Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Ja też z niecierpliwością czekam na bana dla niego, ale już zajmijmy się tutaj gta 4 bo warny polecą. Wojman napisał wyżej, że sam się tym zajmie, więc nam pozostaje z niecierpliwością czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:32, MarneusPL napisał:

btw. da sie annihilatora postawic na miejscu parkingowym?

Osobiście nie próbowałem, ale przeglądałem sobie wczoraj archiwalne strony w tym wątku i na jednej z nich znalazłem informację jakoby było to możliwe. Sam z ciekawości muszę tego spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dot. Infernusa - jeśli nie zostawię go na parkingu (tym polu przed każdym moim domkiem), to on zniknie na dobre? Pytam się, ponieważ nie wiem, czy mogę jeździć nim cały czas (misje itp.) czy tylko lansować się po mieście, a na misje brać inne auta. :) Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:46, Assasin93 napisał:

Pytanie dot. Infernusa - jeśli nie zostawię go na parkingu (tym polu przed każdym moim
domkiem), to on zniknie na dobre? Pytam się, ponieważ nie wiem, czy mogę jeździć nim
cały czas (misje itp.) czy tylko lansować się po mieście, a na misje brać inne auta.
:) Z góry dzięki za odpowiedź.

ja osobiście polecam Ci zostawić go na parkingu, jak będziesz chciał pojeździć, wsiadasz na trochę do tego z parkingu i od razu pojawia się kilka Infernusów na ulicach. Tak to ciężko go spotkać, a szkoda... Podobnie jest z Comet, mam chyba pecha bo nie trafiam na te auta w normalny sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:48, Marcin08 napisał:

Podobnie jest z Comet, mam chyba pecha bo nie trafiam na te auta w normalny sposób...

To i tak nie najgorzej, bo ja na te dwa wozy w ogóle nie trafiam. Przejrzałem kilka zagranicznych portali i większość z nich twierdzi, że spotkanie Infernusa na drodze jest najbardziej prawdopodobne w jakiejś dzielnicy biznesowej na południe od Middle Parku. Jeżeli zaś chodzi o Cometa to spotkałem się z taką teorią, że najłatwiejszy sposób aby go zdobyć (poza kodami) to po prostu zastrzelić kierowce podczas wyścigu od Bruciego... Nie próbowałem - nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 17:58, Igor FCBayern napisał:

> Podobnie jest z Comet, mam chyba pecha bo nie trafiam na te auta w normalny sposób...

To i tak nie najgorzej, bo ja na te dwa wozy w ogóle nie trafiam. Przejrzałem kilka zagranicznych
portali i większość z nich twierdzi, że spotkanie Infernusa na drodze jest najbardziej
prawdopodobne w jakiejś dzielnicy biznesowej na południe od Middle Parku. Jeżeli zaś
chodzi o Cometa to spotkałem się z taką teorią, że najłatwiejszy sposób aby go zdobyć
(poza kodami) to po prostu zastrzelić kierowce podczas wyścigu od Bruciego... Nie próbowałem
- nie wiem...

a po co strzelać :) Z tego co pamiętam, sam jedziesz Comet, więc po wyścigu grzecznie odstaw ją na parking i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcecie dobry woz - ustawcie sobie vechicle density na 100 i przejedzcie sie po times square. bedzie mnostwo roznych aut, mozna w ten sposob szybko trafic prawdziwe perelki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:21, MarneusPL napisał:

chcecie dobry woz - ustawcie sobie vechicle density na 100 (...)


i miejcie 10 fps :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:28, Zauri napisał:

> chcecie dobry woz - ustawcie sobie vechicle density na 100 (...)

i miejcie 10 fps :\


E tam, po złapaniu dobrego wozu można zmniejszyć vehicle density.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:28, Zauri napisał:

> chcecie dobry woz - ustawcie sobie vechicle density na 100 (...)

i miejcie 10 fps :\


po pierwsze primo, to co napisal Ecko, po drugie primo, ja takich problemow nie mam, gralem z ta opcja ustawiona na 100 przez jakies pol godziny, jezdzilem normalnie w nocy bez zadnych przyciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:48, Lukasz924 napisał:

ukonczyl ktos juz gta na 100% lub jest ktos blisko???

Ja mam tylko na konsoli ale to nie jest ważne.

I powoli zbliżam się do zaliczenia wszystkich trofeów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2009 o 18:48, Lukasz924 napisał:

ukonczyl ktos juz gta na 100% lub jest ktos blisko???


Ja fabułę skończyłem, ale nie wydaje mi się, że szybko rozwalę 178 gołębi i wykonam 40 skoków i wiele różnych innych rzeczy które są potrzebne na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiedzałem sobie przed chwilą Liberty City i kilka screenów z tej wyprawy:
1. Komin elektrowni.
2. Wewnątrz komina. O.o
3. Nitro w sztaplarce. :P
4. Koniec wycieczki. :)

20090207232551

20090207232602

20090207232614

20090207232629

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Też tak macie, że grając w GTA IV po jakimś czasie tekstury doczytują się wam coraz wolniej? Raz wszystko było tak rozmazane, ze gra sama się zminimalizowała ;O Niby nic bo wiemy, ze GTA IV jest zabugowane ale zastanawiam się czy to nie przez jakiś podzespół. Do tego dochodzi jeszcze fakt, ze wcześniej nie miałem tak częstych zniknięć tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 11:13, Carnage13 napisał:

Jak się do tego komina dostałeś xd?

mozesz albo drzwiami (z którejś strony jest wejście o ile dobrze pamiętam) albo helikopterem wlecieć :)
Fajna zabawa ale na jeden raz tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 11:32, Marcin08 napisał:

> Jak się do tego komina dostałeś xd?
mozesz albo drzwiami (z którejś strony jest wejście o ile dobrze pamiętam) albo helikopterem
wlecieć :)
Fajna zabawa ale na jeden raz tylko...

sory za post pod postem ale właśnie załapałem ciekawą rzecz... jak się prsestrzeli syrenę w policyjnym aucie (nie mówię o samym kogucie) wtedy całkowicie pada, i bez przerwy nawala dzwięk w aucie... strasznie zabawnie to brzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no kurcze, o co chodzi? Mam 55,15% przejścia gry i juz nie wyświetla mi się na mapie żadna literka informnująca o nowej misji wątku głównego. Teraz tylko dzwonie po kolei do ludzi, zaznaczam w telefonie Call for JOB i dają mi do roboty jakieś pozawątkowe misje poboczne. To znaczy, że już koniec wątku głównego? Kurcze, aż wierzyc mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować