Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 15.07.2008 o 11:27, Los Emilos napisał:

GTA:4 na PC zostanie wydane ale ja się boję o wymagania. Mam nadzieje że nie będzie jak
z GTA3 i GTA:SA gdzie silnik nie był dobrze zoptymalizowany ale jak w GTA:VC chodź też
rewelacji nie było.


Ja na szczęście nie mam co martwić o wymagania. Dla mnie ważna aby grafika była dobra, ale w tej grze to akurat najmniej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja myślę tak, jeżeli w Lipsku R* nic nie wspomni o wersji PC to będzie krucho, ale możliwe jest też, że na dniach wypłynie notka od R*, że jednak wydadzą IV na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze czekali, patrzyli na rynek jak chce GTA na PC i wydawali a chyba większego zapotrzebowania niż teraz nie było i możliwe że nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Rockstar specjalnie puścił plotkę o tym, żę GTA IV na PC nie wyjdzie, dlatego by sprawdzić jaka będzie reakcja graczy. Gdy stwierdzili oburzenie w wielkiej społeczności graczy postanowili wydać GTA IV PC. Taka jest moja teoria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Racja, ja osobiście ostatnio miałem taką chcicę na te wszystkie możliwości z IV, że zacząłem
> grać w SA. :)
Pod względem ilości rzeczy to SA jest najlepszą częścią na razie na PC ale nic nie dorówna klimatowi GTA:VC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem u kolegi w GTA IV na XBox 360 i to jest dopiero klimat. Jak zobaczyłem tą grę to odrazu pomyślałem. Odkładam już kase na wersje PC. Niesamowita gra !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 12:16, Clear napisał:

Ja grałem u kolegi w GTA IV na XBox 360 i to jest dopiero klimat. Jak zobaczyłem tą grę
to odrazu pomyślałem. Odkładam już kase na wersje PC. Niesamowita gra !

Clear, ja też gram w GTA4 u kumpla. Poleciałem do niego od razu gdy tylko zadzwonił i powiedział że już dostał GTA4. I faktycznie-to wielka gra. Chyba najlepsza w jaką grałem. A kase na EK (o ile będzie) zacząłem odkładać już dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 12:24, Irc100 napisał:

A kiedy się odbywają targi Games Convection? Wyleciało mi z głowy...


20-24 Sierpień 2008 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 12:16, Clear napisał:

Ja grałem u kolegi w GTA IV na XBox 360 i to jest dopiero klimat. Jak zobaczyłem tą grę
to odrazu pomyślałem. Odkładam już kase na wersje PC. Niesamowita gra !


Ja niestety możliwości pograć nie miałem ale i tak czekam bo GTA to zawsze była pewna wolność w robieniu tego co się chce a mam nadzieje że teraz jest jeszcze więcej i jeszcze bardziej realistycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 12:28, Irc100 napisał:

To nie tak prędko :/

Nie mogę się doczekać już :)


A co, masz zamiar się wybrać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ogłoszą GTA IV na targach w Lipsu to faktycznie będą małe szanse...
Ale ogłoszą na 100%. Co do EK na Pc to też raczej będzie, takiego tytułu by to nie ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że gra ma wyjść na jesieni, wtedy się trzeba uczyć, a tak? wakacyjki i sesyjki po 8 godzin jak z poprzednimi częściami, ale wiadomo, że lepiej późno niż wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 13:25, Farmerus napisał:

Trochę szkoda, że gra ma wyjść na jesieni, wtedy się trzeba uczyć, a tak? wakacyjki i
sesyjki po 8 godzin jak z poprzednimi częściami, ale wiadomo, że lepiej późno niż wcale
:)

Wtedy jest najlepszy okres dla producentów gier bo idą święta, prezenty, pożyczki itp :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa, a kasa leci. Wracając do kwestii wydania, na tej niemieckiej stronie nadal IV jest dostępna w wersji na PC. Nie wiem co o tym myśleć, albo sklep myśli, że GTA IV będzie na PC i są "elo" bo jako pierwsi mają je w ofercie albo faktycznie dostali cynk, że premiera IV na PC będzie tylko nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 14:31, Farmerus napisał:

taa, a kasa leci. Wracając do kwestii wydania, na tej niemieckiej stronie nadal IV jest
dostępna w wersji na PC. Nie wiem co o tym myśleć, albo sklep myśli, że GTA IV będzie
na PC i są "elo" bo jako pierwsi mają je w ofercie albo faktycznie dostali cynk, że
premiera IV na PC będzie tylko nie wiadomo kiedy.


Wątpię aby Rcokstar zdecydował się na taki krok, oni po prosu chcą być pierwsi albo wzbudzić sensację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy E3 coś zmieni. Ja czekam na 17, czyli koniec targów. Mam nadzieję doczekać się wielkiego bum!- zapowiedzi GTA IV na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować