Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

hej, to w takim razie trzeba napisac do cenegi pytanie odnosnie tego kodu do usługi LIVE. A jezeli powiedza ze nie będzie mozna grac online to nie lepiej kupic w zagranicznym sklepie?

NA stronie games.co.uk znalazłem GTA IV za 24,99 futa co przy dzisiejszym kursie 3,54 daje nam kwotę ok 88zł. A w Polsce gra kosztuje mniej więcej 130zł więc różnica miedzy tymi 88zl a 130 powinna spokojnie wystarczyc na przesyłkę.
Pytanie tylko czy ten sklep int wysyła do Polski paczki?

http://www.game.co.uk/PC/Action/Shooter/~r336330/Grand-Theft-Auto-IV/?s=G TA%20IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:47, benekzdenek napisał:

hej, to w takim razie trzeba napisac do cenegi pytanie odnosnie tego kodu do usługi LIVE.
A jezeli powiedza ze nie będzie mozna grac online to nie lepiej kupic w zagranicznym
sklepie?

NA stronie games.co.uk znalazłem GTA IV za 24,99 futa co przy dzisiejszym kursie 3,54
daje nam kwotę ok 88zł. A w Polsce gra kosztuje mniej więcej 130zł więc różnica miedzy
tymi 88zl a 130 powinna spokojnie wystarczyc na przesyłkę.
Pytanie tylko czy ten sklep int wysyła do Polski paczki?

http://www.game.co.uk/PC/Action/Shooter/~r336330/Grand-Theft-Auto-IV/?s=G TA%20IV


Wysyłka ok. 20zł
88+20=108
Lecz czy warto za te 22zł czekać tydzień dłużej, i mieć wszystkie manuale itp po angielsku, jeszcze bez wsparcia wydawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:47, benekzdenek napisał:

NA stronie games.co.uk znalazłem GTA IV za 24,99 futa co przy dzisiejszym kursie 3,54
daje nam kwotę ok 88zł. A w Polsce gra kosztuje mniej więcej 130zł więc różnica miedzy
tymi 88zl a 130 powinna spokojnie wystarczyc na przesyłkę.
Pytanie tylko czy ten sklep int wysyła do Polski paczki?


Gdzie ty znalazłeś funta po 3,54? Funt jest po 4,29. Daje to ok. 120 zł za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:52, Dared00 napisał:

> NA stronie games.co.uk znalazłem GTA IV za 24,99 futa co przy dzisiejszym kursie
3,54
> daje nam kwotę ok 88zł. A w Polsce gra kosztuje mniej więcej 130zł więc różnica
miedzy
> tymi 88zl a 130 powinna spokojnie wystarczyc na przesyłkę.
> Pytanie tylko czy ten sklep int wysyła do Polski paczki?

Gdzie ty znalazłeś funta po 3,54? Funt jest po 4,29. Daje to ok. 120 zł za grę.



o fuck, patrzyłem na ,,ojro" a nie funciaki. Mój błąd.
W takim razie to już się nie opłaca, chociaz przy wysyłce za max 20zl byłbym skłonny.


Piotr13PL

Wolałbym poczekac tydzien i miec pewnosc gry na multi niz otrzymac gre planowo i nigdy nie zaznac radości z gry online.
Pozatym GTA IV będzie prezentem gwiazdkowym od mojej ukochanej dziewczyny i nie otworzę gry póki jej oficjalnie 24 grudnia nie dostanę, także dla mnie jeszcze lepiej jakby premiere przesunęli gdzies na 20 czerwca :)

Do tego czasu bedzie musial mi wystarczyc NFS Undercover (musze zaczac trenowac zeby znowu wygrywac turnieje tak jak w PSa no i RD Grida)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 22:58, benekzdenek napisał:

> > NA stronie games.co.uk znalazłem GTA IV za 24,99 futa co przy dzisiejszym kursie

> 3,54
> > daje nam kwotę ok 88zł. A w Polsce gra kosztuje mniej więcej 130zł więc różnica

> miedzy
> > tymi 88zl a 130 powinna spokojnie wystarczyc na przesyłkę.
> > Pytanie tylko czy ten sklep int wysyła do Polski paczki?
>
> Gdzie ty znalazłeś funta po 3,54? Funt jest po 4,29. Daje to ok. 120 zł za grę.



o fuck, patrzyłem na ,,ojro" a nie funciaki. Mój błąd.
W takim razie to już się nie opłaca, chociaz przy wysyłce za max 20zl byłbym skłonny.


Piotr13PL

Wolałbym poczekac tydzien i miec pewnosc gry na multi niz otrzymac gre planowo i nigdy
nie zaznac radości z gry online.
Pozatym GTA IV będzie prezentem gwiazdkowym od mojej ukochanej dziewczyny i nie otworzę
gry póki jej oficjalnie 24 grudnia nie dostanę, także dla mnie jeszcze lepiej jakby premiere
przesunęli gdzies na 20 czerwca :)

Do tego czasu bedzie musial mi wystarczyc NFS Undercover (musze zaczac trenowac zeby
znowu wygrywac turnieje tak jak w PSa no i RD Grida)


To co to za prezent skoro wiesz co dostaniesz :P A to z jakiego kraju kupisz GTA IV nie ma znaczenia. Bo i tak się liczy tylko konto na Games For Windows Live, a to się dziecinnie prosto zakłada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz luki w teori bo był tu link do newsa na GOL''u w którym pisało o braku kodów aktywacyjnych dla LIVE w Fallout 3 w Polsce ponieważ nie ma u nas oficjalnego wsparcia tego systemu:/ To znaczy że jeśli kupimy GTA4 w polsce to nie pogramy w multi:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz zły kurs walut. Sprawdzałem możliwości tego sklepu i Gra (25GBP) i wysyłka (~3GBP Nazwa Royal Mail 3-5 days wslazuke na pocztę i jest to wysyłka do krajów Europejskich a la liście możliwej do zarejestrowania jest Polska) daje nam w umie koszt około 120PLN więc oferta z wysyłką lepsza niż kupno w Polsce samej gry... Ja na 99% zamawiam z tamtą GTA4 bo taniej i bez ewentualnych problemów z Multi:D
EDIT; nie ma płatności za pobraniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 06:34, player000 napisał:

Masz zły kurs walut. Sprawdzałem możliwości tego sklepu i Gra (25GBP) i wysyłka (~3GBP
Nazwa Royal Mail 3-5 days wslazuke na pocztę i jest to wysyłka do krajów Europejskich
a la liście możliwej do zarejestrowania jest Polska) daje nam w umie koszt około 120PLN
więc oferta z wysyłką lepsza niż kupno w Polsce samej gry... Ja na 99% zamawiam z tamtą
GTA4 bo taniej i bez ewentualnych problemów z Multi:D
EDIT; nie ma płatności za pobraniem...



a ja chcialem za pobraniem własnie, no szkoda. musze pomyslec. no i moze cos cenega napisze na ten temat bo ja dziekuje za GTA bez multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2008 o 17:16, siatix napisał:

Przeczytajcie sobie tego newsa

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43747

Ciekawe jak to będzie z GTA IV, która przecież też korzysta z Games for Windows Live.
Czyżby czekała nas gra bez multi? Ma może ktoś jakieś info z cenegi na ten temat?


OMG jaki bezsens... jak GTA IV na PC również czeka taki los i to tylko dlatego , że zas**** Microsoft ma taki kaprys , to ja dziękuje bardzo... Jak to dobrze , że jeszcze nie zamówiłem tej gry , bo jak w Polsce nie będzie dostępne multi to w takim razie kupię sobie GTA IV za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania są prawdziwe? W zalecanych napisali, że wystarczy 8600GT, albo radeon HD3700 - tylko, że ten radek jest o niebo lepszy od 8600gt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:26, 0HoMicide0 napisał:

Te wymagania są prawdziwe? W zalecanych napisali, że wystarczy 8600GT, albo radeon HD3700
- tylko, że ten radek jest o niebo lepszy od 8600gt...


Tak, to są juz oficjalne wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za pierdoły, kutwa? Jak to nie pogramy w multi? Przecież to się w pale nie mieści. Za przeproszeniem pier*ole takie granie. Mam nadzieję, że to tylko nie potwierdzona plotka. Kurde...co za pajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 15:37, player000 napisał:

jedną z teori jest pomylenie 8600GT z 9600GT co by miało duże szanse instnienia.


Hmm, raczej nie. W minimalnych jest 7900, więc skok o tyle modeli dalej jest mało prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te modele nie są aż tyle od siebie lepsze. Kolega ma 9600 GT, ja mam 8600 GTS (chyba że ta literka S ma jakieś znaczenie) i gry chodzą nam podbnie, a nawet lepiej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2008 o 16:34, Gumiś2 napisał:

Te modele nie są aż tyle od siebie lepsze. Kolega ma 9600 GT, ja mam 8600 GTS (chyba
że ta literka S ma jakieś znaczenie) i gry chodzą nam podbnie, a nawet lepiej u mnie.


Ja też mam 8600GTS 256mb DDR3 (675/2000MHz). Na dole umieszczam zdjęcie. Odpisz, czy masz taką samą kartę :) I jeszcze jedno - myślisz, że pójdzie mi płynnie co najmniej na średnich? Procek Intel Core 2 Duo E4600 2.4GHz 2GB ram DDR2 Samsung?

20081105173741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol!
Ludzie ale robicie problem z tym Live''em!
Jakoś Live''a nie ma ale przecież M$ nie blokuje polskich IP.
Gears of War na PCty i cała gra skończona na CoOpie nie wyjeżdżając z domu xD
Skoro w innych grach to działa to dlaczego ma nie działać w GTA?
Jeżeli macie konto na Live to praktycznie odpalenie każdej gry w tym systemie spowoduje automatyczne zalogowanie. Wiem bo testowałem to już na różnych tytułach, chociażby na Juiced 2 kumpla :P
Nie widzę żadnego problemu i nie ma co walić kisiel po gaciach XD
Pozdroo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować