Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2008 o 08:56, zioomziomm napisał:

posłuchaj mnie sad statue ja tu jestem nowy od wczoraj i ja niewiem


Dobra, posłuchaj TY mnie. Gdybyś jeszcze dobrze nie znał regulaminu i lekko go złamał, to by było jakieś wyjaśnienie. Ale pisanie kilku słownych postów, zakłamanie masy tematów, krzyczenie itd. itp. świadczy o Tobie, naprawdę to że jesteś tu od nie dawna nie usprawiedliwia Twojego TAKIEGO zachowania. Ale dobra, ja już kończę te dywagacje, bo to nie na temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 09:11, zioomziomm napisał:

a terasz jaki jest tema?


Człowieku weź się ogarnij, inni byli grzeczni - ale ja Ci powiem jedno, jesteś na maksa DAREMNY! Nie wiem co myślisz, że jak nabijesz 30 postów dziennie to będziesz jakimś królem czy coś? Dostaniesz zniżkę w McDonalds? Robisz syf w tym temacie i na tym forum.

Co do samego GTA IV, nie wiem jak jest na PS3 i X360 - ale na PC cieszyło mnie zawsze to że już po pierwszym paczu to gra zawsze była prawie w 100% bez bugów, a po drugim paczu to już w 200% :) A na konsole to w sumie nie wiem... Rozumiem że Sony i Microsoft oczekiwali od R* w pełni dopracowanego produktu, tylko że zawsze coś się tam znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post więc przede wszystkim łączę się w bólu z innymi zatwardziałymi PeCetowcami. Też czuję się chwilowo olany (całkowicie?). No ale skoro widzę, że jest tu dyskusja trzymająca poziom, to sam się wypowiem na ten temat :)

Myślę, że GTAIV wyjdzie na PC. Już teraz na konto R* wpływają wielkie sumy. To czemu z wersji PC nie miało by skapnąć jeszcze trochę? Poza tym, konwersja nie jest aż tak droga i myślę, że i tam wyszli by na plus. No to właściwie czemu nie? słyszałem głosy "bo nie będzie im się chciało"-śmiech. Wielka firma, która zrobiła jedną z najlepszych gier wszech czasów ma z lenistwa odmówić sobie pieniążków? :>


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:41, Kate-Hooligan napisał:

Szukałam na [http:*** - M]i nie ma tam tej gry... Kurcze... pomozcie ;| Plis o linka
bo chce popykac..


Ja proponuje udanie się do sklepu i kupienie ORGINALNEJ gry wtedy se "popykasz"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:41, Kate-Hooligan napisał:

Szukałam na www.torrenty.org i nie ma tam tej gry... Kurcze... pomozcie ;| Plis o linka
bo chce popykac..


Jeśli to żart, to w złym guście. Jeśli na poważnie - puknij się w czoło dziewczynko. Dzięki takim cholerom jak Ty to GTA na PC może w ogóle nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:41, Kate-Hooligan napisał:

Szukałam na www.torrenty.org i nie ma tam tej gry... Kurcze... pomozcie ;| Plis o linka
bo chce popykac..


Najprościej będzie tu:
http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/114479 (wersja na X360)
http://sklep.wirtus.com.pl/produkt/114495 (PS3)
Wybieraj, płać i graj. Piractwa na forum nie tolerujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze na PC
ps www.sklep.gram.pl ---> lepszego linka nie dostaniesz, prędzej bana za piractwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 12:41, Kate-Hooligan napisał:

Szukałam na www.torrenty.org i nie ma tam tej gry... Kurcze... pomozcie ;| Plis o linka
bo chce popykac..


Zastanawiam się, czy pisać, za co...., ale napiszę - ban za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem gameplaya na www.gametrailers.com i musze przyznać że gra jest naprawde świetna...szkoda tylko że nie ma jej na PC:( Przyczyny tego że producenci czują niechęc wydawania tej gry na Pc nie trzeba szukać daleko[6 postów wyżej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 13:34, rafekx 12 napisał:

Właśnie obejrzałem gameplaya na www.gametrailers.com i musze przyznać że gra jest
naprawde świetna...szkoda tylko że nie ma jej na PC:( Przyczyny tego że producenci czują
niechęc wydawania tej gry na Pc nie trzeba szukać daleko[6 postów wyżej]


No niestety, ale tak bywa. Rockstar i tak wyda na PC GTA IV, wcześniej czy później (oby wcześniej xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 13:40, Ajacu15 napisał:

Tez czekam na to grę z zniecierpliwieniem!nie wiecie może jakie będzie miała wymagania
na PC?


Eh....Nie wiadmo nawet czy gra wyjdzie na PC....Co do wymagań moge ci powiedzieć tylko że nie powinna mieć większych niż Assassin''s Creed:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 13:40, Ajacu15 napisał:

Tez czekam na to grę z zniecierpliwieniem!nie wiecie może jakie będzie miała wymagania
na PC?


Było to już kilka razy w tym temacie. Wymagań nie znamy, nawet nie ma oficjalnego potwierdzenia od Rockstar że wyjdzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować