Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 10:08, Damianuss1 napisał:

Z tego co widać path jest dostępny jedynie za pośrednictwem usługi GFWL.


a jak ktos nie ma neta to jest uziemiony... troche niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli patch już jest? To dobra informacja tylko czy on poprawia wszystko to co miał poprawiać? Czy przypadkiem R* tym patchem nie wyeliminował tylko najważniejsze błędy, bo możliwe ze wyda za kilkanaście dni kolejnego patcha, poprawiającego pomniejsze bugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 10:30, Kraju92 napisał:

Czyli patch już jest? To dobra informacja tylko czy on poprawia wszystko to co miał poprawiać?
Czy przypadkiem R* tym patchem nie wyeliminował tylko najważniejsze błędy, bo możliwe
ze wyda za kilkanaście dni kolejnego patcha, poprawiającego pomniejsze bugi.



najważniejsza narazie jest wydajność,żeby ludzie mogli grać sobie spokojnie bez przycinek anie że mi po godzinie z 30fps spada do 19... :/ dlatego sie pytam czy ktoś już testował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 10:41, Kraju92 napisał:

To wiadomo, bo to denerwujące jak ktoś ma super maszynę, Crysis lata na maxa, a GTA IV
tnie się na średnich.


Mi Crysis (na sprzęcie w opisie) chodzi na High wszystko i Very High Fizyki.a tutaj pogram na Textury med Render highest ale bede mial max 20 fpsów a w stresie(6 gwiazdek,helikoptery itp.)bede miał 15,żenada poprostu,a mowili że Crysis jest słabo zoptymalizowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 10:46, Kraju92 napisał:

Gdyby wszystkie gry były robione na silniki Unreal 3, wszystkie gry by latały.


ta,popatrzmy chodziaż na SC:Double Agent,też jechał na Unrealu(ale chyba starszym,nie pamietam)a grafika na low dużo lepsza niż w GTA nowszym o 2 lata :/

z drugiej strony R.A.G.E od R* to nowość i nie mamy się niczego dobrego spodziewać,może za 3 lata będzie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem patcha i gram już około godzinę. Niestety również stwierdzam, że żadnej różnicy nie zauważyłem. Wydajność jest taka sama, problem z teksturami nadal występuje. Fakt, dużo rzadziej niż przed instalką, ale jest. Może największy nacisk postawiono na multi, nie wiem. Na razie bawię się tylko w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 10:51, Cubstone napisał:

Ja ściągnąłem patcha i gram już około godzinę. Niestety również stwierdzam, że żadnej
różnicy nie zauważyłem. Wydajność jest taka sama, problem z teksturami nadal występuje.
Fakt, dużo rzadziej niż przed instalką, ale jest. Może największy nacisk postawiono na
multi, nie wiem. Na razie bawię się tylko w singlu.


A więc jednym słowem dupa z tym patchem? Heh i znowu R* się nie popisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie obwiniajmy ich...wydali grę w pośpiechu,na święta.Nawet jeżeli sprzedali 3miliony sztuk i tak pewnie są na minusie tak samo jak Wiedźmin teraz.Poczekajmy trochę dłużej,może niedzługo się coś nowego pojawi,innej opcji nie widzę.Pff...ludzie pisali jeszcze o tym Contigu,ale on też nic nie daje,nowe stery też,patch też,szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zatem kogo obwiniać, jak nie producentów? W końcu to ich wina że wydali produkt nie dokończony. Co z tego że chcieli wydać przed świętami, to żadne usprawiedliwienie. Szczerze mówiąc to ja bym wolał już poczekać kolejny miesiąc czy dwa i dostać grę w pełni stabilną bez błędów niż to co jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:02, Kraju92 napisał:

A zatem kogo obwiniać, jak nie producentów? W końcu to ich wina że wydali produkt nie
dokończony. Co z tego że chcieli wydać przed świętami, to żadne usprawiedliwienie. Szczerze
mówiąc to ja bym wolał już poczekać kolejny miesiąc czy dwa i dostać grę w pełni stabilną
bez błędów niż to co jest teraz.


Zwłaszcza, że tego co jest teraz nie da się poprawić w 100% patchami. można wyeliminować większość błędów, ale nie wszystkie. Gdyby się z premierą wstrzymali mogłoby nie być tych błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zainstalowałem tego patch`a i mi się spieprzyła kamera. Oto jak domyślnie mi się ustawia:


Wie ktoś, co mogę zrobić z tym? Bo mi się raczej zbyt dobrze nie będzie grało przy takim ustawieniu ....

20081213111153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:12, Molotov13 napisał:

Ja natomiast zainstalowałem tego patch`a i mi się spieprzyła kamera. Oto jak domyślnie
mi się ustawia:


Wie ktoś, co mogę zrobić z tym? Bo mi się raczej zbyt dobrze nie będzie grało przy takim
ustawieniu ....

Odłącz pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dalej mam problem z grafiką, cały czas jest ona brzydka a zamiast eksplozji i świateł od samochodów wyświetlają się takie kwadracik, ktoś tu powiedział żeby "P" wcisnąć ale to nic nie pomogło :D pamiętam że taki sam problem miałem z Mass Effect i powiedziani mi żeby coś tam zmienić w folderze z grą i działało ładnie :) wiek toś czy coś takiego można tutaj zrobić lub w jakiś inny sposób to rozwiązać ? :/

mój sprzęt: AMD Athlion 4200+, 2GB RAM , ATI Radeon X1950GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:02, Kraju92 napisał:

A zatem kogo obwiniać, jak nie producentów? W końcu to ich wina że wydali produkt nie
dokończony. Co z tego że chcieli wydać przed świętami, to żadne usprawiedliwienie. Szczerze
mówiąc to ja bym wolał już poczekać kolejny miesiąc czy dwa i dostać grę w pełni stabilną
bez błędów niż to co jest teraz.


no raczej tak,ale jakbyś wydał 30 milionów na zrobienie gry to chyba chciałbyś je odzyskać jak najszybciej,bo im szybciej je odzyskasz,i wyjdzieszz na zero to potem lecą już tylko zarobki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie,że cały pasek instalacji latki zapełnia się szybko,ale za to gdy brakuje już minimalnie kawałeczka paska,to nic się nie rusza? Ja tak mam i dalej się nie chce ruszyć... Czy tak powinno być? :D

EDIT: Dobra,już wszystko ok,musiałem zresetować kompa i wyłączyć firewalla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować