Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 00:32, Dominix napisał:

> Pogralem juz ladne kilka godzin i napisze tak - Niektorzy przesadzaja z tymi wymaganiami.

> Gra ma spore wymagania, ale nie jest tak zle.
>
> Na razie najbardziej mnie zaskoczylo jak spotkalem na ulicy Polke (ktora popchnalem
biegnac),
> a ona do mnie przepraszam w naszym rodzimym jezyku :-) Wyciagnalem guna, a ona nasza

> wspaniala polszczyzna - Prosze nie zabijaj mnie :-) Dla mnie miazga, moze uslyszec
jeszcze
> jezyk niemiecki, rosyjski - to na pewno jakie jeszcze?? Nie mam pojecia hehe :-)

>
> MP chyba dalej nie dziala ze wzgledu na problem z serwerami. No chyba, ze ktos moze
grac
> w MP? Dajcie znac ;-)

ja w multi juz caly czas gram, jak juz pisalem wczesniej i dalem namiary na mnie w grze
;]


A nie masz problemu z uruchomieniem gry, gdy jestes zalogowany do Social Club?? Bo mi wyskakuje blad i sie wylacza. Zresza sporo osob tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 00:39, BasteKSG napisał:

A nie masz problemu z uruchomieniem gry, gdy jestes zalogowany do Social Club?? Bo mi
wyskakuje blad i sie wylacza. Zresza sporo osob tak ma

Cytat z GTASite.pl:
"Mam przykrą wiadomość dla fanów, którzy podczas próby odpalenia Grand Theft Auto IV liznęli błędu, który przedstawia się w ten sposób:
GTA IV FATAL ERROR: MMA10
Jeżeli chcecie się go pozbyć musicie wylogować się z Rockstar Social Club. Jednak niestety, ci którym objawił się tenże błąd, póki co nie wezmą udziału w rozgrywkach sieciowych i będą musieli poczekać aż Zespół Rockstar Games rozwiąże tą przeszkodę. Póki co polecam tym pechowcom cieszenie się grą dla jednego gracza..."

Jak widać niektórym działa a niektórym nie. Ale dobrze, że Rockstar poinformowało, że to naprawi, więc czekajcie. ; ]

btw tnijcie cytaty proszę. ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w szczegulności do :
-Avar Neus
-Issam
-Dominix
-BasteKSG

podajcie mi swoje konfigi na g num. 10493030 bardzo was prosze cholernie mi na tym zależy i podpiszcie sie jak przyślecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 18:58, Sebo0330 napisał:

> Już drugi raz piszę do biura obsługi klienta z pytaniem kiedy będzie GTA (tym razem
bardziej
> agresywnie. Może to coś pomoże) i jak nie dostanę odpowiedzi to anuluję zamówienie...

> Moja cierpliwość się wyczerpała.
Pisałeś do gram.pl? U mnie przysłali odowiedź po prawie 3 godzinach, napisali w nim(już
to raz wklejałem):

Witam,

Zamówienie FP04370892 zostało przygotowane do realizacji. Przesyłka powinna zostać wysłana
w dniu jutrzejszym, ponieważ oczekujemy na kolejną cześć dostawy gier od dystrybutora.


ciekawe ;)

Cenega przeciez jest dystrubutorem gry w Polsce a jak widze gra jest wysyłana z grey importu (angielskie wydanie) wiec jakis brak konsekwencji pojawia się w informacjach do klientów.

m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 00:44, filip1-1 napisał:

w szczegulności do :
-Avar Neus
-Issam
-Dominix
-BasteKSG

podajcie mi swoje konfigi na g num. 10493030 bardzo was prosze cholernie mi na tym zależy
i podpiszcie sie jak przyślecie


chodzi ci o kompa?
quad 2.4@3.2
3gb ramu 800
8800gt oc (rdzen na 720)
X-fi xtremegamerfatality
no i to tyle z wazniejszych rzeczy
rozdzielka 1280x1024
ustawione wsio na max co moge ;]
co do tego grania online, to tak mialem problem zeby sie podlaczyc do social cluba przez dluzszy czas ale jakos ostatnio znowu sprobowalem sie zalogowac i sie udalo i tak sie juz nie wylogowywuje i dzieki temu moge caly czas grac ;]
tak wiec jak ktos bedzie pykal niech doda mnie do znajomych to sie czasem razem pyknie ;]
Dominix1910
cu online XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2008 o 00:43, KrzychoCJ napisał:

GTA IV FATAL ERROR: MMA10

Dnia 04.12.2008 o 00:43, KrzychoCJ napisał:

Jak widać niektórym działa a niektórym nie. Ale dobrze, że Rockstar poinformowało, że
to naprawi, więc czekajcie. ; ]


Miejmy nadzieje, że szybko wykonają potrzebne cięcia. Nie mam zamiaru zbyt długo czekać na multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 06:00, masterkilim napisał:

a ja wciąż mam status: pakowane i przygotowywane do wysyłki..

nie wiem czy już mam ludzi z Mołotowami wysłać czy zaczekać do 10 ?



Ech. Dopiero dziś mi może wyślą ;/ Wczoraj od 10 status pakowanie i przygotowywanie, wbijam teraz patrze i taki sam status

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 06:19, krzysiek96-88 napisał:

> a ja wciąż mam status: pakowane i przygotowywane do wysyłki..
>
> nie wiem czy już mam ludzi z Mołotowami wysłać czy zaczekać do 10 ?


Ech. Dopiero dziś mi może wyślą ;/ Wczoraj od 10 status pakowanie i przygotowywanie,
wbijam teraz patrze i taki sam status


u mnie to samo, jak dzis nie wysla to naprawde nie warto tutaj kupywac. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nVidia GeForce 7900gs (256mb)
Intel Pentium Dual ore e2180 (2,0ghz)
2 gb ramu

Gram na prawie minimalnych i działa znośnie, choć muszę grę włączać i wyłączać kilka razy, zanim uruchomi się bez żadnych bugów graficznych...

20081204071442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was Panowie, ale ja mam leciutki problem z tym Windows Live i zmianą ustawień regionalnych... Można to w ogóle zmienić na tej stronie, czy trzeba tak jak ktoś wcześniej napisał - zmienić ustawienia windy np na UK ? :|

Co do samego działania gry, którą udało mi się po 5 godzinach walki werszcie odpalić - to że tak powiem letko rozczarowuje. Mam wrażenie, że to nie w fajerwerkach graficznych tkwi szkopuł jej powolnego działania - ale w enginie euphoria. No bo sama grafika jakby nie było nie jest jakoś bóg wie piękniejsza od FC2 czy Crysisa. Tego pierwszego odpalałem jeszcze wczoraj rano przed zakupem GTA i w rozdziałce 1280x1024 detale high i AAx2 chodzi wszystko ślicznie - nawet jak się robi zadyma to nie spada poniżej 35 fps.... A tutaj wyjeżdzam na ulicę - idzie trzech ludków poboczem, jadą 2 autka i kurna bullet time jak w Max Payne :| Może rzeczywiście wydany zostanie jakiś patch w przyszłości..... oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, myślałem że wczoraj już wysłali :/ a tu lipa... Jak wyślą dziś to gra dopiero w poniedziałek będzie łeee... Zamawiając wcześniej pre-ordera spodziewałem się dostawy szybciej, bo tera se gta mogę w sklepie kupić :/ Trza było wziąć kurierem i za pobraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde napalilem sie na ta gre jak dziecko na gwiazdke ale jak czytam wasze opinie co do problemow wszelkiego rodzaju to chyba sobie daruje szkoda nerwow pewnie zagram w gta za rok jak sie troche zmieni sprzet w kompie , szkoda ze optymalizacja nie wyszla bo go gwiazdki mialem sobie popylac w gta singla i multi
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok... komenda "-norestrictions" NIE DZIAŁA ! Czy jest jakiś inny sposób aby odblokować ustawienia grafiki ? Albo inaczej... gdzie dodać ową komendę ? bo na pulpicie mam tylko RSSC, a w plikach gry, po dodaniu odmawiają posłuszeństwa, ''tracą właściwości" .exe. przestaje być .exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 07:40, zardzel napisał:

Ok... komenda "-norestrictions" NIE DZIAŁA ! Czy jest jakiś inny sposób aby odblokować
ustawienia grafiki ? Albo inaczej... gdzie dodać ową komendę ? bo na pulpicie mam tylko
RSSC, a w plikach gry, po dodaniu odmawiają posłuszeństwa, ''tracą właściwości" .exe.
przestaje być .exe


I tak nie zadziała Ci, ale rada na przyszłość - stwórz skrót pliku wykonywalnego gry i w nim dopisz dodatkowe komendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto już zainstalował GTA IV i pograł sobie w nie, to może niech napisze poradnik jak to wszystko wykonać tzn. czy żeby pograć w singla trzeba się wszędzie rejestrować itp. jak tak to jak to zrobić. Podejrzewam, że pomogło by to wielu osobą w tym również mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 08:20, Damianuss1 napisał:

Taki poradnik możesz znaleźć na forum gtasite.pl : ). Poszukaj tam jeśli potrzebujesz
pilnie.



Coś tam słyszałem żeby pograć w singla w grze należy w MENU wcisnąć klawisz "HOME" i założyć konto offline albo tyczy się to zapisu gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2008 o 08:22, Joanna32 napisał:

Coś tam słyszałem żeby pograć w singla w grze należy w MENU wcisnąć klawisz "HOME" i
założyć konto offline albo tyczy się to zapisu gry ?

O ile dobrze pamiętam (GTA IV wczoraj wylądowało w koszu) to w momencie kiedy jest się w menu gry i po wybraniu opcji Start czy tam Nowa gra, nie pamiętam, wyskakuje okienko z logowaniem do GFWL. Nie trzeba się nigdzie wtedy rejestrować czy logować aby pograć w singla, ale to chyba grozi utratą zapisanych stanów gry. Tego też nie wiem bo owego nie wykonałem ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować