Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Już wiem czemu nie mam uszkodzeń pojazdów. Na kartach z serii ATI Radeon 1900 i słabszych nie ma.

PS: Czy po wgraniu patch'a będzie dobrze czy nic nie zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:07, Krystian-03 napisał:

Czy ktoś ma problem z kołyszącą się kamerą na początku gry?? Bo nie idzie grać prawie...


Kup oryginał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:26, Krystian-03 napisał:

> > Czy ktoś ma problem z kołyszącą się kamerą na początku gry?? Bo nie idzie grać
prawie...
>
>
> Kup oryginał...

Mam oryginał...


To dziwne... bo R* mówił że piracka wersja będzie miała takie ocs że kamera będzie się kołysać...Jakos żaden inny użytkownik który kupił gre tego nie ma...?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu nowych sterów n-vidia i directx-a gra nie chce zapamiętywać ustawień graficznych. Tzn. Ustawiam sobie opcje, gram, wszystko jest ok, ale jak wyłączę gta i włącze jeszcze raz to ustawienia mam zresetowane. Miał tak ktoś z was? Jest może jakiś sposób na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:28, siewca1 napisał:

Po zainstalowaniu nowych sterów n-vidia i directx-a gra nie chce zapamiętywać ustawień
graficznych. Tzn. Ustawiam sobie opcje, gram, wszystko jest ok, ale jak wyłączę gta i
włącze jeszcze raz to ustawienia mam zresetowane. Miał tak ktoś z was? Jest może jakiś
sposób na to?


Już wielokrotnie padała odpowiedź na to pytanie.
Po zainstalowaniu nowych sterowników należy skasować plik settings.cfg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:27, rafekx 12 napisał:

> > > Czy ktoś ma problem z kołyszącą się kamerą na początku gry?? Bo nie idzie
grać
> prawie...
> >
> >
> > Kup oryginał...
>
> Mam oryginał...

To dziwne... bo R* mówił że piracka wersja będzie miała takie ocs że kamera będzie się
kołysać...Jakos żaden inny użytkownik który kupił gre tego nie ma...?:)


To ja nie wiem co jest ;/ Dopiero co się uporałem z problemami z Social Club i Windows Live i kolejny problem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:28, siewca1 napisał:

Po zainstalowaniu nowych sterów n-vidia i directx-a gra nie chce zapamiętywać ustawień
graficznych. Tzn. Ustawiam sobie opcje, gram, wszystko jest ok, ale jak wyłączę gta i
włącze jeszcze raz to ustawienia mam zresetowane. Miał tak ktoś z was? Jest może jakiś
sposób na to?

ja tak mam, ale nie wiem czy to się zrobiło po zmianie sterowników czy przed, ustawiam sobie za każdym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie GfW LIVE. Czy jeżeli zarejestruje się na USA albo Kanadę to czy musze grzebać w ustawieniach proxy? No i najważniejsze- czy będe mógł grać z całym światem czy tylko z Ameryką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 15:29, Sebo0330 napisał:

Załóż sobie konto offline live''a a sc jest niepotzrebny do singla.


Założyłem konto offline ale w czasie gry odnosi mnie do logowania i gdy się loguję, to dostaję info, że ten kraj nie jest obsługiwany przez tą usługę. Przypominam, że rejestrowałem się na fikcyjne dane, na United states. Miał ktos taki problem? Przez to nie mogę zapisywać gry.

Drugie pytanie dotyczy Rockstar Games Social Club. czy po zarejestrowaniu się tam długo czekaliście na maila aktywującego konto od nich? Ja czekam już drugi dzień. Myślałem,że coś nie tak ale gdy próbowałem ponownie założyć konto dostawałem info, że ten adres email jest już w użyciu dla innego konta.

podsumowując... uczciwie kupuje się grę i ma się z nią tylko same problemy, więc niech się nie dziwią,że częś sięga po piraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:43, siewca1 napisał:

tylko że nie mam nigdzie pliku settings.cfg. A na pewno go nie kasowałem. Gdzie on jest?


VISTA
Users/(user name)/Appdata/Local/Rockstar Games/GTA IV/Settings/ - skasuj settings.cfg

XP
C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV\Settings - skasuj settings.cfg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:45, Konrad512 napisał:

Mam pytanie odnośnie GfW LIVE. Czy jeżeli zarejestruje się na USA albo Kanadę to czy
musze grzebać w ustawieniach proxy? No i najważniejsze- czy będe mógł grać z całym światem
czy tylko z Ameryką?


Będziesz mógł grać z całym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:55, Principes napisał:

> tylko że nie mam nigdzie pliku settings.cfg. A na pewno go nie kasowałem. Gdzie
on jest?

VISTA
Users/(user name)/Appdata/Local/Rockstar Games/GTA IV/Settings/ - skasuj settings.cfg

XP
C:\Documents and Settings\(user name)\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA
IV\Settings - skasuj settings.cfg

Dziękuje dobry człowieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 17:56, Ecko09 napisał:

> Mam pytanie odnośnie GfW LIVE. Czy jeżeli zarejestruje się na USA albo Kanadę to
czy
> musze grzebać w ustawieniach proxy? No i najważniejsze- czy będe mógł grać z całym
światem
> czy tylko z Ameryką?

Będziesz mógł grać z całym światem.

Alleluja!! BO inaczej to by bylo Ale Luja! :P Jak to powiedział Damianero(człowiek ktory ujawnił nam jak to zrobić aby grać multi) "Do czego microsoft się nie dotknie... SPIER**LI!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w grze mogę zobaczyć jakie archimementy są do odblokowania oraz jak je odblokować ?

Oraz użyłem kodu by coś zobaczyć i pisało że jakieś tam zostały zablokowane , ale wyszedłem z gry jej nie zapisując , czy jak użyłem kodów to już nie odblokuje ich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować