Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2008 o 20:49, Zauri napisał:

a nie slyszales o czyms takim jak uniezaleznienie sie gram.pl od cdp ??


Ale nadal są zdeczka powiązane, np. wPLN za gry CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojj cenega sie nie spisała na mapce dołączonej do DVD jest opis i jest napis US[ ]UGI ... :/
wyczytałem także ze w rozrywkach jest klub ze striptizem :D to duży + :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:51, Lex napisał:

Mam ogromną prośbę. Mógłby ktoś zamieścić po jednym screenie z "czwórki" na minimalnych,
średnich i wysokich ustawieniach grafiki? I jeszcze jedno - czy na moim kompie (C2D E8400,
GTX 260 896MB, 4 GB RAM, ale Okienka 32bit, więc czyta tylko 3,25GB :/) mogę liczyć na
odpalenie GTA IV na co najmniej wysokich, a najlepiej maksymalnych detalach? Od razu
mówię, żebyście odpuścili sobie komentarze typu: "Poruwnaj se z wymaganiami na góże"
itp. (błędy ortograficzne zamierzone, więc rady z kupnem słownika odpadają :P), bo oficjalne
"sprzętówki" mają się nijak do rzeczywistości. Pozdrawiam


Włącz PAE to będzie działało 4 GB. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:51, Lex napisał:

Mam ogromną prośbę. Mógłby ktoś zamieścić po jednym screenie z "czwórki" na minimalnych,
średnich i wysokich ustawieniach grafiki? I jeszcze jedno - czy na moim kompie (C2D E8400,
GTX 260 896MB, 4 GB RAM, ale Okienka 32bit, więc czyta tylko 3,25GB :/) mogę liczyć na
odpalenie GTA IV na co najmniej wysokich, a najlepiej maksymalnych detalach? Od razu
mówię, żebyście odpuścili sobie komentarze typu: "Poruwnaj se z wymaganiami na góże"
itp. (błędy ortograficzne zamierzone, więc rady z kupnem słownika odpadają :P), bo oficjalne
"sprzętówki" mają się nijak do rzeczywistości. Pozdrawiam


Nie ma czegos takiego jak albo wysokie albo maksymalne:) Spokojnie, z tą kartą zapewne max "osiągniesz":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:51, Marcin08 napisał:

wiem że w sumie to nie Twoja działka :) ale nie wiesz kiedy wirtus może dostać gry i
zacząć wysyłać?


nie śledziłem, po prostu nie pamiętam tabelki kto gdzie i kiedy, walczyłem aby od nas wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:53, filip1-1 napisał:

Jezu gdzie można kupić ten cholerny poradnik za 30zł Ja mieszkam w Garwolinie i w całym
tym zakichanym Garwolinie nie ma tego poradnika


merlin.pl-zamów tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.
Dlaczego GTA IV na gram.pl podrożało?? Wcześniej (przynajmniej wtedy kiedy kupowałem) było za 129,90 (po zniżce ze 149,90), a tera kosztuje 139,90 (po zniżce z 159,90). Może mi ktoś wytłumaczyć o co biega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:49, Zauri napisał:

a nie slyszales o czyms takim jak uniezaleznienie sie gram.pl od cdp ??

Nawet na stronie CDP jest wielki baner Gram.pl. Cała pomoc techniczna jest na gramie. Nie mówiąc już o Wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:56, trzy-czwarte napisał:

Mam takie pytanie.
Dlaczego GTA IV na gram.pl podrożało?? Wcześniej (przynajmniej wtedy kiedy kupowałem)
było za 129,90 (po zniżce ze 149,90), a tera kosztuje 139,90 (po zniżce z 159,90). Może
mi ktoś wytłumaczyć o co biega??

Bo to już nie pre-order, więc podrożała gra, jeżeli wcześniej zamówiłeś, to nie masz powodów do obaw, bo zapłacisz tyle ile piało podczas składania zamówienia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:56, byverter napisał:

Cała pomoc techniczna jest na gramie.

/ciach/
A koleżka zauważył, że pomoc techniczna jest dostępna nie tylko dla gier od CDP. Żeby nie być gołosłownym podam jeden z wielu przykładów - GTA IV lub Vice City. Jak nie wierzysz, to sam sprawdź. EOT

Czy w temacie jest osoba, która odpaliła "czwóreczkę" na maksymalnych detalach? Byłbym wdzięczy jeżeli taki user poda konfigurację swojego blaszaka. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie.

Jak to jest z tym kontem na social clubie? Mam powiązane konto z Xbox live i GFWL. Tylko że w social clubie jestem zarejestrowany jako polak a w xbox live jako anglik. Czy to może spowodować że dostanę bana?

Wypowiadała się na ten temat cenega może albo R*?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:00, Lex napisał:

> Cała pomoc techniczna jest na gramie.
/ciach/
A koleżka zauważył, że pomoc techniczna jest dostępna nie tylko dla gier od CDP. Żeby
nie być gołosłownym podam jeden z wielu przykładów - GTA IV lub Vice City. Jak nie wierzysz,
to sam sprawdź. EOT


Tak, ale inni wydawcy nie odsyłają do pomocy technicznej na gram.pl. Zresztą zobacz strone cdp: http://cdprojekt.pl/ koleżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:02, Irc100 napisał:

Witam! Mam pytanie.

Jak to jest z tym kontem na social clubie? Mam powiązane konto z Xbox live i GFWL. Tylko
że w social clubie jestem zarejestrowany jako polak a w xbox live jako anglik. Czy to
może spowodować że dostanę bana?

Wypowiadała się na ten temat cenega może albo R*?


Tak onta są powiązane ale bana nie dostaniesz:) Potrzebujesz na dysku RSC i logujesz sie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 20:54, Farmerus napisał:

A myślicie, że zdąże anulować zamówienie na Wirtusie, jutro z samego rana? (9:00)


Ja swoje anulowałem jeszcze dzisiaj i mam nadzieję, że w czwartek nie ujrzę listonosza z GTA xD
Naprawdę konieczny jest ten SP3? Kurde, aż się boje tego instalować/ściągać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:14, niki94 napisał:

> A myślicie, że zdąże anulować zamówienie na Wirtusie, jutro z samego rana? (9:00)


Ja swoje anulowałem jeszcze dzisiaj i mam nadzieję, że w czwartek nie ujrzę listonosza
z GTA xD
Naprawdę konieczny jest ten SP3? Kurde, aż się boje tego instalować/ściągać :/

Jest potrzebny na 100%,bez tego gra wywala Fatal Errora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować