Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 11:58, Crew 900 napisał:

Kurde to chyba lekka przesada : /


Może eskortują jakiegoś VIP''a... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 11:58, Crew 900 napisał:

Kurde to chyba lekka przesada : /


Hehe od dawna wiadomo, że LC to getto, ale takiego czegoś jeszcze nie widziałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się spekulacje , że następny Patch będzie produkcji Rockstar North , a nie Rockstar Toronto .
Moim zdaniem to Fake informacja gdyż R* North nie ma nic wspólnego z GTA IV ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:16, Crew 900 napisał:

Pojawiają się spekulacje , że następny Patch będzie produkcji Rockstar North , a nie
Rockstar Toronto .
Moim zdaniem to Fake informacja gdyż R* North nie ma nic wspólnego z GTA IV ....


Ja jednak myslę, że jeżeli to R* North wyda patcha do GTA 4 to w końcu będzie to patch, który nas zadowoli. R* może sobie na nas "zlał" w aspekcie z optymalizacją, a North może wysłucha cichych modlitw graczy i popracuje nad patchem, który poprawi działanie gry. Owszem, wyszło kilka patchy od R*, lecz te niemalże nic nie wnoszą oprócz kilku kolejnych błędów... Ale faktycznie, dziwnie by to wyglądało gdyby North wydał patcha, gdyż, tak jak powiedziałeś, nie mają z GTA 4 nic wspólnego. Ale bądzmy dobrej myśli ! Może to sam R* się zbierze do kupy i wyda jakąś porządną łate na tą brzydką dziurę ? : )

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy GTA 4 pójdzie mi na jednordzeniowym procesorze celeron d 3,06, o resztę się nie martwie, karta grafiki Galaxy GeOforce 8800 GT 1,5 gb ramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:31, franko113 napisał:

Czy GTA 4 pójdzie mi na jednordzeniowym procesorze celeron d 3,06, o resztę się nie martwie,
karta grafiki Galaxy GeOforce 8800 GT 1,5 gb ramu...

nie sądze żeby kopnoł na takim procku... musi być 2rdzeniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:31, franko113 napisał:

Czy GTA 4 pójdzie mi na jednordzeniowym procesorze celeron d 3,06, o resztę się nie martwie,
karta grafiki Galaxy GeOforce 8800 GT 1,5 gb ramu...


Jednordzeniowy procesor do GTA 4 to tak, jak byś startował w wyścigach konnych na koniu z trzema nogami. Nawet gdybyś miał potężnego Pentiuma, to i tak te ghz rozejdą się po trybunach. Do GTA 4 w końcu nadały się 4-rdzeniowe procesory, gdyż to właśnie na nich gra od R* chodzi najlepiej. O ile karta grafiki starcza to ilość pamięci ram ledwo spełnia minimalne detale. Dodanie kolejnego 1,5 GB ramu i zmiana procesora dopiero pozwoli Ci zagrać w to "coś". Jednak gta 4 niektórym chodzi lepiej na słabszych komputerach niż innym na znacznie mocniejszych (jak to miało przypadek z G3), ale z 1-rdzeniowym prockiem nie masz nawet co podchodzic do gry.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:34, mr.Nowak napisał:

> Czy GTA 4 pójdzie mi na jednordzeniowym procesorze celeron d 3,06, o resztę się
nie martwie,
> karta grafiki Galaxy GeOforce 8800 GT 1,5 gb ramu...
nie sądze żeby kopnoł na takim procku... musi być 2rdzeniowy


Nawet na minimalnych? Szkoda, ale mam zamiar kupić jakąś wielordzeniówke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:43, Zauri napisał:

ty staruujesz do gta4 z biurowym prockiem :O o lol, kup C2D e8400, albo Phenoma II :)



Miam je na oku, może kupię, ale nie wiem, a ten procek to moje przekleństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, po ponad 3 tygodniach udało mi się dojść czemu nie pojawiała mi się żadna nowa misja przy stanie gry 55,15%. Okazało sie ze nie mialem zrobionej zaleglej misji, i tak na farta pojechalem do kafejki int i tam czekał zalegly mail i udalo sie ruszyc i sie pojawiaja nowe misje:) Ile % gry to watek główny tak w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o Brucie`go czy Steve`a ? z tym pierwszym predzej czy pozniej bedziesz wspolpracowal, od tego drugiego dostajesz sms`em obrazki aut do zwiniecia, ale nie pamietam od kiedy te esy dostajemy ;\ przypomnialem sobie o nich dopiero po skonczeniu glownego watku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że po misji

Spoiler

Z tą blondyną a dokładnie jak mamy jej ukraść auto przy pomocy internetu

Stivi zaczyna przysyłać do nas esy ze zdjęciem autka i króciutkim opisem miejsca gdzie je mozemy znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:10, Zauri napisał:

chodzi ci o Brucie`go czy Steve`a ? z tym pierwszym predzej czy pozniej bedziesz wspolpracowal,
od tego drugiego dostajesz sms`em obrazki aut do zwiniecia, ale nie pamietam od kiedy
te esy dostajemy ;\ przypomnialem sobie o nich dopiero po skonczeniu glownego watku...



Nie wiem o kogo chodzi. Przeczytalem o tej misji z poradnika do GTA IV, tym za 3 dyszki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 20:22, Wojman napisał:

Powinno ruszyc bez problemu. Karte grafiki mam taka sama (no moja nazywa sie GeForce
8800 GT Galaxy 512 mb), procek AMD Athlon 64 X2 5200 2.71 GHz, 2 GB RAM. GTA IV dziala
generalnie na medium, niektore opcje sa ustawione na high, a niektore na very hight.



Sory, że Cię tak męczę pewnie, ale czy mógłbyś zamieścić screen''a pokazującego grafikę w jakiej Ty grasz?


PS: Czy w GTA IV występują tylko na piracie te różne "rozwalone" tekstury i różne bugi graficzne czy na oryginałach też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować