Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2009 o 22:43, mateuszencja napisał:

Serwer padł :P Jutro koło 7 rano będzie można znowu pobierać


PS: I tak tego nie ściągnę. To spolszczenie zabija grę LUDZIE!!!. Ten klimat zostaje
rozwalony. To tylko napisy, ale i tak


A kto Ci każe ściągać?

Być może to nie żaden prima-ch**-wie-co-aprilisowy żart a jedynie problemy z serwerem.
Check''nę jutro rano i dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 23:33, Sir Lee napisał:

Czy GTA 4 wyszło w wersji kolekcjonerskiej na PC?? wiem tylko że wersji konsolowych wyszła.


Z tego co mi wiadomo to w naszym kraju nie ma takiej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 23:33, Sir Lee napisał:

Czy GTA 4 wyszło w wersji kolekcjonerskiej na PC?? wiem tylko że wersji konsolowych wyszła.

W żadnym kraju chyba nie wyszła kolekcjonerka na PC. A szkoda, bo ta z konsol była wyczesana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już spolszczenie do GTA IV: http://gtapolska.pl/ zasysajcie....szkoda że 15 osób max może naraz downloadować...

Ps. Ciągle widnieje: " Przepraszamy, w tym momencie spolszczenie pobiera zbyt dużo osób. Maksymalny limit osób pobierających spolszczenie jednocześnie to 15. Prosimy spróbować za chwilę." do jutra nie pobierzemy...tysiące fanów klikających w "pobierz"...zaraz stronka padnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 09:54, KinggAdek napisał:

Jest już spolszczenie do GTA IV: http://gtapolska.pl/ zasysajcie....szkoda że 15 osób
max może naraz downloadować...

Ps. Ciągle widnieje: " Przepraszamy, w tym momencie spolszczenie pobiera zbyt dużo osób.
Maksymalny limit osób pobierających spolszczenie jednocześnie to 15. Prosimy spróbować
za chwilę." do jutra nie pobierzemy...tysiące fanów klikających w "pobierz"...zaraz stronka
padnie ;p


ba, wiesz że jest też primaaprylis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 09:54, KinggAdek napisał:

Jest już spolszczenie do GTA IV: http://gtapolska.pl/ zasysajcie....szkoda że 15 osób
max może naraz downloadować...

Ps. Ciągle widnieje: " Przepraszamy, w tym momencie spolszczenie pobiera zbyt dużo osób.
Maksymalny limit osób pobierających spolszczenie jednocześnie to 15. Prosimy spróbować
za chwilę." do jutra nie pobierzemy...tysiące fanów klikających w "pobierz"...zaraz stronka
padnie ;p

A wiesz że dzisiaj mamy 1 kwietnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 10:06, Darkstar181 napisał:

A wiesz że dzisiaj mamy 1 kwietnia ?


I co z tego? Tak sie sklada, ze ta paczka PL ukazala sie przed 1 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 10:37, Wojman napisał:

> A wiesz że dzisiaj mamy 1 kwietnia ?

I co z tego? Tak sie sklada, ze ta paczka PL ukazala sie przed 1 kwietnia.

a wejdz na główną strone, i przeczytaj ''opis''... jest tam pewne przysłowie, przetłumacz je, a potem pisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 10:37, Wojman napisał:

> A wiesz że dzisiaj mamy 1 kwietnia ?

I co z tego? Tak sie sklada, ze ta paczka PL ukazala sie przed 1 kwietnia.

Uczyłeś się może łaciny ? Bo jest tam w opisie takie fajne zdanie które znaczy mniej więcej "Nadzieja matką głupich"...
Poza tym pomyśl. Gdyby już ktoś ściągnął spolszczenie, dawno by zostało wrzucone na inny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pobierałem spolszczenia i chyba nie zamierzam , angielski jak najbardziej mi się podoba , poza tym wiedziałem że to ściema , było pisane parę dni przed 1 kwietnia że procent ukończenia to ok. 70 % , a parę dni na pewno by nie zdołali aż taki procent przetłumaczyć . Z resztą też taki dziwny i podejrzliwy uśmiech Niko Bellic na stronie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Wie ktoś gdzie znajdują się salony samochodowe w GTA 4 ? Na razie znalazłem tylko salon z autami Turismo (Ferrari) niedaleko Safehouse w Middle Park. Ktoś zna inne ? Mile widziana mapka albo dokładny opis. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 23:14, 4ny4 napisał:

Takie pytanie. Wie ktoś gdzie znajdują się salony samochodowe w GTA 4 ? Na razie znalazłem
tylko salon z autami Turismo (Ferrari) niedaleko Safehouse w Middle Park. Ktoś zna inne
? Mile widziana mapka albo dokładny opis. :)

w Alderney jest salon z różnymi samochodami (nie wiem czy nie używane) i salon z motocyklami (same NRG)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować