Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z Warhammer Online: Age of Reckoning

39 postów w tym temacie

Curtiss

Jest już tradycją, że przy okazji niemal każdej większej odsłony redakcja gram.pl dedykuje wychodzącej grze większą partie materiału. Jeszcze ciekawiej robi się kiedy głośność premiery nie jest tylko efektem rozległości akcji marketingowej. Tak jak w przypadku MMORPG umiejscowionego w Starym Świecie.

Przeczytaj cały tekst "Weekend z Warhammer Online: Age of Reckoning" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 18:23, Will Turner napisał:

"b>Warhammer Online: Age of Reckoning" - a to "b>" to co to jest? ;]


Już naprawiliśmy
dzięki za czujność, jak widać chochliki drukarskie prześladują również elektroniczne wersje tekstów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer Online zapowiada sie swietnie. Wiele lat temu gralem w papierowego rpga i wspominam ten swiat z duzym rozrzewnieniem. Mysle, ze ten tytul moze mnie na dobre przykuc do monitora - w przeciwienstwie do WoW.
IMO Warhammer Online moze osiagnac duzy sukces. Tak samo jak w przypadku World of Warcraft samo uniwersum jest bardzo popularne i ma wielu milosnikow. Jesli tylko gry nie skiepszcza, to jest to gra, ktora ma szanse na rowna walke z WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dawno nie czytałem zapowiedzi z taką ekscytacją. W sumie to od 3 lat - czyli od zapowiedzi World of Warcraft. Czekam na dalsze części. Czy klasy, abonament, świat itd. Będę czytać uważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po becie straciłem wszelką nadzieję,jeszcze żadnej w którą grałem nie skończyłem tak szybko jak tej. Jest to tak perfidny klon wowa że aż głowa boli. A szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szlag by to... dzisiaj dostałem newslatter z warhammeronline.com z informacją o WAR Collector''s Edition... a od 2 dni był już dostępny i dzisiaj w gram.pl go nie było... Curse it! -.-''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przebije? Świat WH może bez strachu konkurować ze światem WoW w ilości swoich fanów. A mroczniejszy klimat WO:AoR może być jedynie atutem w walce przeciw cukierkowemu WoW. Tylko znów pojawia się kwestia jakże popularnego abonamentu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 10:27, Mina napisał:

Nie przebije? Świat WH może bez strachu konkurować ze światem WoW w ilości swoich fanów.
A mroczniejszy klimat WO:AoR może być jedynie atutem w walce przeciw cukierkowemu WoW.
Tylko znów pojawia się kwestia jakże popularnego abonamentu...;)


Ja już radze dojrzeć do abonamentu po w pełni profesjonalny projekt która ma zebrać jak największą ilość fanów będzie miał abonament czy tego chce się czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się w sumie fajnie.Może być nawet lepsze od WoW.Ale najgorzej z abonamentem.Najlepiej jak by był tańszy od WoW.Jak tańszy abonament to lepszy od WoW.A teraz idźmy na front!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować