Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2008 o 14:38, Avar Neus napisał:

W Media zawsze było taniej o te dobre 20 zł, albo i więcej. Przykład? CoD:WaW MM-99 Gram.pl
119, a cena sugerowana 150...



doskonale o tym wiem.
Ciekawią mnie tylko te zdania np. od uzytkownika Przemoo08 :,,Zaraz tam 169 :P Ja liczę , że spuszczą chociaż na 140zł. 10 zł w kieszeni - zawsze coś :P" Gdzie tu sens i logika.

Pozatym nadal stawiam pod znakiem zapytania opłacalność zakupu GTA IV w sklepach int, gdzie trzeba zabulic za wysylkę i tylko się traci a nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:42, gertrud napisał:

Pozatym nadal stawiam pod znakiem zapytania opłacalność zakupu GTA IV w sklepach int,
gdzie trzeba zabulic za wysylkę i tylko się traci a nie zarabia.


+niepewność. Dojdzie, nie dojdzie. A jak dojdzie to kiedy? Ja dziękuję za takie coś i wszystkie gry (poza jedną xd) mam z ''normalnych'' sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:34, gertrud napisał:

A niech se będzie i 150zł. Co za różnica skoro w empiku jest za 129,90zł.
Nie wiem co się tak przejmujecie ceną z media m czy saturna. Jak w waszym mieście jest
mediam/saturn to i empik najpewniej tez jest.
A przy cenie empika 129,90zł i naturalnie odbiorze osobistym kazda oferta sklepu int
jest nie opłacalna i mam tylko z was polewke jak czytam ze kupiliście ,,okazyjnie" za
129,90zl plus koszty wysyłki.


Nie bardzo ruzmiem o co Ci chodzi i dlaczego szukasz zaczepki na forum. Chodzi Ci o to, że ktos zamawia grę przez internet mając empik w swoim mieście? Może to i rzeczywiście głupie, ale mylisz się co do tego, że taniej dostaniesz kupując w punkcie empiku... na stronie internetowej empiku, gry są zazwyczaj tańsze... bynajmniej ja mam taką sytuację w swoim sąsiedznim mieście olsztynie, gdzie tam w empiku np. Guitar Hero 3 kosztował 259 zł, a kupiłem go na www.empik.com za 229 zł o ile mnie pamięć nie myli (napewno taniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarabia? Nie rozumiem, chcesz kupić grę i ją sprzedać? LOL
A tak na serio, to powiedzmy taki wirtus - 129zł+10zł przesyłka. Razem 139zł. Oszczędzam dyche.
Są ludzie, którzy nie mieszkają w dużych miastach z empikami, media marktami etc. Mam kilku kolegów na wsi, dla których jest o zbawienie. Dla mnie też. Dlatego wyłącznie zamawiam przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:50, Kirabax napisał:

Zarabia? Nie rozumiem, chcesz kupić grę i ją sprzedać? LOL
A tak na serio, to powiedzmy taki wirtus - 129zł+10zł przesyłka. Razem 139zł. Oszczędzam
dyche.
Są ludzie, którzy nie mieszkają w dużych miastach z empikami, media marktami etc. Mam
kilku kolegów na wsi, dla których jest o zbawienie. Dla mnie też. Dlatego wyłącznie zamawiam
przez neta.



nie, nie chce jej sprzedac a kupic mozliwie najtaniej. i widze że wy kompletnie nie rozumiecie co ja piszę.

Swojego posta napisałem jako odpowiedź na posta użytkownika Przemoo08 który napisał, ze ma nadzieje ze w media m gra bedzie za te 140zl.
No więc napisałem, że jeżeli ktos w swoim miescie ma media m to i empik zapewne jest a tak gra za 129,90zl jest wiec nie ma co przeżywac ile gra bedzie kosztowała w media m.

Pojeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pamietasz incydent z AC ?? byl miesiac przed premiera, na szczescie zakodowany. albo fallout3 ? tez byl ponad tydzien przed premiera (wersja na x360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 15:26, Crew 900 napisał:

Nie wiem , nie interesuję się FallOut 3 i nie wiem co to AC xD


AC to Assassin''s Creed:) I rzeczywiście bardzo wczesnie znalazł się w sieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC to Assassin''s Creed a co do premier na torrentach czy gdzieś indziej to nie ma znaczenia kiedy jest premiera, skoro ludzie mają już oryginały (filmik z YT) to piraty również są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:42, gertrud napisał:

> W Media zawsze było taniej o te dobre 20 zł, albo i więcej. Przykład? CoD:WaW MM-99
Gram.pl
> 119, a cena sugerowana 150...


doskonale o tym wiem.
Ciekawią mnie tylko te zdania np. od uzytkownika Przemoo08 :,,Zaraz tam 169 :P Ja liczę
, że spuszczą chociaż na 140zł. 10 zł w kieszeni - zawsze coś :P" Gdzie tu sens i logika.

Pozatym nadal stawiam pod znakiem zapytania opłacalność zakupu GTA IV w sklepach int,
gdzie trzeba zabulic za wysylkę i tylko się traci a nie zarabia.


Ty kupisz za 130zł w sklepie, ale to nie jest pewne czy będzie w dzień premiery. Ja mam za 130zł (bez 10 gr) z przesyłką i gra w dzień premiery. Do tego nie muszę się nawet z domu ruszać...Mi to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem się dowiedzieć, czy 2 Grudzień podany na sklep.gram.pl oraz empik.com to data wysyłki czy również wystawienia na półki?

A jeśli chodzi o cenę, to nie robi mi to. Czekam na tę grę już od 2 lat i chcę ją mieć za wszelką cenę. Nawet tak wysoką jak 160 zł. Co nie zmienia faktu, że cenega przegina z ceną tej części Grand Theft Auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będę grał na minimalnych, ale jeśli to prawda, że gra na minimum wygląda tak jak na konsolach to nie będzie mi to przeszkadzać. W końcu grafa na konsolach jest ładna. Bardziej martwią mnie crashe na kartach ATI. Mam nadzieję, że do premiery naprawią to lub szybko wypuszczą łatkę, bo inaczej nici z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że Cenega wypuści spolszczenie po pewnym czasie a nie, że będzie trzeba kupować nową grę żeby po polsku zagrać. Ile taki pliczek zajmuje? 5mb? Z San Andreas tak zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 17:02, Molotov13 napisał:

A jeśli chodzi o cenę, to nie robi mi to. Czekam na tę grę już od 2 lat i chcę ją mieć
za wszelką cenę. Nawet tak wysoką jak 160 zł. Co nie zmienia faktu, że cenega przegina
z ceną tej części Grand Theft Auto.

nie przegina z ceną bo cena to 149 zł a w niektórych sklepach za 129 zł... (jak sie dobrze poszuka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować