Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2008 o 12:57, Vanmati napisał:

> > Jest już ten patch do GTA? ale OFICJALNY, a nie jakaś "fanowska" wersja.
> Już jest patch.
> Ja odczułem poprawę wydajności. Teraz gra się o wiele lepiej. :D


a na jakim grasz sprzęcie?

Core 2 Duo 1.86 Ghz
3GB RAM
GF 7950GT 512 mb
Przy większym ruchu trochę zwalnia, ale nie aż tak mocno, by się nie dało grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:08, filip1-1 napisał:

> > Jak zainstalować patcha zalogowałem się do gfwl????

Jak włączasz grę, to ci się loguje do gfw. Powinien ci wyskoczyć komunikat, że jest aktualizacja. Klikasz na "tak" i czekasz aż ci ściągnie. Później gra się wyłącza i włącza. Ot i koniec. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kur**! Ma ktoś sposób na tego cholernego WS10? Bo gra w ogóle się nie uruchamia, jeszcze wczoraj za pierwszym razem zaskakiwał ale już jak drugi raz chciałem włączyć wyskakiwał błąd, więc miałem to w dupie, a teraz w ogóle nie mogę uruchomić gry(ba, nawet jak się teraz odpala to błąd się nie pokazuje!) ani nawet social cluba! ********!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dalej mam problem z grafiką, cały czas jest ona brzydka a zamiast eksplozji i świateł od samochodów wyświetlają się takie kwadracik, ktoś tu powiedział żeby "P" wcisnąć ale to nic nie pomogło :D pamiętam że taki sam problem miałem z Mass Effect i powiedziani mi żeby coś tam zmienić w folderze z grą i działało ładnie :) wiek toś czy coś takiego można tutaj zrobić lub w jakiś inny sposób to rozwiązać ? :/

mój sprzęt: AMD Athlion 4200+, 2GB RAM , ATI Radeon X1950GT

20081213132617

20081213132624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:02, diablolod napisał:

Wszyscy narzekaja na optymalizacje, i ze na najlepszych kompach szarpie na medium -_-
Ja na GF 8800GT 1gb i intel quad e6600(czy jakos tak) gram na high, i paski mniej wiecej
na polowie wszystkie.
Gra wyglada niezle. Lepiej niz myslalem nawet. Czasami mam przycinki ale lekkie, na szczescie
zazwyczaj sie koncza po wyjachaniu z ulicy po ktorej wlasnie jade (najczesciej w nocy).
Dodam jeszcze ze mam strasznie zasyfiony komp. Far Cry 2 na maksymalnych mi szarpie bardziej
niz GTA.


Widziałeś ZALECANE wymagania? 8600GT i 1,5GB ram? według rockstar gra powinna chodzić (co najmniej) na medium przy takiej ilości ramu i 8600gt, a nie chodzi. Masz 8800gt + quada, więc to, że gra chodzi ci na medium nie jest światowym odkryciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie to mnie denerwuje.Mój komp spełnia JAKO TAKO zalecane,więc chodziaż na low powinienem grać bez sieczek,a tak to nic...no moze low to jeszcze bez sieki ale jak dam render na high to juz lipa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 11:59, 0HoMicide0 napisał:

Jest już ten patch do GTA? ale OFICJALNY, a nie jakaś "fanowska" wersja.

włącz gre GFWL się wł i się path sciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A macie konto przypisane do Polski? Bo ja mam.

i tu jest pies pogrzebany... wszysycy polacy ktorzy graja w multi/online maja konto zrobione najczesciej na UK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:48, zpawelz napisał:

Mi się coś nie chce ściągnąć... A macie konto przypisane do Polski? Bo ja mam.

zmien na irlandie sobie .. pograsz przynajmniej w multi tak jak ja ;) na multi gra jest czadowa.. przycmiła mi gre w singla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja go nawet zainstalowac nie moge... pokazuje mi blad "sprawdz czy masz zainstalowanego social cluba i czy dziala poprawnie" a z czego ja do ciezkiej chol*ry odpalam zawsze to gta ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 13:46, Chester001 napisał:

> Jest już ten patch do GTA? ale OFICJALNY, a nie jakaś "fanowska" wersja.
włącz gre GFWL się wł i się path sciągnie



Nie mam internetu w stacjonarnym komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam konto przypisane do Polski na GfWL , i na multi śmigam tylko czytałem na jednej stronie że przez to nie można ściągnąć patcha , czy ktoś mógłby to potwierdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, z któregoś podanego tutaj linka i muszę powiedzieć, że faktycznie gra przyspieszyła. Nie jest jeszcze idealnie ale chyba już coś się da z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2008 o 14:36, zpawelz napisał:

Ściągnąłem, z któregoś podanego tutaj linka i muszę powiedzieć, że faktycznie gra przyspieszyła.
Nie jest jeszcze idealnie ale chyba już coś się da z tym zrobić.


A da sie zwiększyć ustawienia graficzne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować