Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2008 o 20:42, Union Pacific napisał:

A co ma być? oO Spodziewasz się po takiej grze małych wymagań?

GTA 4 jest podobna do gta sa tylko jest nowa oprawa gry do gta 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna...

... co jest w grze podobne? Grafika? Samochody? Fabuła? Miasto? A może sztuczna inteligencja?

Z drugiej strony, jakieś tam podobieństwo jest, bo to wciąż seria Grand Theft Auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie widziałeś żadnej z tych gier, bo ja na krótką metę nie widzę większego podobieństwa niż jeżdżące samochody, widok gracza z tyłu (nie wiem jak jest to w GTA IV) i podobny schemat życia w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 21:13, zioomziomm napisał:

TAK CHYBA ODPALIL GTA 4

jeszcze nawet nie wiadomo oficjalnie czy wogole wyjdzie a ty o wymaganiach mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 21:28, Union Pacific napisał:

Na tym sprzęcie którego parametry podałeś nawet nie ma co marzyć, by GTA IV poszło.

I przestań spamować.

DOBRA DOBRA DOBRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 21:30, zioomziomm napisał:

DOBRA DOBRA DOBRA

mógłbyś się uspokoić i przestać spamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jest za wcześnie by mówić o wymaganiach, ale skoro już taki temat się zaszczepił to nie możemy mówić że 8800 GS (Przykładowo) będzie potrzebny, bo może wystarczyć już 7600 GS (Przykładowo). W zasadzie gra (do uruchomienia) będzie wymagać karty z określonymi standardami. Takim standardem może tutaj być np. Pixel Shader w wersji 2.0 lub 3.0, lub w ogóle zupełnie inny standard. Według mnie wystarczy popatrzeć jaka karta była na średniej półce w czasie gdy x-odkurzacz wyszedł na rynek. Nie wiem czy dobrze łączę datę wydania X360 z rynkiem kart graf. ale wydaję mi się że 6600 GT będzie ok. Mówię oczywiście o "uruchomieniu" i podkreślam jeszcze raz o uruchomieniu. Proszę mnie nie zalać falą postów "Widziałeś grafikę w GTA IV?" albo "Tam jest całe miasto, i ono ciągle się wczytuje!", wszystko co napisałem powyżej jest moją subiektywną opinią i oczywiście czyjaś może być inna.

@zioomziomm
Dla takich użytkowników jak Ty powinno się wprowadzać:

- Blokadę Caps Lock
- Blokadę postu pod postem
- Limit postów na godzinę lub dzień
- Minimalną ilość znaków w poście

Może to by coś dało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że może i nie będzie trzeba mieć mocnej karty graficznej (6xxx będzie wystarczyło), to będzie potzebne co najmniej 2 GB RAMu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dared00

W zasadzie, 2 GB staje się powoli standardem (Dla Visty to już jest na pewno "zupełny" "standard"). Jednak myślę że na pudełeczku zobaczymy minimalną ilość 1 GB dla XP i 2 GB dla Visty (ew. 1,5 GB). Wydawcy zrobią tak by przeciętny zjadacz chleba kupił grę a nie przypadkiem jej nie kupił, bo stwierdził w sklepie że brakuje mu 512 RAM-u. Patrząc jednak realnie, to żeby nam się płynnie grało wymagane będzie jednak te "trzytysiącezhakiem" (nie wiem teraz dokładnie ile maksymalnie, w stanie jest obsłużyć 32 bitowy XP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować