Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2009 o 09:59, Crew_900 napisał:

Kurde , dobrą kartę graficzną mam , ale chyba procesor mi ją ogranicza dlatego GTA IV
chodzi jak chodzi : /


ciekawe teorie. Ja mam słabszego proca i podobną grafę i nic nie muli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 09:59, Crew_900 napisał:

Kurde , dobrą kartę graficzną mam , ale chyba procesor mi ją ogranicza dlatego GTA IV
chodzi jak chodzi : /


A ty znowu narzekasz?! Eh...widziałem parę twoich screenów z gry,i gra wygląda nieźle,a tak się zastanawiam który to już twój post z narzekaniem...hmm??A jeśli chodzi o szybkość działanie to zmniejsz sobie ustawienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zmniejszone

Rozdzielczość 1280x1024 , tekstury medium , renderowanie bardzo wysokie , nasilenie ruchu 100 , odległość cieni 0 , odległość widzenia 40 , cienie wyłączone , v-synsc wyłączone , oświetlenie bardzo wysokie
: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań narzekać. To już się nudne robi, nie chcesz grać, to nie graj ;e.

Barth: GTAPolska.pl . Nie wiadomo kiedy skończą się pracę nad spolszczeniem, ale jest już 82 %.

EDIT: Do następnego posta, ekhem...Crewa: No i co? Niektórym ta gra nawet nie ruszy i nie narzekają, a Ty narzekasz że nie masz na full...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasilenie ruchu 100 i się dziwisz że zamula? o_0 Po kiego dajesz tak dużo, nawet na 20-30 jest spory ruch, a na 100 nie dość że są straszne korki, to jeszcze potężnie spowalnia kompa.
A z odległością widzenia bywa różnie... Raz na 20 wszystko się przyzwoicie doczytuje, a chwile później nawet na 40 tekstury pojawiają się "w locie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 10:39, Crew_900 napisał:

Mam zmniejszone

Rozdzielczość 1280x1024 , tekstury medium , renderowanie bardzo wysokie , nasilenie ruchu
100 , odległość cieni 0 , odległość widzenia 40 , cienie wyłączone , v-synsc wyłączone
, oświetlenie bardzo wysokie
: /


No i to są te niskie tekstury??Ehhh...nasilenie ruchu i odległość widzenia zmniejsz a nie narzekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 13:10, NecroVisioneR napisał:

>>>>>>>>>>>...........


Dzieci już tak mają, jak nie ma co napisać to walnie jakiś spam z narzekaniem jak co drugi dzień. Co tam że piąty raz to pisze, zawszze to blizej kolejnego statusu.


PS. Ja też gram na intensywności ruchu 100 i przy gorszym od tego narzekacza kompie, gra mi się miodnie w wysokich det:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Rockstar dało ciała przy porcie na PC-ty. Wymagania sprzętowe są wręcz przerażające, nawet dla dzisiejszych demonów biurkowej prędkości. Gra powinna wyjść z bardzo dobrze zoptymalizowanym kodem, a została wypuszczona jakby w trakcie optymalizacji. Od początku powinna działać przynajmniej przyzwoicie, a jest to naprawiane dopiero teraz w kolejnych patchach. No i jeszcze ten nieszczęsny Social Club i Games for Windows, które miewają kaprysy. Inna sprawa że jest to wręcz epicka gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fabuła zakończona ;] Gra naprawdę powala. Fabułą, dźwiękiem itd...

Co do wymagań. Dużo osób marudzi, bo jej nie chodzi GTA IV. Rozumiem, ale to, że im nie chodzi to nie skreśla gry. Gra jest genialna po prostu


Spoiler

Szkoda mi Kate ;/. A tak w ogóle to ona jest...była potrzebna mi do zakończenia gry na 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak nie chodzi lub kiepsko chodzi to skreśla ją od osób którym nie chodzi.

Gra jakby dobrze była zoptymalizowana to pięknie by chodziła jeszcze na procesorach Dual Core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 21:22, Crew_900 napisał:

No właśnie jak nie chodzi lub kiepsko chodzi to skreśla ją od osób którym nie chodzi.

Gra jakby dobrze była zoptymalizowana to pięknie by chodziła jeszcze na procesorach Dual
Core



Spoiler

Czyli mogę przejść na 100% bez niej ;] I dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 21:22, Crew_900 napisał:

No właśnie jak nie chodzi lub kiepsko chodzi to skreśla ją od osób którym nie chodzi.

Gra jakby dobrze była zoptymalizowana to pięknie by chodziła jeszcze na procesorach Dual
Core

Jak sobie przypomnę jak GTA Vice City chodziło w dniu premiery to aż się łezka w oku kręci, chlip...to byly czasy...
...gdy nie olewało się PC-towców:(Z)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie .....
Sam andreas to kurde nawet mi na starym ale to bardzo starym kompie idealnie chodziło
A teraz ? Kurde trzeba mieć kompa za 20 tysięcy żeby delektować się płynną grą i piękną grafiką na full detalach

Ale cóż , jak samo R napisało , wysokie detale są przeznaczone dla komputerów przyszłości które jeszcze nie powstały :|
Ten tekst normalnie jeszcze mnie rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwałbym to mianem ewolucji. I gry się rozwijają, sprzęt, wymagania graczy wobec gry...Widzę, już się nie masz do czego doczepić :).

Mateusz: A jak sobie wyobrażasz nie moc przejścia na 100%, po zrobieniu fabuły? Przecie to bez sensu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta , ale żeby gra powstała na sprzęcie którego jeszcze nie ma ? :|
Ciekawe jak oni testowali tą grę ? Chyba tylko na konsolach
Rozumiem że technologia idzie do przodu , grafika oraz wymagania gier , ale cholera niech tworzą gry pod sprzęt który jest teraz a nie który będzie za parę lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 21:40, Baluk25 napisał:

Nazwałbym to mianem ewolucji. I gry się rozwijają, sprzęt, wymagania graczy wobec gry...Widzę,
już się nie masz do czego doczepić :).

Ja bym powiedział, że to regresja skoro gra żre więcej mocy obliczeniowej niż realnie potrzebuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Crew tam trochę narzeka. Ale patrząc na jego sprzęt jest to uzasadnione i ma prawo do narzekań.
No ludzie zobaczcie jak ta gra wygląda. Przecież to śmiech na sali. Budynki po prostu to jest porażka takich rozlazłych tekstur w życiu nie widziałem, szczególnie rozwala mnie to że okna jakiegoś budynku ci piętro takie same, to jest po prostu powtarzanie się tekstury od dołu do góry budynku, szczególnie chodzi mi o drapacze chmur na drugiej wyspie. Na konsoli to samo. GTA IV to po prostu miała być dobra akcja i tyle. No i jest w pewnym sensie.
Jak taki Crysis Crewowi chodzi bez problemów to GTA IV bardziej powinno. Ja szczerze jak bym miał takiego kompa to ponarzekałbym. Wydałem tyle kasy a i tak są problemy?! No ale cóż. Optymalizacja...to jest kluczowa rzecz.
Jak na taką grafikę jaka prezentuje GTA IV to gra powinna mieć niższe wymagania niż Crysis. Nawet taki Wheelman graficznie prezentuje się lepiej niż GTA IV.
No dobra Crew ponarzekałeś ale myślę że przesadzasz. GTA IV na PC to porażka pod względem optymalizacji. Trzeba się z tym pogodzić i grać mimo słabej optymalizacji i błędów, lub pograć na konsoli gdzie sytuacja jest lepsza.

Albo odpuścić sobie GTA IV na dobre. To nie jest aż taki wybitny tytuł żeby poświęcać się tak aby kupować konsole czy modernizować PeCeta. Po prostu dobra gra akcji ale bez rewelacji.

Edit. To co napisałem pogrubionym tekstem chciałem ustosunkować do tego co zaraz napiszę. Dla mnie ta gra doskonale pokazuje jak można zmarnować tyle lat robienia gry. Tak długo robili grę a nie postarali się o takie szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem , nie licząc wcześniej wspomnianej optymalizacji , to dawno nie widziałem lepszej gry. Fabularnie gra jest świetna nie jest to kolejne naszpikowane różnymi żartami GTA.Ta część ogólnie jakby to powiedzieć , wydoroślała. I naprawdę wciąga , a grę warto kupić już dla samej satysfakcji oraz multi oczywiście które też jest bardzo dobre ( boli tylko to że nie można wynajmować serwerów...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że GTAIV wprowadziło pewne ulepszenia/modernizacje, które niekoniecznie wpłynęły serii na dobre. Po pierwsze gra jest za bardzo okrojona w stosunku do GTA:SA (chociaż chodzenie na siłowanie było lekko simsowate ale cóż, bywa) brak zróżnicowania miasta, lekko monotonne misje itp itd. Najbardziej z kolei denerwowała mnie grafika, a dokładnie oświetlenie. Noc - za ciemno, trzeba monitor i opcje zmieniać bo g*** widać, dzień - za jasno, tak je*** po oczach, że musiałem wszystko ściemniać, lekki horror. Kompletny brak wyważenia, a mountion blour, w nie których momentach wszystko zamazywał. GTAIV jest większym popisem animacji/grafiki aniżeli porządnej gry. Oczywiście gra posiada pewne aspekty, bardzo ciekawie wykonane i budzące podziw ale nic więcej. Poza tym pamiętam, że każda wyspa/cześć miasta w GTA zawsze się różniła od siebie, zawsze można było znaleźć coś innego/zupełnie nowego, natomiast tutaj tego nie ma. Całe miasto na jedno kopyto, oprócz kilku obszarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować