Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

ej ludziki instalował ktoś te nowe stery do karty graficznej na geforce 8600 GTS? Jest duża poprawa?

PS: U was w waszych radiu gdzie macie swoje piosenki też ciągle reklamy lecą bo u mnie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 19:31, Ecko09 napisał:

Pozwolę sobie zacytować pewien fragment:
"Co ciekawe, jak powiedział Kevin Hoare, prace nad grą nigdy nie zostały zakończone
i trwały nawet w momencie wypuszczenia tytułu."


A co w tym takiego dziwnego ? Wielu producentów gier robi dokładnie to samo , tylko nie przyznają się do tego tak otwarcie. Wypuszczanie niedokończonych gier do sklepów to bardzo znany w świecie gier zabieg , a później oczywiście wychodzi łatka maskująca te niedoróbki. A to wszystko dlatego żeby nie opóźniać z góry ustalonej premiery gry , bo każdy dzień opóźnienia to duże straty finansowe. Sam nie wiem czy śmiać się czy płakać. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


. A to wszystko dlatego żeby nie opóźniać z góry ustalonej premiery gry

Dnia 06.12.2008 o 20:11, Sebat1 napisał:

, bo każdy dzień opóźnienia to duże straty finansowe. Sam nie wiem czy śmiać się czy
płakać. xD


Hehe w sumie i tak premiera była opóżniona ale gra dalej niedopracowana więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:09, Kraju92 napisał:

Na laptopie? No to najs, myślałem że gra ma tyle błędów że na "lapku" nie pójdzie.


Chodzi i to ładnie. Tylko, że nocą niestety troche tnie, ale w dzień jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:09, Coxsik napisał:

ej ludziki instalował ktoś te nowe stery do karty graficznej na geforce 8600 GTS? Jest
duża poprawa?

PS: U was w waszych radiu gdzie macie swoje piosenki też ciągle reklamy lecą bo u mnie
tak?


Musisz w opcjach dźwięku, gdzieś tam ,włączyć skanowanie czy coś takiego. Nie pamiętam jak to sie nazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:16, Ecko09 napisał:

> ej ludziki instalował ktoś te nowe stery do karty graficznej na geforce 8600 GTS?
Jest
> duża poprawa?
>
> PS: U was w waszych radiu gdzie macie swoje piosenki też ciągle reklamy lecą bo
u mnie
> tak?

Musisz w opcjach dźwięku, gdzieś tam ,włączyć skanowanie czy coś takiego. Nie pamiętam
jak to sie nazywało.

Wiem complete scan. No wczoraj to dałem to mi radio działało, po paru reklamach leciały moje piosenki a dzisiaj nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:18, Coxsik napisał:

> > ej ludziki instalował ktoś te nowe stery do karty graficznej na geforce 8600
GTS?
> Jest
> > duża poprawa?
> >
> > PS: U was w waszych radiu gdzie macie swoje piosenki też ciągle reklamy lecą
bo
> u mnie
> > tak?
>
> Musisz w opcjach dźwięku, gdzieś tam ,włączyć skanowanie czy coś takiego. Nie pamiętam

> jak to sie nazywało.
Wiem complete scan. No wczoraj to dałem to mi radio działało, po paru reklamach leciały
moje piosenki a dzisiaj nic.


No to ponownie to zrób. To samo miałem w SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapisują mi się ostatnie ustawienia graficzne i po ponownym włączeniu gry ponownie startują te stare. Słyszałem, że jest na to jakiś sposób- usunięcie jakiegoś pliku chyba. Nie mogę znaleźć posta, który o tym mówi. Aha, i czy to jest na 100% bezpieczna metoda?
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 20:44, KrzychoCJ napisał:

C:\Documents and Settings\<your user>\Local Settings\Application Data\Rockstar
Games\GTA IV\Settings\SETTINGS.CFG



Dzięki. Czy to na pewno jest bezpieczne? Żadnych skutków ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno sobie GTA kupiłem w Sosnowieckim auchanie - tylko 128zł. Juz sobie grałem itd tylko, ze trzeba sie na tym Games for windows zarejestrowac... wiec to zrobiłem i z rozpedu napisalem pare takich rzeczy przez które nie moge grac... da sie tam konto skasowac i zalozyc od nowa? Jeżeli tak to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 19:41, Sebo0330 napisał:

> > Ja zrezygnowałem z gram.pl, tylko z jednego powodu: Azjatycką wersje mogą mi
dać.
> :)
> > Powiem, że gra chodzi super na 4GB RAM, C2D 3,00 GHz i 8600GTS 256 RAM. Nie
ma co
> narzekać!
> > :) Wszystko jest medium, oprócz cieniów, które u mnie wyglądają całkiem calkiem!

>
>
> mam tą kartę i nie można ustawić detali na medium
Po pierwsze mam stery beta od NV i naprawdę się poprawiło! A karta jest po lekkim OC.
:)


Overlocking nie ma najmniejszego wpływu na ustawione detale. Karta ma 256mb, a przy takiej ilości megabajtów nie da się odpalić gry na wyższych detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was.
Napewno zaraz :) pojawią się takie pytania odnośnie paru błędów:
RMN40 i MMA10
Dziś przyszła do mnie gra z gram.pl :)
I mam właśnie problem z RMN40 ja włanczam grę po zainstalowaniu wyskakuje właśnie ten bład:Fatal Error RMN40
Rozwiązanie jest proste:Wystarczy ściągnąć Service Packa 3 z tąd: http://download.chip.eu/pl/Windows-XP-Service-Pack-3_1627408.html
A w przypadku błędu MMA10:
Jeżeli chcecie się go pozbyć musicie wylogować się z Rockstar Social Club. Jednak niestety, ci którym objawił się tenże błąd, póki co nie wezmą udziału w rozgrywkach sieciowych i będą musieli poczekać aż Zespół Rockstar Games rozwiąże tą przeszkodę. Póki co polecam tym pechowcom cieszenie się grą dla jednego gracza...
Pozdrawiam.

20081206211214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 21:12, Ell Brek napisał:

Witam Was.
Napewno zaraz :) pojawią się takie pytania odnośnie paru błędów:
RMN40 i MMA10
Dziś przyszła do mnie gra z gram.pl :)
I mam właśnie problem z RMN40 ja włanczam grę po zainstalowaniu wyskakuje właśnie ten
bład:Fatal Error RMN40
Rozwiązanie jest proste:Wystarczy ściągnąć Service Packa 3 z tąd: http://download.chip.eu/pl/Windows-XP-Service-Pack-3_1627408.html
A w przypadku błędu MMA10:
Jeżeli chcecie się go pozbyć musicie wylogować się z Rockstar Social Club. Jednak niestety,
ci którym objawił się tenże błąd, póki co nie wezmą udziału w rozgrywkach sieciowych
i będą musieli poczekać aż Zespół Rockstar Games rozwiąże tą przeszkodę. Póki co polecam
tym pechowcom cieszenie się grą dla jednego gracza...
Pozdrawiam.
http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=45795.msg616877#msg616877

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować