Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Nie wiem czy się śmiać czy płakać
Zwykła aktualizacja Windows Live , żadna gra w Windows Live nie odczuła zmiany , tylko masakrycznie odczuwa to GTA IV xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 15:05, Crew_900 napisał:

Nie wiem czy się śmiać czy płakać
Zwykła aktualizacja Windows Live , żadna gra w Windows Live nie odczuła zmiany , tylko
masakrycznie odczuwa to GTA IV xDD


Dokładnie. Wersja na PC to porażka. zachwyty dawno minęły, zaczynam dostrzegać błędy ;P IV coraz niżej spada w rankingu ulubionych części (i w ogóle wszystkich gier). Żeby w grę się grać nie dało na sprzęcie, który radzi se z Crysisem na wysokich detalach...rzeczywiście, Rockstar jest mistrzem, tylko oni tak potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.04.2009 o 15:10, Ecko09 napisał:

Dokładnie. Wersja na PC to porażka. zachwyty dawno minęły, zaczynam dostrzegać błędy
;P IV coraz niżej spada w rankingu ulubionych części (i w ogóle wszystkich gier). Żeby
w grę się grać nie dało na sprzęcie, który radzi se z Crysisem na wysokich detalach...rzeczywiście,
Rockstar jest mistrzem, tylko oni tak potrafią.


Co prawda to prawda ale przynajmniej jest na pc oczywiście z wieloma błędami ale da się pograć
to jest najważniejsze, a że Gta IV to nieudana konwersja z konsoli to po prostu niedopracowanie
ekipy Rockstara no i żadne tego patche nie poprawią a jedynie pogorszą już jej płynność no ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 15:22, Crew_900 napisał:


> no ale co zrobić...

Czekać na GTA V ? :D


O ile wyjdzie ale myślę że dłuuuugo poczekasz ponieważ R* mówił że planuje wydawać same dodatki
a przy okazji wspomoże troszeczkę usługę live noo ale kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 15:26, Crew_900 napisał:

Mafia II na pewno na długi czas mnie wciągnie :D

Można powiedzieć że to tak samo gta ale tego nie powiem ponieważ może się jeszcze
okazać Saints Row albo ojciec chrzestny których wręcz nienawidzę :d
Lub okaże się mafią ale wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeszedłem całe GTA IV i muszę przyznać, że za bardzo mnie nie wciągnęło ; / Na samym początku byłem zachwycony fizyką w grze, pięknie niszczącymi się pojazdami, jak i samą grafiką, ale nie czuję żadnej potrzeby do przechodzenia gry po raz drugi. Do San Andreas powracałem kilkunastokrotnie w ciągu 4 lat (ostatni raz obcowałem z GTA:SA rok temu - pod koniec 3 klasy gimnazjum). Czwórka nie wywołała na mnie takiego wrażenia, jakiego się spodziewałem, a szkoda. Widocznie ziomalski klimat poprzedniej części bardziej mi odpowiadał - sam nie wiem. Sporą rolę odgrywają okresy czasu, w jakich powracałem do tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi bardziej pasują klimaty IV no ale jak kto tam woli
grę przeszedłem raz tak samo jak sa lecz i tak dla mnie IV jest lepsza ponieważ
to czego brakowało poprzednim częścią znalazło się tutaj a co nie pasowało usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czołgu, nie ma samolotów (którymi można latać), nie ma rowerów, i... o zgrozo... NIE MA OBRZYNÓW!! I dlaczego w wersji na X360 ściga cię więcej glin, niż na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 17:09, barth89 napisał:

Może mi ktoś tylko napisać, czy patche są obowiązkowe do zainstalowania, czy instaluję
je ręcznie, czy same się instalują? :)

Instalują się same po tym jak wejdziesz do gry i zalogujesz się do Live
a jeżeli odmówisz gra się wyłączy przynajmniej tak mi pisało gdy ostatniego patcha robiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 15:42, Redjevel napisał:

A mi bardziej pasują klimaty IV no ale jak kto tam woli
grę przeszedłem raz tak samo jak sa lecz i tak dla mnie IV jest lepsza ponieważ
to czego brakowało poprzednim częścią znalazło się tutaj a co nie pasowało usunęli.

A mi najbardziej będzie i pozostanie gta 3 to było dla mnie najlepsze gta :P 4 też ukończyłem , niektóre misje mi zanudziły nie ma co narzekać pozostaje czekać na gta 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 21:40, Mateuszencjowaty napisał:

U mnie "patch" do Live''a zupełnie nic nie zmienia pod względem płynności GTA IV. Multi
śmiga bez lagów, a single z małymi czasem, ale to zawsze jest


PS; Ja się za to boję patcha do GTA IV ;o


Jaki patch do Live''a? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 16:01, szymon1807 napisał:

dlaczego w wersji na X360 ściga cię więcej glin, niż na PC?

Bo jeżeli tutaj by ścigało cię tyle samo, to wybuchłby ci PC bo by ci nie wytrzymał XD
A tak srsly, to wyszedł jakiś nowszy patch niż 1.0.3? bo ja nie w temacie, a grafike mam w naprawie ( a jak wroci to planuje pograć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 12:01, Pernia napisał:

> dlaczego w wersji na X360 ściga cię więcej glin, niż na PC?
Bo jeżeli tutaj by ścigało cię tyle samo, to wybuchłby ci PC bo by ci nie wytrzymał XD
A tak srsly, to wyszedł jakiś nowszy patch niż 1.0.3? bo ja nie w temacie, a grafike
mam w naprawie ( a jak wroci to planuje pograć).

jak masz wanted na max to za mało glin jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 15:35, 0HoMicide0 napisał:

Wczoraj przeszedłem całe GTA IV i muszę przyznać, że za bardzo mnie nie wciągnęło ; /
Na samym początku byłem zachwycony fizyką w grze, pięknie niszczącymi się pojazdami,
jak i samą grafiką, ale nie czuję żadnej potrzeby do przechodzenia gry po raz drugi.
Do San Andreas powracałem kilkunastokrotnie w ciągu 4 lat (ostatni raz obcowałem z GTA:SA
rok temu - pod koniec 3 klasy gimnazjum). Czwórka nie wywołała na mnie takiego wrażenia,
jakiego się spodziewałem, a szkoda. Widocznie ziomalski klimat poprzedniej części bardziej
mi odpowiadał - sam nie wiem. Sporą rolę odgrywają okresy czasu, w jakich powracałem
do tego tytułu.

Ja gram często w 3 i vice city ma lepszą dla mnie grafę , gta 4 też nie wyrobił na mnie wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde przez tego ostatniego patcha gra ciągle się zacina przedtem było stałe 55-60 fps
teraz 40-60 i do tego ciągle się zawiesza...
Patch ściągnął się w 10 sekund ale nie rozumiem jak można było go tak "zpaprać ;d"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować