:04, marcinmazur3 napisał:

Sorry być może to pytanie już było ale co ze sprawą uplay w Assasins Creed Revelations
na ps3 ? Wszystkie skiny i misje były odblokowane bez kodów w Brothehoodzie. Teraz będzie
podobnie ?

To pytane jakiś czas temu padło na Facebooku Ubi i z tego co pamiętam wstępne założenia mówią że ACR na Xpudełko 360 i PS3 będą miał obsługę Uplay. Jednak z ACB było podobnie, a wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 14:01, Solmath napisał:

Jeszcze jedno pytanko. Wysyłka Gears of War 3 nastąpi dzisiaj?

Tak. Trochę późno dostaliśmy gratisowe gadżety do pre-orderów, więc dopiero po 16:00 Wasze zamówienia zaczęły zmieniać status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować