Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2008 o 13:25, Zauri napisał:

on naprawde myslal ze gra mu ruszy na biurowym procesorze i grafice nie obslugujacej
zadnych shaderow ?! ludzie, lol, ja rozumeim, ze sie mozna nie znac na kompach, ale az
tak ?!


No cóż trudno ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 12:29, Dekerinho6 napisał:

Karta graficzna NVIDIA GeForce 2 MX/MX 400


?! No człowieku, bez jaj! Ta karta jest tak słaba, że nawet jej już nie sprzedają! Cały komp do wymiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans... Koleś powinien się cieszyć jak GTA:SA mu chodzi... Ogólnie z kartą i procesorem najgorzej... Obie rzeczy do wymiany(skoro taki sprzęt, to płyta główna też pewnie do wymiany)... Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:31, W.S.A.D napisał:

Nie ma szans... Koleś powinien się cieszyć jak GTA:SA mu chodzi... Ogólnie z kartą i
procesorem najgorzej... Obie rzeczy do wymiany(skoro taki sprzęt, to płyta główna też
pewnie do wymiany)... Niestety...


Gta San Andreas mu chodzi na najwyższych detalach i sie w ogóle nie zacina więc jeśli chodzi o Gta San Andreas to wszystko działa jak powinno.Więc z tym nie było wcale problemów.Więc powiem mu żeby zastanowił sie nad kartą i prockiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:40, W.S.A.D napisał:

Ale mogłeś zobaczyć przypiętego posta i looknąć jakie to ma wymagania... ;)


lookałem i wiem ;P powiem mu że musi zrobić porządną generalke :D albo nie bedzie grał w Gta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle generalkę co będzie musiał nowego kompa kupić... Tutaj jest pewnie za słaba płyta główna, chłodzenie itp... Dlatego kupiłem konsole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:45, W.S.A.D napisał:

Nie tyle generalkę co będzie musiał nowego kompa kupić... Tutaj jest pewnie za słaba
płyta główna, chłodzenie itp... Dlatego kupiłem konsole ;)


E może nie będzie tak źle trzeba będzie pomyśleć co i jak i może znajdzie sie jeszcze jakieś rozwiązanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ty tak go bronisz , ty a może to nie kolegi komputer tylko twój ?

Kurde zrozum , Gracze którzy mają nawet 4 rdzeniowy procek i grafikę z serii 8xxx i 9xxx mają problemy z grą , a ty sądzisz że gra pójdzie na GeForce 2 :\
Weź niech twój kolega :D , walnie się w czaszkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:16, Dekerinho6 napisał:

To nie jest mój komputer chcesz wiedzieć jaki ja mam na moim pójdzie spokojnie !



Moj kumpel ma Q6600, 4GB Ram o GF 8800GTS 512DDR3 i mu sie na srednich tnie ze szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:42, marson55 napisał:

Moj kumpel ma Q6600, 4GB Ram o GF 8800GTS 512DDR3 i mu sie na srednich tnie ze szok..


Powinno spokojnie chodzić. Mam Q6600, 4 GB RAM, tylko, że 9800 GT 1 GB DDR3 i gram na full. Tylko View Distance zmniejszyłem na 50 dla FPS. Powoli zaczynam wierzyć, że to czy gra dobrze chodzi, czy nie zależny od egzemplarza, ale przecież to niedorzeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... o co biega... Gram sobie jakieś 5 minut i jak jestem w domu Romana (dopiero zacząłem gre) to jest możliwość zapisu i jest informacja ze "You are not signed in(...)" w sensie, że na GFLW, ale ja mam konto i jak próbuje sie zalogować to jest następne info, że jest dostępna aktualizacja i jeżeli jej nie pobiore to mnie wyloguje z GFLW no to aktualizuje... po jakichś 6 minutach znowu wyskakuje informacje, że "You are not signed in(...). Ja już nie wiem o co chodzi ;/. Znowu się próbuje zalogowac na konto, które już wcześniej zrobiłem... (dodam, że na UK) i znowu wyskakuje info o aktualizacji... co mam robić. Pomocy :(

P.S. Aha jeszcze jedno.. jakie komendy w trzeba wpisać w pasku elementu docelowego launchera żeby się odblokowały FPSy i inne takie? (ogólnie żeby gra sie nie cieła aż tak bardzo bo słyszałem, że wpisanie paru komend co do odpalenia w launcherze pomaga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2008 o 15:42, marson55 napisał:

Moj kumpel ma Q6600, 4GB Ram o GF 8800GTS 512DDR3 i mu sie na srednich tnie ze szok..


Hmn nie wiem czemu, ale na minimalnych powinno mu chodzić spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:56, Ecko09 napisał:

>
>
>

Ściągnąć aktualizację.


Ale ja już ją chyba z 4 raz będe pobierał bez skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:16, Dekerinho6 napisał:

To nie jest mój komputer chcesz wiedzieć jaki ja mam na moim pójdzie spokojnie !


Hahahahahahhaha xD czyli wszystko wiadome - to jego komp :) Swoją drogą, to nie myślałem że ktoś wyskoczy z GEFORCEM 2 i będzie chciał grać w gta 4 uhuhuhuhahaah xD Miałem tego Geforca 5 lat temu - na karcie sprzed 5 lat nawet "Kangurek Kao" by klatkował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 16:07, line's napisał:

Powiązałeś konto GFWL z Social Clubem?

W sensie, że co? Prosze jaśniej ;p bo ja ciemny jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować