Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2009 o 22:47, mateuszencja napisał:


Osobiście wolę cheaterów niż śpiewające dzieci przez mikrofon xD


Lol :D

byverter

>
>To mało grałeś. Kolesie (a raczej c**je) nie dość, że oszukują to jeszczą nisczą grę innym. Np. spusczają z nieba >tyle pojazdów, że gra tak zwalnia, że Cię odłącza. Do tego nie da się ich zkickować z serwera.

Czegoś takiego nie miałem, ja jak ostatnio grałem to był gościu który był nieśmiertelny, miał wszystkie bronie i co chwile nowy strój - fakt, że to wkurzające. - Najlepiej stworzyć własny server - gracze bardzo szybko się dołączają a jeżeli jest jakiś oszut to wy**bać gno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda o cheaterach jest taka, że nie potrafią grać i w jakiś sposób chcą na siebie zwrócic uwagę ( co według mnie jest idiotyczne), najczęściej są to dzieciaki które zaraz po kupieniu gry wbijaja na google (albo cos w tym stylu) i ściagaja save 100% tylko po to aby mogli sobie polatać anihilatorem albo bawić się RPG .......-,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 08:29, dominik11kot napisał:

Cała prawda o cheaterach jest taka, że nie potrafią grać i w jakiś sposób chcą na siebie
zwrócic uwagę ( co według mnie jest idiotyczne), najczęściej są to dzieciaki które zaraz
po kupieniu gry wbijaja na google (albo cos w tym stylu) i ściagaja save 100% tylko po
to aby mogli sobie polatać anihilatorem albo bawić się RPG .......-,-

najbardziej porąbany cheat jaki ostatnio widziałem to strzelanie rakietami RPG z kałacha no toż to było bez sensu . Jeszcze taki idiota strzelał tym non-stop i kompa mi zmulał cwaniaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 08:29, dominik11kot napisał:

Cała prawda o cheaterach jest taka, że nie potrafią grać i w jakiś sposób chcą na siebie
zwrócic uwagę ( co według mnie jest idiotyczne), najczęściej są to dzieciaki które zaraz
po kupieniu gry wbijaja na google (albo cos w tym stylu) i ściagaja save 100% tylko po
to aby mogli sobie polatać anihilatorem albo bawić się RPG .......-,-


zdarzają się różni ludzie, ale cheaterzy powinni być natychmiastowo wywalani z serwerów. jeżeli maja jakieś kompleksy w graniu i bez kodów grać nie mogą, to niech to robią singlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 17:48, Wojman napisał:

Raczej jakis blad. Ale jak sie wezmie pod uwage jak wygladala sprawa z GTA: San Andreas
(najpierw w Polsce wyszla wersja angielska za 250 PLN, pozniej wydano wersje PL) mozemy
miec cicha nadzieje, ze polska wersja GTA IV powstanie. Wersje z napisami bardzo chetnie
bym widzial.


Wysłałem maila w tej sprawie do cenegi to powiedzieli, że prawdopodobnie będzie spolszczenie ale na pewno nie dadzą go ściągnąć tym co kupili już grę :/

Według mnie jest to fatalne z ich strony zagranie i jeśli tak zrobią to na pewno wyślę im niemiłego maila.
Na szczęście fajni robią spolszczenie które i tak chyba będzie lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kupując GTA IV używane to jest to nielegalne w pewnym sensie? Bo czytałem, że GTA IV posiada jakąś rejestrację, więc jak 1 użytkownik zarejestruje to chyba już nie może tej gry sprzedać? Czy jest możliwość np: Do 5 rejestracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra a wiec mam dwa problemy :
1. Jest to kołysząca się kamera, gdzieś już o tym słyszałem ale nie wiem jak sobie z tym poradzić :/

2. Jest to problem z pojazdami które zamiast stać (gdy ja chce) jada dalej nawet gdy nie trzymam przycisku gazu a gdy włączam hamulec samochód reaguje zupełnie jak bym trzymał i gaz i hamulec, a na dodatek gdy wyskoczę z samochodu ono jedzie dalej, i nie to ze jedzie kawałek i się zatrzyma tylko jedzie dalej jak by ktoś w nim siedział i trzymał gaz.


miał już może ktoś taki problem, albo czy istnieje patch naprawiający te błędy. Bądź czego to jest wina ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:06, Kur0 napisał:

Dobra a wiec mam dwa problemy :
1. Jest to kołysząca się kamera, gdzieś już o tym słyszałem ale nie wiem jak sobie z
tym poradzić :/

a próbowałeś reinstalacji gry i od razu zmniejszyć detale ??
proszę mi nie wmawiać ze on ma pirata, bo takie błędy nie tylko na piratach występują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:08, wiedx1 napisał:

a próbowałeś reinstalacji gry i od razu zmniejszyć detale ??
proszę mi nie wmawiać ze on ma pirata, bo takie błędy nie tylko na piratach występują...


A wiec tak, MAM ORYGINAŁ (żeby nie było ;)) detale mam na minimum, a reinstalacja nic nie pomogła, bo już próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę wypisywał w tym temacie polskich graczy cheaterów w GTA IV. Byłoby miło gdybyście również Wy złożyli na nich skargę w Windows Live:
- Uliczny
- Mati16PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Była już gdzieś tutaj o tym mowa, ale rozumie, że nie chce Ci się studiować kilkunastu stron. Ludzie pisali, że pomogło zainstalowanie patha ( nie wiem którego ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowanie dwóch patchów i zwiększenie priorytetu gta iv.exe na wysoki gra znacząco przyspieszyła, zna ktoś jeszcze jakieś inne sposoby na patch 1.0.2? Z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.
Zainstalowałem GTA 4, zainstalowałem SP3, zarejestrowałem się w GfWL i w Rocksar Club i podczas uruchamiania gry, kiedy mam wpisać swój adres email i hasło wyskakuje komunikat, że GfWL nie obsługuję w moim regionie. O co chodzi ? Przecież inni gracze już dawno młócą.
Z góry dzięki za odp
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 07:53, Qbasmok007 napisał:

wyskakuje komunikat,
że GfWL nie obsługuję w moim regionie.


Zarejestruje sie w usludze GfWL jako mieszkaniec Irlandi, wtedy nie bedzie zadnego problemu. Swoja droga moim zdaniem to dyskryminujace jest, ze kupujemy legalnie w sklepie gre ze znaczkiem GfWL, a zeby w nia pograc musimy podac falszywe dane. Ale jak pewien Wojman narzekal nieraz na praktyki firmy M$ to mu mowiono, ze sie nie zna, a M$ to swietna firma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 08:06, Wojman napisał:

Ale jak pewien Wojman
narzekal nieraz na praktyki firmy M$ to mu mowiono, ze sie nie zna, a M$ to swietna firma.

Świetna firma? Nie wiem kto tak mówi. Robią przekręty jak diabli. Nie wiem jakich argumentów użył chwaląc M$. Ale ty miałaś racje mówiąc i narzekając na działalność M$.

Oni każą R* wydawać patche do GTA IV na PC które nic nie wnoszą do optymalizacji. Znaczy zawsze coś tam wniosą ale wielu ludziom stan się pogarsza. No i podobno usuwają w nich smaczki takie jak te roboty drogowe podobno tam dawali screeny.

No i co najgorsze M$ pokazuje jak bardzo gdzieś ma Polskich graczy nie robiąc usługi LIVE oficjalnie w Polsce. A dosyć Sporo X360 w Polsce się sprzedało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować