Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2008 o 19:49, Pernia napisał:

mam pytanie, czy w commandline.txt mam wpisywac pierw cudzyslow a w nim te komendy, czy
poprostu w pliku komendy wpisuje?

Wpisujesz bez niczego, w jednej linii oddzielając poszczególne komendy spacjami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spędziłem godzinkę grając w multi. I fajnie się gra zwłaszcza jeżeli jedyną broń jest bazooka ( i nóż). Ale kurde jest od zajechania cziterów np. grając na mapce w middle park admin ustawił jako broń kije bejsbolowe a tu sobie paru kolesi wystukało kody na jakieś maszynówki i było po graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:13, Coxsik napisał:

Właśnie spędziłem godzinkę grając w multi. I fajnie się gra zwłaszcza jeżeli jedyną broń
jest bazooka ( i nóż). Ale kurde jest od zajechania cziterów np. grając na mapce w middle
park admin ustawił jako broń kije bejsbolowe a tu sobie paru kolesi wystukało kody na
jakieś maszynówki i było po graniu.


NA multi chyba nie ma czegoś takiego jak kody ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:26, Bllu-Man napisał:

> Właśnie spędziłem godzinkę grając w multi. I fajnie się gra zwłaszcza jeżeli jedyną
broń
> jest bazooka ( i nóż). Ale kurde jest od zajechania cziterów np. grając na mapce
w middle
> park admin ustawił jako broń kije bejsbolowe a tu sobie paru kolesi wystukało kody
na
> jakieś maszynówki i było po graniu.

NA multi chyba nie ma czegoś takiego jak kody ? :)

Pograj to się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i paczajta, co dostałem w mejlu(24 grudnia)
Przewidywany czas dostawy: W ciągu 4 dni roboczych
Aha, czyli w ferie nie dostanę? Bo tak: pon, wt, śrd - dni robocze. Potem święto. Potem piątek(wysyłka). Poczta nawali i mi przyjdzie w poniedziałek. A ja głupi myślałem że dostanę gre po świętach. Ja nie mogę już czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:29, Coxsik napisał:

> >

Ale jakim sposobem? Kody się wystukuje w telefonie, a tak się chyba nie da w multi, próbowałem wezwać ambulans xd
Btw...od paru dni mam 100% ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 12:29, Dekerinho6 napisał:

Witam ;)
Ja pisze w sprawie jednego mojego kumpla ;P

W sprawie kumpla powiadasz? To z przykrością muszę stwierdzić, iż masz rozdwojenie jaźni, ponieważ tutaj pisze trochę inaczej: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&pid=39827
Ludzie, litości.... -_-''.
Edit: A co do tego płynnego SA... Znajomy też ma tą kartę. W momencie jak postać wsiadała do auta można było sobie wyjść i zrobić herbatki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera weź mi ktoś wytłumacz jak się gra w tego pieprzonego bilarda bo już nie wyrabiam nerwowo

Kuźwa co trafię w dziurkę to wypieprza mi że kuźwa zły kolor albo zła pierwsza piłka i kuźwa szlak mnie trafia

ALbo przeciwnik próbował trafić czerwoną np. piłką do dziury , nie trafił to była moja kolej , trafiłem tą co on nie trafił i kuźwa jakiś błąd ! :|

OMG WTF IS GOING ON WITH THIS F*CKING GAME !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Przeczytaj zasady bilarda :) Na stole masz dwa rodzaje bil. Jedne całe w jednym kolorze, drugie paskowane. Na początku, podczas rozbijania możesz trafić do łuzy dowolną bilę. Jeśli trafisz np. tę jednokolorową, to potem podczas reszty rozgrywki wbijasz tylko te bile. Nie wiem, czy nie pomylę teraz z inną grą, ale chyba trzeba jeszcze wbijać bile wg. odpowiedniej kolejności (zależy to od koloru). Możliwe, iż trochę pokręciłem, więc najlepiej przeczytaj zasady bilarda :) Poza tym, w IV jest duże ułatwienie, ponieważ gra automatycznie celuje w odpowiednią bilę, która ma największą szanse na wpadnięcie do "dziurki".
Edit: Kraju mnie ubiegł :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 20:56, czapla56 napisał:

> Witam ;)
> Ja pisze w sprawie jednego mojego kumpla ;P
W sprawie kumpla powiadasz? To z przykrością muszę stwierdzić, iż masz rozdwojenie jaźni,
ponieważ tutaj pisze trochę inaczej: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&pid=39827
Ludzie, litości.... -_-''.
Edit: A co do tego płynnego SA... Znajomy też ma tą kartę. W momencie jak postać wsiadała
do auta można było sobie wyjść i zrobić herbatki :).


Hahahahaha! Pięknie Czapla, pięknie xD ładnie zgasiłeś gościa, bo wmawiał każdemu, że potrzebuje informacji (dla nieistniejącego) kumpla. Już wcześniej odpowiadałem na jego rzekomą grę w GTA SA na full detalach... Najlepsze było, kiedy wkurzył się na odpowiedź Crew 900, który słusznie zarzucił mu kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w ogóle głupotą jest takie wymyślanie... Cóż za problem napisać wprost o co chodzi, zamiast wymyślać sobie kolegów (?). Cóż, zjawisko trudne do wytłumaczenia, szkoda się nawet rozpisywać na ten temat, poza tym robimy mały offtop :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 21:16, Crew 900 napisał:

Ahahha koleś wpadł


A wystarczyło nie ściemniać... mówią, że w internecie się nie trzeba bać się mówić, bo jest anonimowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować