Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Jak mogę sprawdzić numer przesyłki kurierskiej, gdy wybrałem odbiór w punkcie w moim mieście? Pisze jedynie że numer będzie dostępny po nadaniu paczki, chociaż w statusie zamówienia pisze iż paczkę już wysłano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie w związku z grą TES V: Skyrim, otóż premiera tej gry wychodzi 11.11.11, czyli w piątek, ale 11.11 jest to święto niepodległości, tak więc czy mimo to kurierzy będą jeździć tego dnia z grami czy trzeba będzie czekać aż do poniedziałku?

Drugie pytanie (gdyż pierwszy raz kupuję pre order): czy gry przedpremierowe dostarczane są do klienta W DNIU premiery czy dzień po?

Dziękuję z góry za odpowiedź
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 23:52, Toxic10 napisał:

Witam, mam pytanie w związku z grą TES V: Skyrim, otóż premiera tej gry wychodzi 11.11.11,
czyli w piątek, ale 11.11 jest to święto niepodległości, tak więc czy mimo to kurierzy
będą jeździć tego dnia z grami czy trzeba będzie czekać aż do poniedziałku?


Ja pomoce Ani i odpowiem Ci na to pytanie. Planowana wysyłka Skyrim (też czekam na tą grę) jest na dzień 9.11.11 to jest środa, więc grę otrzymasz w czwartek 10.11.11. Drugie pytanie -> gry zamawiane jako pre-order standardowo wysyłane są na dzień przed premierą abyś w dniu premiery mógł się cieszyć grą. W końcu sklep współpracuje z dobrą firmą kurierską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 23:53, mik999 napisał:

Kiedy można się spodziewać dostawy Pre-paidów do World of Warcraft? Bo już od tygodnia
nie ma.

Klucze będą dostępne dziś po 14:00. Pudełka - trudno powiedzieć, kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2011 o 18:29, Arthas97 napisał:

Czy będzie jeszcze dostępna któraś z tych gier: Fuel, Pure lub nail''d?

Nie. Słabo się sprzedawały, więc musiałam zamknąć te indeksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 18:13, Naymar napisał:

Jak mogę sprawdzić numer przesyłki kurierskiej, gdy wybrałem odbiór w punkcie w moim
mieście? Pisze jedynie że numer będzie dostępny po nadaniu paczki, chociaż w statusie
zamówienia pisze iż paczkę już wysłano.

Jeśli wybrałeś odbiór osobisty, to nie będziesz widzieć numeru przewozowego.
Numer przewozowy widzą tylko ci, którzy wybrali wysyłkę na własny adres, do domu itp.
Widzę w systemie, że Twoje zamówienia ma status "gotowe wydania", czyli już pewnie dostałeś mail i sms, że możesz zgłosić się po odbiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie dotyczące Battlefield 3 edycji limitowanej + dlc, czy jeżeli dziś złoże zamówienie na ten produkt to otrzymam kody do wszystkich dlc (prócz Specty oczywiście)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 16:32, ChiniTEC napisał:

Witam, mam pytanie dotyczące Battlefield 3 edycji limitowanej + dlc, czy jeżeli dziś
złoże zamówienie na ten produkt to otrzymam kody do wszystkich dlc (prócz Specty oczywiście)?

Tak, oczywiście - kody są integralną częścią edycji limitowanej (ale do pobrania z poziomu szczegółów zamówienia po jego wysłaniu do Ciebie i wpłynięciu do nas płatności za nie).
Tylko musisz się pospieszyć, bo się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 18:28, akne napisał:

> Witam, mam pytanie dotyczące Battlefield 3 edycji limitowanej + dlc, czy jeżeli
dziś
> złoże zamówienie na ten produkt to otrzymam kody do wszystkich dlc (prócz Specty
oczywiście)?
Tak, oczywiście - kody są integralną częścią edycji limitowanej (ale do pobrania z poziomu
szczegółów zamówienia po jego wysłaniu do Ciebie i wpłynięciu do nas płatności za nie).
Tylko musisz się pospieszyć, bo się kończy.



Dzięki, już zamówione i opłacone wysyłka pewnie będzie w poniedziałek. Szczerze powiedziawszy złożyłem wpierw zamówienie w Merlinie (wtedy edycja limitowana już po premierze nie była u was dostępna) dziś mi napisali, że EA zabroniło im dołączać kody do zamówień po premierze... Dlatego wolałem się upewnić. Jeszcze raz bardzo dziękuje za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 17:11, karolekx23x napisał:

Czy jest szansa na taniej za grę Deus Bunt Ludności w najbliższym czasie ?


Ta gra miała premierę pod koniec sierpnia, czyli raptem niecałe 3 m-ce temu, więc nie liczyłabym na przecenę w tym roku.
Stawiam na to, że w lutym/marcu pojawi się w serii Premium Games, czyli za 69,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akne, chciałbym pogratulować prędkości obsługi zamówienia nr FI01681191, złożone w piątek (04.11) o 16:56 a status zmienił się na, wysłane 04.11.2011 za co ogromne wyrazy wdzięczność (tak jakby pakowacz tylko stał i czekał na moje zamówienie). W szczegółach zamówienia nadal nie widzę co prawda żadnych kodów ale to pewnie dopiero ktoś musi w "dni robocze" uzupełnić. W każdym razie proszę o przekazanie podziękowania "magazynowi", "pakowaczom" za prędkość działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 13:29, marcinmazur3 napisał:

Witam czy dzisiaj będę mógł potwierdzić zamówienie assasins creed revelations ? Czy wiecie
już coś o pierwszej części, będzie na płycie czy w postaci kodu ?

Zamówienia na konsolowe wersje ACR będzie można potwierdzać od 10.11.2011.
Jeszcze nie wiemy, czy jedynka będzie w postaci kodu czy na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 01:06, Nieznajomosc napisał:

czemu nadal nie ma w ofercie sklepu World of WarCraft Authenticator?

CDP ustalił datę "premiery" na 10.11.2011, czyli pod koniec tygodnia można się spodziewać dostępności tego produktu u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować