Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2011 o 14:29, bananowiec2 napisał:

Chciałbym się dowiedzieć kiedy pojawi się znowu Starcraft II w waszym sklepie bo odkąd
cdprojekt jest jego dystrybutorem nigdzie go nie ma.

http://www.gram.pl/sklep/pc/starcraft-ii-wings-of-liberty
Stał się dostępny dzie po Twoim poście.
Przepraszam za późną odpowiedź, ale "trochę" byłam zajęta wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 16:44, Pietro87 napisał:

Mam pytanie odnośnie PCtowej EK nowego Batmana.
Mianowicie - czy dostępne w niej są wszystkie skiny zamieszczone na zdjęciu z opisem
kolekcjonerki czy tylko jeden bonusowy [The Dark Knight Returns] ?
Bo trochę to ... hmmm ... mylące :)

Wysłałam zapytanie do Cenegi i powiedzieli mi, że wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2011 o 15:59, David741 napisał:

Aniu dostaliście nowa dostawę popiersi Wiedźmina 2 z EK ?? Bo jak napisałem do działu
odpowiedzieli mi że pod koniec września i jak ??
Zgłaszałem pudełko, popiersie i artbook.


Jeszcze nie dostaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2011 o 17:07, artur_nogaj napisał:

Ps. Akne a jak wygląda sprawa wysyłania reklamowanych pudełek i artbooka z kolekcjonerki
do Wiedźmina? Bo w sumie nie wiem czy mi uznano te rysy czy nie ;)

Chłopaki z DOK codziennie jeszcze jakieś reklamacje wysyłają, pewnie już doczekałeś się swojej paczki lub next week się doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2011 o 18:49, akne napisał:

Wysłałam zapytanie do Cenegi i powiedzieli mi, że wszystkie.



Super :)
W sumie to było takie dosyć hmm logiczne, bo skiny dorzucają różne do różnych pre-orderów ale na edycje standardowe [np skin który mi najbardziej przypadł do gustu Beyond - dodają na gamestopie bodajże], a EK miała być wypasiona we wszystko.
Ale wolałem się jeszcze dopytać dla świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sklep gram.pl dołączy kiedyś to programu PAYBACK, chodzi mi tu o zbieranie punktów, za zakup gier, a nawet trochę złotówek na to idzie. Alternatywą jest zakup danej gry na allegro.pl ale nie chce "zdradzać" Waszego sklepu z innym, dla paru puntów. Nie są mi te punkty jakoś szczególnie potrzebne do życia, ale "jak dają to się bierze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Preorder Skyrim w sklepie gram.pl ma planowaną wysyłkę 9.11 - czy zostało to już potwierdzone? Bethesda zgodziłaby się na coś takiego? Sorry że znów o TESV pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 22:06, GringoG3 napisał:

Czy sklep gram.pl dołączy kiedyś to programu PAYBACK

Nie planujemy na razie, ale zapodam bossowi ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 17:50, Minamir napisał:

Preorder Skyrim w sklepie gram.pl ma planowaną wysyłkę 9.11 - czy zostało to już potwierdzone?
Bethesda zgodziłaby się na coś takiego? Sorry że znów o TESV pytam ;)

Skyrim ma premierę 11.11.2011 - to jest piątek, w Polsce dzień wolny od pracy, święto.
Gdybyśmy dostali towar 10.11.2011, to Wy dostalibyście go dopiero 14.11.2011, bo 11.11.2011 kurierzy nie pracują, nikt nie pracuje itp.

Ustawiliśmy datę wysyłki na środę 09.11.2011, bo klienci muszą dostać grę przed tym długim weekendem i moim zdaniem Bet nie powinna mieć o to pretensji, a Cenega dostarczyć towar w środę (jeśli będzie trzeba, to sami pojedziemy do magazynu Cenegi, żeby przyspieszyć dostawę o dzień, robiliśmy tak przy Mafii II i Civ 5).

Na Skyrima chyba nie będzie embarga na wcześniejszą wysyłkę, Polska jest erpegowym krajem, itp. itd.
Zawsze staramy się dostarczyć premiery najpóźniej w dzień premiery do Was.
Daty wysyłki premier ustawiamy zwykle na kartach produktów na dzień przed premierą (pesymistycznie) - jeśli dostaniemy towar wcześniej i nie ma embarga, to wysyłamy do Was w dniu dostawy.

Dokładną datę dostawy znamy nie wcześniej niż 2-3 dni przed premierą gry (bo dystrybutor też jej nie zna wcześniej, zawsze coś po drodze może się obsunąć, popsuć itp. :)
Zakładając pre-order jako datę wysyłki wstawiamy pesymistycznie na kartę produktu dzień -1 od daty premiery.
No, to tyle, się rozpisałam i jeśli czegoś nie dopowiedziałam, to pisz.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aniu za odpowiedź, to chyba wszystko co chciałem wiedzieć. Pozostaje mi tylko czekać aż Cenega ogłosi to, o co ostatnio pytałem - czyli o zawartość pudełka.

Aha, jeszcze jedno mi się przypomniało - cena jest już potwierdzona?

Jeszcze raz thx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 20:31, Minamir napisał:

Aha, jeszcze jedno mi się przypomniało - cena jest już potwierdzona?

No mam nadzieję płonną, że w ostatniej chwili cenę zmniejszą, na razie SRP na PC to 159,90 (bo chyba pecet Cię interesuje?), w cholerę wysoka, wyższa niż premiera EA (149,90). ale i tak niżej niż StarCraft II ;)
Jeśli zmniejszą do 149,90, to u nas będzie 129,90 (teraz jest 159,90/139,90) i wtedy wszystkim, co złożyli zamówienia poprawimy ze 139,90 na 129,90.
Moim zdaniem Skyrim na peceta powinien mieć SRP (Suggested Retail Price, żargon taki branżowy) 139,90 i wtedy byłby u nas po 119,90 zł.
Ale pewnie lokalizacja sporo kosztuje ;)
Ale i tak się cieszę, że zlokalizują z dubbingiem, Risen tego zaszczytu nie dostąpił.
Nie czepiam się Cenegi, bynajmniej, mają w planie fajniejsze tytuły niż CDP i LEM, ale miłoby było ładną cenę zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam nadzieję że cena się obniży, ale nawet jeśli nie, to jakoś przeboleję. W tym roku kupiłem ME2 za dwie dychy, Cliffs of Dover za 85 czego do dziś żałuję (strasznie niedorobiony symulator) i ostatnio DX:HR za 119, więc jak widać rzadko kupuję gry, teraz i tak wyszło więcej, bo 2 rocznie to zwykle max.

Ok, nie zabieram więcej czasu, jakby coś się ruszyło w sprawie ceny, zawartości itp to chętnie się dowiem.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej, czas edycji upłynął a przypomniało mi się jeszcze coś.

Oczywiście jest możliwość odbioru osobistego zamówionego preorderu 9.11? (lub dzień później jeśli paczka z magazynu się opóźni)? Na stronie pomocy w ogóle nic nie znalazłem od przedsprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 22:51, Minamir napisał:

Oczywiście jest możliwość odbioru osobistego zamówionego preorderu 9.11? (lub dzień później
jeśli paczka z magazynu się opóźni)? Na stronie pomocy w ogóle nic nie znalazłem od przedsprzedaży.


Odbiór osobisty w punktach odbioru jest zazwyczaj możliwy na następny dzień po wysłaniu zamówienia. Listę punktów odbioru osobistego znajdziesz na tej stronie: http://www.gram.pl/sklep_odbior_osobisty_mapa.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie NFS The Run i tych specjalnych serii do odblokowania za pre-ordery. Ile trzeba jeszcze pre-orderów żeby odblokować wszystkie serie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Aniu
Mam trochę nietypowe pytanie - czy już nie będzie szans na kupno Białej Edycji Assassin''s Creed II? Chodzi mi o tą z figurką Ezia. Pytam się, ponieważ bardzo mi na niej zależy. Rozumiem, że ilość była x ograniczona, ale czy nie udałoby się sprowadzić choć jednego egzemplarza? O ile jeszcze są na magazynach Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 12:31, Materdea napisał:

Witam Aniu
Mam trochę nietypowe pytanie - czy już nie będzie szans na kupno Białej Edycji Assassin''s
Creed II? Chodzi mi o tą z figurką Ezia. Pytam się, ponieważ bardzo mi na niej zależy.
Rozumiem, że ilość była x ograniczona, ale czy nie udałoby się sprowadzić choć jednego
egzemplarza? O ile jeszcze są na magazynach Ubi.


Dołączam się do pytania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2011 o 12:31, Materdea napisał:

Mam trochę nietypowe pytanie - czy już nie będzie szans na kupno Białej Edycji Assassin''s
Creed II? Chodzi mi o tą z figurką Ezia. Pytam się, ponieważ bardzo mi na niej zależy.
Rozumiem, że ilość była x ograniczona, ale czy nie udałoby się sprowadzić choć jednego
egzemplarza? O ile jeszcze są na magazynach Ubi.

Chyba marne szanse, bo o ile pamiętam, to dostałam jakąś ofertę wyprzedażową Ubi, były tam różne rzeczy, ale tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować