Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2011 o 19:02, kulfonito napisał:

A ja mam pytanie - gdzie jest audiobook który miałem dostać do Uncharted 3?


Ja tez mam pytanie: mozesz zajrzec do swoich zamowien? Jesli wybrales platnosc z gory, albo od czasu platnosci przy odbiorze minelo 5 dni to w szczegolach zamowienia bedzie kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 22:42, Wojman napisał:

Ja tez mam pytanie: mozesz zajrzec do swoich zamowien? Jesli wybrales platnosc z gory,
albo od czasu platnosci przy odbiorze minelo 5 dni to w szczegolach zamowienia bedzie
kod.


Mi chodzi o ten wiedźmiński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamówienie numer SQ04621103
Dziwne rzeczy jakieś się dzieją z tym moim batmanem, konic końców jest zamówienie zrealizowane, ale nie ma kodów na dlc do pobrania. Pociągneliście też za przesyłkę choć na stronie gry wyraźnie napisano, że wysyłka gratis.
Domyślam się, że problemy są spowodowane dość wczesną datą zamówienia, ale jakiś pewien dyskomfort odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Krótkie pytanie:
Czy dla punktów odbioru osobistego pre-order Skyrim przyjdzie 9-10? Bo po ostatnich przygodach z paczką z Gears of War 3 naszły mnie wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 09:30, etam-przemo napisał:

Dziwne rzeczy jakieś się dzieją z tym moim batmanem, konic końców jest zamówienie zrealizowane,
ale nie ma kodów na dlc do pobrania.


Kody pojawiaja sie w przeciagu 5 dni roboczych od dnia odbioru osobistego (albo kurierem) od dnia zapłaty. Jeśli płaciłeś z góry to kody na DLC powinny być w "Moich zamówieniach" w sklepie gram.pl

Dnia 01.11.2011 o 09:30, etam-przemo napisał:

Pociągneliście też za przesyłkę choć na stronie
gry wyraźnie napisano, że wysyłka gratis.


A to skontaktuj sie z Działem Obsługi Klienta pod tym adresem http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4 (możesz też przy okazji zapytać się o kody DLC) jeśli miała być darmowa przesyłka, a jej nie otrzymałeś DOK na pewno zaproponuje jakieś satysfakcjonujące rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 11:07, Wojman napisał:

Kody pojawiaja sie w przeciagu 5 dni roboczych od dnia odbioru osobistego (albo kurierem)
od dnia zapłaty. Jeśli płaciłeś z góry to kody na DLC powinny być w "Moich zamówieniach"
w sklepie gram.pl

Proponuję przeczytać odpowiedź akne w tej sprawie i nie wprowadzać użytkowników w błąd standardową formułką.
Nie możecie wychodzić z założenia, że wszyscy ludzie są ociemniali. Niektórzy naprawdę nie widzą kodów na swoim koncie, bo ich tam rzeczywiście nie ma i nie dacie im rady wmówić, że one muszą tam być.
"Niestety kody do Batmana, które otrzymaliśmy, okazały się błędne. Czekamy na poprawne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z potwierdzeniem zamówienia Pre-Order gry TES V: Skyrim na gram.pl, otóż wcześniej złożyłem zamówienie (jakoś ~20 października), napisane było w "moich zamówieniach", że potwierdzenie będzie możliwe po 30 października czy jakoś tak, no i stało się, jest obok produktu widoczna wiadomość: "Zamówienie przedpremierowe. Kliknij tutaj aby je potwierdzić", no to klikam, lecz pojawia mi się komunikat: "Twoje zamówienie nie może zostać potwierdzone ponieważ jeden z produktów jest niedostępny.", tak, i najwyraźniej jest to automatycznie dołączony Audiobook z urodzinowej promocji który PODOBNO nie dotyczy pre orderów, a mimo wszystko mi to na siłę wciskają, próbowałem zamówić to jeszcze raz anulując poprzednie zamówienie, tak z 2 razy, teraz też, a jest już 1 listopada a podobno promocja trwa do końca października, ale nadal został mi wciśnięty Audiobook i to prawdopodobnie ON jest niedostępny przez co nie mogę potwierdzić mojego Pre Orderu, a CHOLERNIE zależy mi na zdobyciu gry. Co mam w tym przypadku zrobić?
Dziękuję z góry za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 13:11, Wojman napisał:

Możemy wogóle nie pomagać jak się nie podoba. Pomagam w moim wolnym czasie nie mając
z tego absolutnie nic, ale i tak źle.


EDIT:

Przepraszam za bezsensowny post. Nie zauważyłem, że to było kierowane do Cymciaka a nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 13:11, Wojman napisał:

Możemy wogóle nie pomagać jak się nie podoba. Pomagam w moim wolnym czasie nie mając
z tego absolutnie nic, ale i tak źle.



Oh boy, dobrze że tu nei ma cytowania z kilku postów łatwego.
Tak czy siak:
>Kody pojawiaja sie w przeciagu 5 dni roboczych od dnia odbioru osobistego (albo kurierem) od dnia zapłaty. Jeśli płaciłeś z góry to kody na DLC powinny być w "Moich zamówieniach" w sklepie gram.pl

Serio ? Naprawdę ? 7 zamówień z kodami i wyobraź sobie drogi Moderatorze, że jakoś wcześniej do nich trafiłem. Wymagane dni również odczekałem. Miast się oburzać i unosić, może lepiej tak jak proponuje Cymciak milczeć, zostawić pomaganie osobie kompetentnej (Konsulowi wspomnianemu w topiku). Formułki mogę sobie sam przeczytać, naprawdę.

Cieszy natomiast fakt, że zdajesz sobie z tego sprawę. Pomagasz w wolnym czasie nie mając z tego absolutnie nic a i tak jest źle. Teraz możesz wyciągnąc odpowiednie wnioski, powodzenia.

Czy nadal mogę liczyć na odpowiedź akne, czy w swojej szorstkości straciłem szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy dok uporało się już z BF3, bo już spora czasu czekam na nowe popiersie i pudełko kolekcjonerskie, a za artbook miałem dostać wybraną grę z listy a dok jeszcze e-mailu, troche jestem natrętny tymi pytaniami, ale pomału można stracić cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 11:59, David741 napisał:

Mam pytanie czy dok uporało się już z BF3, bo już spora czasu czekam na nowe popiersie
i pudełko kolekcjonerskie, a za artbook miałem dostać wybraną grę z listy a dok jeszcze
e-mailu, troche jestem natrętny tymi pytaniami, ale pomału można stracić cierpliwość.

DOK ma trochę zaległości, dlatego m.in. szukamy dodatkowej osoby: http://www.gram.pl/news_8AfeGuu8_Praca_czeka_w_gram_pl.html
Mam nadzieję, że do 10.11.2011 obecna ekipa się z tym obrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 11:05, Henrar napisał:

Czy konsolowe EK Skyrima będą sprzedawane w Waszym sklepie?

Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wina audiobooka.
Wykrzaczyło się coś z datą wysyłki Skyrim (system pamiętał pierwotną datę wysyłki, ustawioną przy odpalaniu pre-ordera, czyli 08.11), więc klienci przedwcześnie widzieli prośbę "Kliknij, żeby potwierdzić".
A potwierdzanie możliwe jest dopiero od dziś.
Przepraszamy za dezinformację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować