Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

zrobilem te konto i pisze o zrobienie aktualizacji robie ja i pisze zapisac gre ? wciskac enter i znowu pokazuje sie aktualizacja prosze o kontaktna nr GG ; 2910489

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:16, Kufelk napisał:

Kurcze, wczoraj pojechałem do warszawy kupić GTA IV, poszedłem do metro gram.pl. Oglądam
opakowanie i wszędzie wszystko po angielsku, i dodatkowo napis nad kodem kreskowym FOR
SALE IN ASIA ONLY (?), ale myślę sobie, że po prostu cenedze nie chciało się nawet pudełek
spolonizować. Wracam do domu, wchodzę na allegro i widzę aukcje, gdzie pudełeczka i inne
bajery po polsku. No kurcze, skąd oni to do swojego sklepu sprowadzili, z Azji?


Tak mnie jeszcze naszło aby zapytać.W wydaniu od cenegi jest karta do rejestracji gry na kompani graczy? Trochę się wkurzyłem, że kupiłem od jak myślałem dobrego sklepu sprowadzoną grę i to w takiej cenie w jakiej można kupić w np Media Markcie polskie wydanie, bo jeszcze, że poradniki po angielsku przeboleje, z anglika taki zły nie jestem ;] , ale stracić ok 160 pkt... Kupić jeszcze jakąś premierkę i już ciekawe rzeczy do wybrania są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oż kurka. Dostałem Infernusa. Wiecie, od tego kolesia na D. Cudowny samochód! I tu moje pytanie. Da się go jeszcze jakoś zdobyć? Gdzieś stoi czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Dzisiaj GTA IV mnie po prostu powaliło. Przez cały czas gra działała w miarę normalnie, nie było większych problemów. Dzisiaj nagle przestały mi się wczytywać poprawnie tekstury Ot, tak same z siebie. Nie wiem jak to w ogóle możliwe. Wszystko działało, teraz nagle grę szlag trafił. Kombinuje jak mogę, g... to daje. Czyżby pozostało pozbyć się tego bubla, nie dokańczając nawet fabuły...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:38, Ratix10 napisał:

chce zapisac gre i co chwila o aktualizacji kutra zrobilem zal


Przestań spamować człowieku, ogarnij się i czekaj, aż ktoś odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 20:57, Marcinos07 napisał:

Super. Dzisiaj GTA IV mnie po prostu powaliło. Przez cały czas gra działała w miarę normalnie,
nie było większych problemów. Dzisiaj nagle przestały mi się wczytywać poprawnie tekstury
Ot, tak same z siebie. Nie wiem jak to w ogóle możliwe. Wszystko działało, teraz nagle
grę szlag trafił. Kombinuje jak mogę, g... to daje. Czyżby pozostało pozbyć się tego
bubla, nie dokańczając nawet fabuły...? :(

przeinstaluj grę mi to pomogło, no może poza tym że stracilem save ale to inna bajka :D pewnie moja głupota i nie uwaga przyczyną była tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 21:56, Marcin08 napisał:

przeinstaluj grę mi to pomogło, no może poza tym że stracilem save ale to inna bajka
:D pewnie moja głupota i nie uwaga przyczyną była tego

No właśnie z tym jest problem, bo z tego co słyszałem po reinstalce może być problem z graniem na starych save''ach. To prawda, czy nie - wie ktoś? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie po reinstalace (robiona 2 razy) sejwy były i dało się grać normalnie, choć na wszelki wypadek możesz sobie skopiować sejwy. Ja mam za to taki dziwny bug, że wszędzie jeżdżą taksówki, zero zwykłych samochodów. Rozwiązaniem jest podobno zwiększenie ilości ramu bo takie cuda to tylko na 1GB, więc muszę poczekać do środy i wtedy skończę grę w 100% bo teraz to przyjemność z gry drastycznie spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji pojawi mi sie to : You have not signed in.You will need to sign in to save you progress and to be awarded.Archierements.Do you want to sign in now i tak co chwila jak prubuje zapisac ;d pomorze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 22:08, Ratix10 napisał:

Po aktualizacji pojawi mi sie to : You have not signed in.You will need to sign in to
save you progress and to be awarded.Archierements.Do you want to sign in now i tak co
chwila jak prubuje zapisac ;d pomorze ktos?


Musisz założyć konto na Game for Windows, może być offline albo online, inaczej nie będziesz mógł save''ować gry.
Jeżeli masz już konto to wystarczy że się zalogujesz, może po aktualizacji wylogowało cię po prostu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować