Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2008 o 15:17, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie odnosnie randki z Kate:D Jakie lubi ona ubrania?Bo ubieram sie jak Claude
z GTA 3 i jej się to nie podoba...:(?

Wrzucił bym ci screena ale jakoś nie moge. Ogólnie to miałem czarną kurtkę (w grze nie pamiętam jak się nazywała chyba coś z golfem było :P) + ciemne dżinsy i tenisówki i jej sie podobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 14:35, Dekerinho6 napisał:

> Nie ma szans... Koleś powinien się cieszyć jak GTA:SA mu chodzi... Ogólnie z kartą
i
> procesorem najgorzej... Obie rzeczy do wymiany(skoro taki sprzęt, to płyta główna
też
> pewnie do wymiany)... Niestety...

Gta San Andreas mu chodzi na najwyższych detalach i sie w ogóle nie zacina więc jeśli
chodzi o Gta San Andreas to wszystko działa jak powinno.Więc z tym nie było wcale problemów.Więc
powiem mu żeby zastanowił sie nad kartą i prockiem...


GTA SA chodzi na najwyższych detalach? kolejna bzdura... Grałem w San Andreas na Athlonie 2,2GHz 2GB ram i Radeonie 9600Pro - po ustawieniu detali na średnie gra miała około 28-30fpsów. Po przesunięciu suwaków na najwyższe zaczęła klatkować. Więc nie wyjeżdzaj z bredniami o Geforce 2 i GTA na full detalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 16:22, 0HoMicide0 napisał:

GTA SA chodzi na najwyższych detalach? kolejna bzdura... Grałem w San Andreas na Athlonie
2,2GHz 2GB ram i Radeonie 9600Pro - po ustawieniu detali na średnie gra miała około
28-30fpsów. Po przesunięciu suwaków na najwyższe zaczęła klatkować. Więc nie wyjeżdzaj
z bredniami o Geforce 2 i GTA na full detalach


Ech to nie jest żadna bzdura, sam widziałem jak mu to chodzi, nie wiem jak wam moge to udowodnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 16:24, Dekerinho6 napisał:

> GTA SA chodzi na najwyższych detalach? kolejna bzdura... Grałem w San Andreas na
Athlonie
> 2,2GHz 2GB ram i Radeonie 9600Pro - po ustawieniu detali na średnie gra miała około

> 28-30fpsów. Po przesunięciu suwaków na najwyższe zaczęła klatkować. Więc nie wyjeżdzaj

> z bredniami o Geforce 2 i GTA na full detalach
>

Ech to nie jest żadna bzdura, sam widziałem jak mu to chodzi, nie wiem jak wam moge to
udowodnić...


Nawet w minimalnych wymaganiach napisali - "Geforce serii 6xxx, lub wyższy (128mb)" Poza tym twój rzekomy (a może wymyślony) kolega pokazał, że gra, nie pokazując swoich ustawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Social Clubu zaloguj się, kliknij Account Linking, Games for Windows Live!, logujesz się na stronie która się włączyła i od teraz jedno konto będzie dwoma. Najpewniej to jest tego przyczyną, gra nie widzi powiązania Social Clubu z GFWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm GTA IV coraz bardziej mnie zadziwia, po ponownej instalacji gry, przy tym jak sprawdza date wydania czy już dawno mineła komputer sie zawiesza i na nic nie odpowiada, format nie pomógł,a po tym nawet w sterowniki od grafki nie mogę wejść, ponieważ komputer się zawiesza. Za pierwszym razem gdy instalowałem grę wszystko wporządku zero problemów, a po formacie już nie ... SP3 posiadam jak i również NET.Framework 3.5 zna ktoś przyczynę ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu po wjechaniu na lotniska gania mnie policja (trzy gwiazdki) ? Jest jakiś zakaz, czy co? 0o. Z tego co widziałem na różnych filmikach, to inni normalnie jeździli, a jak sam chcę wjechać to się czepiają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 17:50, czapla56 napisał:

Czemu po wjechaniu na lotniska gania mnie policja (trzy gwiazdki) ? Jest jakiś zakaz,
czy co? 0o. Z tego co widziałem na różnych filmikach, to inni normalnie jeździli, a jak
sam chcę wjechać to się czepiają....

Też tak mam

Spoiler

po jednej misji dla ULPC chyba miałem wylądawac helikopterem na tym lotnisku i jak wylądowałem to OK kase jest misja zrobiona ale cały czas byłem na tym lotnisku- ruszyłem się = 3 gwiazdki troche bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do gry GTA IV podszedłem z nie najgorszym sprzętem bo miałem:
Asrock na VIA
Pentium 4 3.2Ghz HT 1Mb
2GB Ram 400Mhz
Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3 AGP
Windows XP Speed 2008 z SP2 (przerobiony wpis w rejestrze i widzi SP3)
Take Me 450Wat

Gra chodziła na low low i wszystkie paski na 0 przy średnio 5-7 fps.

Próbowałem instalacji dedykowanych sterowników, zabawy z commandline i instalacji patcha i nie zauważyłem żadnej poprawy (przez patch tylko mi dźwięk zginął). Po prostu nie dało się grać :(

Wkurzyłem się i kupiłem nowe:

Gigabyte GA-945GCM-S2L
C2D E2200 2.2Ghz 1Mb
A-Data 4Gb DDR2 800Mhz
Palit GF 9600 GT 512 GDDR3 PCI-E

Kupiłem to wszystko nowe za 800zł w sklepie komputerowym z 2 letnią gwarancją.
Mój wyżej wymieniony sprzęt + (Verticala firmy Pentagram którego używałem zamiast boxowego chłodzenia Pentiuma) sprzedałem na Allegro za także 800zł :) nawet trochę ponad bo przyciąłem na wysyłce :D

Teraz w Benchmarku mam taki wynik na ustawieniach domyślnych jakie mi gra wykryła po reinstalce na nowym sprzęcie:

Statistics
Average FPS: 31.07
Duration: 37.24 sec
CPU Usage: 87%
System memory usage: 52%
Video memory usage: 96%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: High
View Distance: 25
Detail Distance: 37

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Dodatek Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2200 @ 2.20GHz

Gram bez patcha, kombinacji z commandline, użyłem tylko sterowniki 180.84 do GF bo chciałem mieć jakieś najnowsze. Gram praktycznie cały czas na 30fps i gra wogóle mi się nie tnie (i dotego bardzo ładnie wygląda w tej rozdzielczości i detalach) czy to w nocy, przy deszczu, przy rozwałce z glinami itp...


Reasumując, dzięki GTA IV (a raczej dzięki frustracji przy probie grania w nią na poprzednim sprzęcie) bez żadnego nakładu finansowego a przy odrobinie woli mam duuużo mocniejszego kompa co przydaje mi się nie tylko w grze w GTA ale też do innych zastosowań. A wymianę sprzętu panowałem dopiero gdzieś za rok najwcześniej.

PS. Co ta gra robi z ludźmi... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 18:06, Ecko09 napisał:

Gdzieś można znaleźć wyrzutnie rakiet? Bo w sklepi jest drogo, 15000 za wyrzutnie, 5000
za pocisk, a u Jacoba nie ma jej.

na samej górze środkowej wyspy jest mała wysepka i na niej jest wyrzutnia rakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 18:09, conan8 napisał:

> Gdzieś można znaleźć wyrzutnie rakiet? Bo w sklepi jest drogo, 15000 za wyrzutnie,
5000
> za pocisk, a u Jacoba nie ma jej.
na samej górze środkowej wyspy jest mała wysepka i na niej jest wyrzutnia rakiet


Mógłbyś zaznaczyć na mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 16:35, line's napisał:

Na stronie Social Clubu zaloguj się, kliknij Account Linking, Games for Windows Live!,
logujesz się na stronie która się włączyła i od teraz jedno konto będzie dwoma. Najpewniej
to jest tego przyczyną, gra nie widzi powiązania Social Clubu z GFWL.


Sorki długo nie pisałem ;p nic to nie dało (jeżeli wogóle coś...) zlinkowałem konto na SC i zlinkowałem z kontem na GFWL i nic... nadal nie moge zapisać stanu gry bo jestem "not signed in..." :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 15:17, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie odnosnie randki z Kate:D Jakie lubi ona ubrania?Bo ubieram sie jak Claude
z GTA 3 i jej się to nie podoba...:(?



Lubi te Ruskie ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry
czy moglby mi ktos powiedziec do ktorego folderu mam wkleic swoja muzyke zeby ona byla dostepna w radiu samochodowym? W grze mialem komunikat z miejscem gdzie mam go wkleic ale przez sekunde bo zaraz po jego wyswietleniu zginalem i wyswietlil sie nastepny abym nacisnal F2 jakbym chcial zapisac gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 18:48, lancuch napisał:

dzien dobry
czy moglby mi ktos powiedziec do ktorego folderu mam wkleic swoja muzyke zeby ona byla
dostepna w radiu samochodowym? W grze mialem komunikat z miejscem gdzie mam go wkleic
ale przez sekunde bo zaraz po jego wyswietleniu zginalem i wyswietlil sie nastepny abym
nacisnal F2 jakbym chcial zapisac gre



Molotov13


Pozwole sobie napisać jak dodawać swoje mp-truchy do radyjka, ponieważ sam sobie wgrałem:

1. Wgrywamy je do folderu Moje Dokumenty/Rockstar Games/GTA IV/User Music.
2. Odpalamy GTA.
3. Gdy IV odpalone robimy następujący trick:
Options --> Audio --> Complete Scan
4. Czekamy aż skan zostanie ukonczony.
5. Opcjonalnie zmieniamy formę radia (Independence FM)
6. Nasze kawałki powinny być już w grze w radiu Independence FM.


by:Molotov13, żeby nie było, że bez zezwolenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2008 o 17:21, MrRevolt napisał:

hmmm GTA IV coraz bardziej mnie zadziwia, po ponownej instalacji gry, przy tym jak sprawdza
date wydania czy już dawno mineła komputer sie zawiesza i na nic nie odpowiada, format
nie pomógł,a po tym nawet w sterowniki od grafki nie mogę wejść, ponieważ komputer się
zawiesza. Za pierwszym razem gdy instalowałem grę wszystko wporządku zero problemów,
a po formacie już nie ... SP3 posiadam jak i również NET.Framework 3.5 zna ktoś przyczynę
? ...



pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że jestem aż tak dociekliwy, ale czy do tej gry musi być 2-rdzeniowy procesor ??Czy może jednak można tak zrobić żeby poszło na jednym rdzeniu ?? ;P

Wiem że wymagania mam zapisane wyżej ale to chce wiedzieć tak dla siebie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować