Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2009 o 15:44, Crew_900 napisał:

Nie da rady , no chyba że wpiszesz sobie kod na ten wóz



Jeżeli takowy jest to prosiłbym o podanie go bo bardzo chce sobie tą furką pojeździć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada może ktoś mapkę z huśtawkami? Przeszedłem całą grę i ani jednej nie znalazłem (no, była jedna ale nie działał na niej ten "trick").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupie pytanie. Jak w ogóle wykręcić jakiś numer w telefonie? bo tu kurcze dojsc do tego nie moge coś.


Ok, doszedłem już.
Zadzwoniłem na nr co niby jest kodem na wóz tajniacki i nic, coś go nie widze. Wiecie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 22:21, UnionPacific napisał:

Wpisujesz kod, dzwonisz, po chwili gdzieś obok Ciebie pojawi się pojazd.



no tak, źle wpisałem nr. Poprawiłem i tak oto moge się pobujac fajną bryczką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch również wprowadza taki dziwny błąd.
Podczas Cutscenek ekran jest za bardzo przybliżony lub za bardzo oddalony , oraz te animacje , nie płynnie chodzą, tak jakby roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2009 o 22:56, Crew_900 napisał:

Podczas Cutscenek ekran jest za bardzo przybliżony lub za bardzo oddalony , oraz te animacje
, nie płynnie chodzą, tak jakby roboty

Rzeczywiście dziwny. Chyba tylko Ty go masz. U mnie podczas przerywników jest tak jak przed patchem. Czyli normalnie.

Ogólnie to gra po nowym patchu chodzi jak złoto. Nawet z cieniami i zwiększoną rozdzielczością.
Mam jeszcze jedno pytanie: Czy idzie jakoś wyłączyć rozmycie jak szybko się rusza myszką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf nareszcie. Po dziesięciu dniach męczenia GTAIV i biegania z Niko ukończyłem grę. Teraz zostały te wszystkie poboczne misje i część ciekawych achivementów. Jest jakiś sposób aby nabić w miarę krótki czas 6 gwiazdek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 15:15, 4ny4 napisał:

Uf nareszcie. Po dziesięciu dniach męczenia GTAIV i biegania z Niko ukończyłem grę. Teraz
zostały te wszystkie poboczne misje i część ciekawych achivementów. Jest jakiś sposób
aby nabić w miarę krótki czas 6 gwiazdek ?


ja skampiłem się w jednym muzeum, i likwidowałem po kolei wchodzących policjantów frontowymi drzwiami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zabieram się dopiero za zakup GTA IV (a dokładnie to dziweczyna mi go kupi :P ), ale tak się zastanawiam... Czy to możliwe, aby miasto w GTA IV było wielkości całego San Andreas? Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że coś co było olbrzymie, składało się z gór, lasów, wiosek, pustyń etc. zostało zastąpione przez coś, co nie jest "zapełniaczem" terenu, tylko pełnoprawnym miastem, dopracowanym w szczegóły itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować