Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Akurat załapałeś się na kierowanie zamówień do magazynu o 17:00, stąd taka szybka zmiana statusu.
Kody do BF3 będziesz mógł pobrać po odebraniu zamówienia (kiedy zmieni ono status na "odebrane").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 15:19, donard napisał:

Aniu, będziecie mieli EK Trine 2?

Wysłałam właśnie zapytanie do Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 13:39, akne napisał:

Akurat załapałeś się na kierowanie zamówień do magazynu o 17:00, stąd taka szybka zmiana
statusu.
Kody do BF3 będziesz mógł pobrać po odebraniu zamówienia (kiedy zmieni ono status na
"odebrane").


Bardzo dziękuje Akne, paczkę mogłem odebrać wczoraj przed południem a dziś w zamówieniu mam kody, wszystko zgodnie z planem. Jeszcze raz dziękuje za błyskawiczną wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 00:51, Harrolfo napisał:

Aniu, czy planujecie mieć SWAT 4 na sprzedaż?

Niestety CD Projektowi skończyła się licencja i nie mają już tego w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 11:37, ChiniTEC napisał:

Bardzo dziękuje Akne, paczkę mogłem odebrać wczoraj przed południem a dziś w zamówieniu
mam kody, wszystko zgodnie z planem. Jeszcze raz dziękuje za błyskawiczną wysyłkę.

Po prostu miałeś szczęście, że nie było awarii grama, awarii magazynu, kurier dojechał itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu... zauważyłem na gramie pewną rzecz - mianowicie, widnieje w serwisie "WWE 12 - Edycja Kolekcjonerksa" [ http://www.gram.pl/prod_9QTqHu2_WWE_12_Edycja_Kolekcjonerska.html ]. Czy to oznacza, że takowa będzie w sklepie? Chciałbym zaznaczyć, że na w.w. stronie nie ma żadnej różnicy w opisie i zdjęciu, co w zwykłej edycji...
Jeszcze jedno pytanko, związane właśnie z WWE 12 - postać "The Rocka" ma być dostępna jako bonus Pre-Order, ale w Polsce również (tzn., w gramie), czy tylko w innych krajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Aniu! Wybacz, że tak dupę zawracam, ale nie daje mi spokoju jedno pytanko ;)
Mianowicie:
Jak tam w magazynie? Żadnych obsuw z wysłaniem Skyrim jutro nie będzie? Wszystko gra i tańczy (mam nadzieję)?
To wszystko. Dziękuję i przepraszam za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania użytkownika Leo8 ;) w opisie jest napisane, że Skyrim jutro zostanie wysłany. Jednak nie wiadomo czy dojdzie przed 11.11 :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedna Pani Ania. Zaraz zaczną się prawdziwe burze jak przy premierze każdego dużego RPGa. Pamiętam zamieszanie z ME2. ^^ Mogę tylko polecić herbatkę z melisą i na pocieszenie dla gramowiczów dodać, że mnie gram.pl jeszcze nigdy nie zawiodło i wszystkie preordery były dostarczone w Day 0.
Niemniej również i ja dołączam się do pytania o Skyrim. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ja akurat mam taką sytuację, że ryję dzień w dzień przedmioty maturalne, czasu za bardzo nie mam, chciałbym sobie naprawdę przez długi weekend pograć ;) Póki mam czas. Więc rozumiesz, nie chcę czekać do kolejnego święta albo wolnego. Wybacz Aniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie do Ani- Aniu czy możesz powiedzieć ile mieliście edycji EK Skyrima na PC oraz czy wiesz jaki jest ogólny jej nakład, a także czy jest jeszcze szansa na jakieś egzemplarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sroda, godzina 17:30 a wysylka Skyrim (wersja kolekcjonerska) dalej jest na "pakowanie i przygotowanie do wysyłki" ... A zmiana terminu dostawy z "10.11.2011" na "10.11.2011 - 11.11.2011" wcale nie pomogla...
Aaaa, bo zawalu dostane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W statusie zamówienia Skyrim mam "Istotne informacje: zamówienie wysłane, Status zamówienia: w realizacji". Czy to oznacza, że przesyłka nie została jeszcze nadana? Jeśli tak to pewnie nie ma szans żeby jutro doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować