Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezes Google o indeksowaniu świata i reklamach

15 postów w tym temacie

A co wam przeszkadzają reklamy? Póki one nie zasłanmiają informacji ze strony, ani nie "rozdają" wirusów to mi nic nie przeszkadzają... No i póki nie ma ich za dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

W minioną sobotę miało miejsce wystąpienie prezesa firmy Google - Erica Schmidta - na konferencji reklamodawców w Phoenix. Mówił oczywiście o rynku reklamy w Internecie, ale wspomniał też o kilku innych ciekawych sprawach - między innymi o zindeksowaniu wszystkich informacji świata.

Przeczytaj cały tekst "Prezes Google o indeksowaniu świata i reklamach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no własnie póki nie umiemozliwiają mi przeczytanie tresci na stronie mogą być (a że coraz częsciej ją zasłaniają, z adblocka korzystam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklamy nie przeszkadaja oprocz takich co niedosc ze zaslaniaja tresc strony to jeszcze nie maja gdzies na widoku takiego malego X. Najbardziej denerwoja takie co w ciagu 5 sekund zmieniaja sie 30 x migaja swieca itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej denerwóją "Flashowe" reklamy :P. Najgorsze są z dzwiękiem...

Mnie natomiast reklamy przeszkadzają - nawet w małych ilościach - pięknie zrobiona Guildiowa stronka a tu BACH ! Allegro BACH ! Google... Psuję to trochę niektóre strony ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spammowi mówimyt stanowczo NIE - nie oglądam telwizji, nie czytam gazet (oprócz newseeka) bo uciekłem przed reklamami - mam dość tych bilboardów i innych reklamowych śmieci, a teraz chcą teraz do NETa je wrzucić w takich ilościach jak są w TV - patrz Polsat 6min reklamy :(

Przykra rzeczywistośc nadciągającego jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, że one mają jakąkolwiek skuteczność. Zwykle albo zniecierpliwiony jak najszybciej wyłączam daną reklamę lub klne i wyłączam daną reklame. Robie to tak mechanicznie, że zwykle nie wiem o czym była. Mówię tu o czywiście o tych flashowych i wyskakująych na tekst strony, bo bannery to taki element strony jak tło... Ani razu żadna reklama mnie do niczego nie namówiła. Gorzej. Jak szukam czegoś związanego z netem np. nowego serwera na www to używam for webmasterskich itd.

Płakać będziemy kiedy nasz rynek opanuje kryptoreklama, tzn. kiedy te firmy zaczną płacić znanym adminom stron za wciskanie nam kitu niby po przyjacielsku, za dobrą radą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najgorsze jest, gdy włączajać kilka stron na raz na zakładkach, nagle z głośników zaczyna dobiegać jakaś wkurzająca reklama i trzeba skakać po zakładkach i szukać sprawcy wśród otwartych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

reklamy dzwiekowe sa rzeczywiscie najbardziej wkurzajace! ciekawe co by bylo gdyby byly emitery zapachow do komputerow. taka reklama zapachowa to dopiero bylaby wkurzajaca.... a tak w ogole to na gram.pl nie ma przynajmniej na razie wyskakujacych reklam:) - fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 21:44, Sandos napisał:

gdyby byly emitery zapachow do komputerow.
taka reklama zapachowa to dopiero bylaby wkurzajaca.... a tak w ogole to na gram.pl

podejrzewam że mało kto by sobie coś takiego kupił (ja na pewno nie, lubię sobie w rpg pograć jak bym sie tak zaczął w po lochach włóczyć (albo apa w falloucie sciągnoł)to by mnie rodzinka z domu wywaliła, a zaraz za mną ten wynalazek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez bardzo denerwuja reklamy, ale z czegos trzeba zyc ;). Nie dziwne, ze coraz wiecej osob/firm umieszcza reklamy na swoich witrynach, ale bardzo przeszkadza to przecietnemu internautowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największym przegranym reklam internetowych może okazać się również firma Sun. Coraz więcej ruchomych reklam zasłaniających całkowicie witrynę pojawia się nie tylko we flashu, ale również w skądinąd pożytecznej javie. W rezultacie klasyczni internauci zaczną również wyłaczać to rozszerzenie swoich przeglądarek bo nie ma sensu tworzyć blokerów do poszczególnych funkcji VM Javy (pomijając kwestie jak to zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2005 o 18:01, s2nto napisał:

Spammowi mówimyt stanowczo NIE TV - patrz Polsat 6min reklamy :(


chyba oglądałeś jakiś krótki blok reklamowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najgorsze są reklamy typu "Kuchnia indyjska" xD stronka o tresciach tragicznych a tu bach! "Poczuj rytm! Zabaw się" czasem to dobije....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować