Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eee PC Desktop - kolejne szczegóły plus zdjęcie

28 postów w tym temacie

Bardzo ładny komputerek... no i stylowy. Mieć taki na biurku.. mmmm.. :) Oczywistym jest, że w przypadku takiego sprzętu nie liczą się osiągi i "Czy mi Crysis pójdzie na full".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

liczmy 300 dolarów, powinno wyjść powiedzmy koło 700 złotych, w przypadku eee laptopami powinno być koło 900 a na allegro jest koło 1300 więc fajne przebicie
liczmy na realną cenę tego desktopa, tak mniej więcej 1000 złotych, za to można kupić bez problemu komp z jakąś słabszą kartą(ale mocniejszą od tej zintegrowanej), dwurdzeniowec i z co najmniej 2 gb ramu, więc czy jest sens kupowania czegoś takiego ? moim zdaniem nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thoor
Delegat
29.03.2008, 20:59

Cena nie jest zla. Wszystko takie minimalistyczne teraz. Niedlugo nie dostrzezemy power buttona.


Niedlugo to nie bedzie komputera tylko sam powe button ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szalenie interesująca oferta dla użytkowników, którzy potrzebują komputera wyłącznie jako centrum multimedialnego/maszyny do pisania. Oczywiście nikogo poza nimi nie zadowoli, niemniej grono potencjalnych odbiorców jest szerokie. Ciekawe tylko jaka będzie finalna cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby ładny, ale jakby brać pod uwagę wszystko to niezbyt dobry. Stylowy, ładnie wygląda i ma w miarę dobrą konfigurację na biurowe rzeczy/jakieś gry nie-typu-Crysis. Mam nadzieję, że znajdzie nabywców, bo ładnie wygląda, a jak ktoś pracuje w biurze to cena+wygląd+konfiguracja do biura=doskonała inwestycja :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:41, tomas92 napisał:

W takiej obudowie może uchodzić za komputer multimedialny do salonu :) Hmm... A gdzie
jest czytnik optyczny?

Wow, wygląda świetnie! A napęd optyczny pewnie spotkał taki sam los jak w MacBooku Air - bye bye!

Zresztą zapewne i tak nie byłby potrzebny, bo gry raczej na tym nie odpalisz, a filmy lepiej oglądać na dużym telewizorze i pod kinem domowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

300 dolarów? Jeżeli by tyle kosztował, to bez namysłu biorę :) Bardzo tani i w miarę dobry komputer, niemal idealny do prostych zastosowań, jest nawet bardzo mobilny. Tylko się cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna maszynka. Może jeszcze nie teraz, bo komputer kupiłem zaledwie rok temu i od tego czasu niczego w nim nie zmieniałem, ale jak za dwa, trzy lata trzeba będzie nabyć coś nowego, to z chęcią się zaopatrzę.
Idealne urządzenie do zastosowań innych niż granie.

Mam nadzieję, że szybko wprowadzą do nas notebooka Eee. Bo na ten sprzęt to się piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:37, Sephirath napisał:

Easy to: learn, use, cośtam jeszcze. Taki chwyt reklamowy ;)

Easy to learn, work, and play; Excellent Internet experience and Excellent mobile computing experience :)
co ciekawe w przypadku desktopa ciezko mowic o prawdziwosci tego ostatniego E:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować