Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

god damn it !

Zrobiłem wszytsko co potrzebne ...
Łaaa, gra działa - myślę sobię - "ale będę młócił ;D ". Wchodzę z ciekawości do ustawień graficznych i widzę, że konfiguracja ustawiła się sama między detalami very hight a hight w rozdzielczości 1650x1050. Jednak gdy wchodzę do gry, gra haczy i nie idzie normalnie grać. Co gorsza, w detalach low i rozdzielczości 800x600 gra również tnie się niesamowicie. Komputer mam przeciętny : Core2Duo 2,13ghz, 2gb ramu, gf9600GT 512mb, więc medium w 1650x1050 nie powinno stwarzać problemu, ale ... Właśnie, niezależnie jakie ustawieia wybiorę gra ciągle tnie się tak samo. Ściągnąłem dwa patche, jednak jeden po zainstalowaniu w ogólę nie pozwolił na odpalenie gry, więc zainstalowałem drugiego, po którym już gre odpalić z powrotem mogłem, jednak nie dodał znaczących zmian ;/ Nie wiem co mam zrobić. Słyszałem, że gta 4 jest zoptymalizowane gorzej nawet od gothica 3, ale nie przesadzajmy, powinno chodzić !
Proszę o jakieś rady, sprawdzonego patcha lub inne instrukcjie, którę pozwolą mi w końcu zagrać bez flustracji.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:00, Qbasmok007 napisał:



Widze, że masz bardzo słaby procesor. A GTA IV wymaga potężnego procesora...podkręć procek, i to bardzo mocno najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością jest to w pewnym stopniu wina optymalizacji, ale ja tez mam nie wiele lepszego procka i nie ma fajerwerków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) W okresie najbliższych 2 miechów prawdopodobnie przymierzam się do zakupu GTA IV (Nówki, bo na multi będę śmigał :) Czy wymieniony poniżej komputer wyciągnie grę na Medium lub nawet High?

Procesor Intel Core 2 Duo 2,94 Ghz

Karta Graficzna GeForce Palit 8800 GT 512 ram

Pamięć ram- 4 GB

Karta muzyczna- Jakaś tam Creative xD (Czy jest możliwość 5.1 w GTA IV?)

Myślę, że tyle wystarczy parametrów

EDIT- Doskonale wiem o wymaganiach, ale z tą grą nic nie wiadomo z tego co czytałem

EDIT 2- No i Windows XP, bo to chyba też jakąś rolę odegra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:11, Ecko09 napisał:

>

Widze, że masz bardzo słaby procesor. A GTA IV wymaga potężnego procesora...podkręć procek,
i to bardzo mocno najlepiej.


Ja mam E4600 2.40GHz, o wiele gorszą kartę i jakoś nie tnie. To nie wina procka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze spokojnie powinienes grac w medium z conajmniej 30fps`ami :) chociaz gra na low, tez nie wyglada zle, wazne by framerate byl staly i powyzej ~25fps ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:42, Zauri napisał:

mysle ze spokojnie powinienes grac w medium z conajmniej 30fps`ami :) chociaz gra na
low, tez nie wyglada zle, wazne by framerate byl staly i powyzej ~25fps ;]



Myślę, że gra na medium i tak będzie ładna :) Może nie grafika roku, ale jak będzie te stabilne 30 fps z najnowszym patch''em od RockStar''a to będzie ok ;].

.... Tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:51, Crew 900 napisał:

Zmień na Vistę 64 bitową , bo XP nie obsłuży ci tych 4 GB ramu w pełni



Istnieje 64 bit XP :D

EDIT- Kurczę kliknąłem już wyślij

Tylko ten XP 64 bit Edition to Angielska tylko, ale to szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście można wiele razy się rejestrować na Live . Właśnie założyłem konto i mogę dać stronkę z tym , ale nie wiem jaka to ma byś strona z tym statusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:20, mateuszencja napisał:

Procesor Intel Core 2 Duo 2,94 Ghz
Karta Graficzna GeForce Palit 8800 GT 512 ram
Pamięć ram- 4 GB


Powinno ruszyc bez problemu. Karte grafiki mam taka sama (no moja nazywa sie GeForce 8800 GT Galaxy 512 mb), procek AMD Athlon 64 X2 5200 2.71 GHz, 2 GB RAM. GTA IV dziala generalnie na medium, niektore opcje sa ustawione na high, a niektore na very hight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:59, Slawmen napisał:

Cześć wiecie może czy True Skill daje coś więcej niż nowe odblokowane ciuchy i satysfakcję
z lvl upu?? :D


O jakie true skill chodzi? Jakie nowe ciuchy? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 23:02, Ecko09 napisał:

> Cześć wiecie może czy True Skill daje coś więcej niż nowe odblokowane ciuchy i satysfakcję

> z lvl upu?? :D

O jakie true skill chodzi? Jakie nowe ciuchy? Oo


O tryb Multiplayer?? Nie mów że nie grałeś na Multi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować