Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

>Mam jeszcze jedną wolną sztukę tylko, niewidoczną w sklepie.

Jeśli jest to możliwe, to chciałbym ją kupić. Daj znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 13:38, akne napisał:

> czemu nadal nie ma w ofercie sklepu World of WarCraft Authenticator?
CDP ustalił datę "premiery" na 10.11.2011, czyli pod koniec tygodnia można się spodziewać
dostępności tego produktu u nas.


Wiesz może czemu nadal nie ma? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 16:25, marcinmazur3 napisał:

ACR już przybyl ? :)

Przybył o 14:00, zamówienia są właśnie pakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Limitowana BF 3 na PC jest ponownie dostępna (widzę, że już tylko 1 szt wolna, ale jutro będzie więcej, bo wróciły zamówienia nieodebrane z punktów odbioru osobistego). Komplet kodów dostaniesz - po skierowaniu zamówienia do wysyłki i otrzymaniu płatności za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:53, Amaros napisał:

Witam. Pytanie odnośnie czy bd można, u was zakupić Figurkę Bohatera z call of duty mianowicie
"Soap" bo wyczytałem że jest w sprzedaży.

Nie będziemy jej mieć w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Antologia Blizzarda ( http://www.gram.pl/prod_9w3i8_Antologia_Blizzard.html) nie jest dostępna co najmniej od 1,5 roku
Można jedynie nabyć (od września 2011, wznowienie po powrocie tytułów Blizz do oferty CD Projekt) StarCrafta z BroodWarem:
http://www.gram.pl/sklep/pc/starcraft-starcraft-brood-war-eng
Trudno powiedzieć, czy Diablo jedynka i Warcraft II pojawią się znowu, albo cała Antologia - zapytam CD Projekt zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody wysłałam Ci dziś mailem.
Były (i są wciąż) dostępne do pobrania w szczegółach zamówienia - jeśli złożyłeś zamówienie jako "gość" (czyli bez logowania na koncie), to musiałbyś odszukać mail od nas ze szczegółami zamówienia (jaki wysyła się automatycznie po złożeniu zamówienia), żeby je pobrać, więc ułatwiłam Ci to i wysłałam je mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Listę gier do wyboru w zamian za artbook DOK dostał jakiś czas temu. Jutro się zapytam, czy zrealizowali mailing do tych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 22:19, dreamer94 napisał:

Mam takie pytanie : jak jest z dostępnością kolekcjonerek ACR na PC ? Dużo jest ich w
Polsce ?

Nie wiem, jaki jest nakład na Polskę, mam nadzieję, że nie będzie niespodzianek takich jak z Limited Codex.
My mamy zagwarantowaną ilość X, a zamówień mamy obecnie na ilość Y, przy czym X > 0,6* Y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co ze steamem w przypadku Tej Gry 2. I spodziewam się nie uzyskać odpowiedzi zanim nie dostaniemy w łapy wersji pudełkowej - że się tak oględnie wyrażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:29, akne napisał:

My mamy zagwarantowaną ilość X, a zamówień mamy obecnie na ilość Y, przy czym X >
0,6* Y :)

Gwarantowana jak w codexie ? Cena się nie zmieni ? 2 dychy to jednak różnica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, zamówiłem edycję specjalną SR 3 w sobotę 12 listopada. jednak do tej pory nie dostałem na maila informacji o przelewie, mimo iż powinna pojawić się 5 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 19:39, Antek100100 napisał:

Ekhm, zamówiłem edycję specjalną SR 3 w sobotę 12 listopada. jednak do tej pory nie dostałem
na maila informacji o przelewie, mimo iż powinna pojawić się 5 dni przed premierą.

Mieliśmy awarię systemu mailingowego, więc wejdź po prostu w szczegóły zamówienia i dokonaj płatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować