Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2009 o 21:10, Ecko09 napisał:

> > Z tego co wiem, bez konta LIVE nie zapiszesz gry (pewny nie jestem, wiem tylko
że
> wyskakiwała
> > mi taka informacja gdy się nie zalogowałem :P).
> >
> >
> W jakim sensie nie zapiszę gry? :P

Normalnym, nie będziesz mógł gry zapisywać.



Czyli robić save''ów? Ale głupota xD Nie wiem kto to wymyślił, ale chyba nikt inteligentny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na marginesie - co do tej rejestracji i zaznaczenia regionu innego niż Polska - chodzi o rejestrację taką, której można dokonać przed zakupem gry i powiązać na Social Club, czy chodzi o jakąś rejestrację podczas instalacji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 23:41, Mafioso_PL napisał:

Chodzi o rejestracje w Game for Windows Live
http://www.gamesforwindows.com/en-US/Pages/index.aspx


No ale ta strona, podczas rejestracji, i tak przerzuca na stronę xboxa, a tam - dla pewności stworzyłem jeszcze jakieś fikcyjne konto - nie było możliwości wybrania języka polskiego ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem już grę uczciwie i chciałem się trochę pobawić, najbardziej zależy mi na możliwości latania oraz nieśmiertelności (filmy), czy jeśli zainstaluję trainer ale nie będę wchodził na multi, jest możliwość bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 16:32, Shelazar napisał:

Wygrałem już grę uczciwie i chciałem się trochę pobawić, najbardziej zależy mi na możliwości
latania oraz nieśmiertelności (filmy), czy jeśli zainstaluję trainer ale nie będę wchodził
na multi, jest możliwość bana?

O ile dobrze wiem, to żeby w ogóle używać jakiegokolwiek trainera do GTAIV trzeba jakiś plik zmodyfikować związany z games for windows live. To niestety powoduje, że sejwy nie będą wczytywane, bo nie będzie mógł się połączyć z Twoim kontem na GfWL.
Czyli w multi i tak chyba nie będziesz mógł grać, bo nie będzie połączenia z GfW. A to jest raczej potrzebne do grania w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem z dwa albo trzy dni temu to było 91%, od wczoraj strona niestety nie działa więc nie wiadomo jak z postępem. Sądzę, że jednak już za niedługo powinno to spolszczenie wyjść, szkoda, że czekania tyle, ale mam nadzieję, że będzie warto.

Druga sprawa to to czy spolszczenie będzie działać bezproblemowo czy może będzie trzeba było kombinować.

EDIT: A jednak strona już działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 15:45, JakubG napisał:

Jak patrzyłem z dwa albo trzy dni temu to było 91%, od wczoraj strona niestety nie działa
więc nie wiadomo jak z postępem. Sądzę, że jednak już za niedługo powinno to spolszczenie
wyjść, szkoda, że czekania tyle, ale mam nadzieję, że będzie warto.

Druga sprawa to to czy spolszczenie będzie działać bezproblemowo czy może będzie trzeba
było kombinować.

EDIT: A jednak strona już działa.


Nieoficjalne spolszczenie więc myślę że mogą być problemy z multiplayerem chyba że rockstar po prostu nie
będzie wydawał kolejnych patchów do czitów które i tak już powstają jak grzyby(cheaty) po deszczu(patchu) ponieważ spolszczenie może zostać wykryte jako modyfikacja...
no ale trzeba myśleć pozytywnie i że nie będzie żadnych problemów.
A spolszczenie to przydatna rzecz nie to co czity no ale myślę że panowie z Rockstaru
będą wypuszczali patche omijające jakoś spolszczenie no ale oczywiście cziterzy to wykorzystają i podepną jakieś modery do spolszczenia...ale co tam będę gadać jak się na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 16:27, Redjevel napisał:

Nieoficjalne spolszczenie więc myślę że mogą być problemy z multiplayerem chyba że rockstar
po prostu nie
będzie wydawał kolejnych patchów do czitów które i tak już powstają jak grzyby(cheaty)
po deszczu(patchu) ponieważ spolszczenie może zostać wykryte jako modyfikacja...
no ale trzeba myśleć pozytywnie i że nie będzie żadnych problemów.
A spolszczenie to przydatna rzecz nie to co czity no ale myślę że panowie z Rockstaru

będą wypuszczali patche omijające jakoś spolszczenie no ale oczywiście cziterzy to wykorzystają
i podepną jakieś modery do spolszczenia...ale co tam będę gadać jak się na tym nie znam.


Czyli nie ma jeszcze możliwości kupna gry w języku polskim, czy się mylę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 16:40, SongoX napisał:


Czyli nie ma jeszcze możliwości kupna gry w języku polskim, czy się mylę???


Nie ma możliwosci kupna gry po polsku,ale spokojnie spolszczenie jest już w drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 15:45, JakubG napisał:

Jak patrzyłem z dwa albo trzy dni temu to było 91%


;) dopiero w piątek wskoczyło 91% ,postęp polonizacji w % na stronie jest aktualizowany w piątki wieczorem. Niestety po skończeniu spolszczenia ,będą poprawki ,a potem beta testy ,które mogą potrwać...przewidywana data wydania spolszczenia to kwiecień/maj, osobiście uważam że najwcześniej zobaczymy je w połowie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż jak czekam do spolszczenie, bo wtedy mam zamiar po raz trzeci przejść GTA, w sumie to nie ma różnicy kiedy ona się ukaże, bo i tak można pograć w multi, ale im szybciej tym byłoby fajniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi dziewczyna zamówiła już GTA :P

Mam kilka pytań w związku z tym - kojarzycie jakby 2 wydania GTA IV w Polsce? Pierwsze to jest takie samo pudełko DVD, a drugie to pudełko DVD w takiej wkładce jakby ;> Dziewczyna zamówiła mi w pełni angielską wersję gry - jakie tam są pudełka? :)

I drugie pytanie - czy spolszczenie, które powstaje, będzie można wrzucić do angielskiego wydania? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2009 o 19:45, barth89 napisał:

I drugie pytanie - czy spolszczenie, które powstaje, będzie można wrzucić do angielskiego
wydania? ;>


Oczywiście ze będzie można-nie ma przeszkód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:20, NecroVisioneR napisał:


> I drugie pytanie - czy spolszczenie, które powstaje, będzie można wrzucić do angielskiego

> wydania? ;>

Oczywiście ze będzie można-nie ma przeszkód :)


Uff, no to dobrze :)

A jeszcze mnie intryguje ta sprawa pudełka - wie ktoś o co dokładnie mi chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 20:25, barth89 napisał:

>
> > I drugie pytanie - czy spolszczenie, które powstaje, będzie można wrzucić do
angielskiego
>
> > wydania? ;>
>
> Oczywiście ze będzie można-nie ma przeszkód :)

Uff, no to dobrze :)

A jeszcze mnie intryguje ta sprawa pudełka - wie ktoś o co dokładnie mi chodzi? :)



Można kupić GTA IV w polskim opakowaniu ,bądź angielskim...Cenega sprzedaje ENG grę w PL opakowaniu (poradniki itp. po polsku). Rzadko spotyka się ENG pudełko ,ale ja na przykład kupiłem na gram.pl 100% ENG (żałuję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Można kupić GTA IV w polskim opakowaniu ,bądź angielskim...Cenega sprzedaje ENG grę w

Dnia 19.04.2009 o 20:37, Lord-AdeQ napisał:

PL opakowaniu (poradniki itp. po polsku). Rzadko spotyka się ENG pudełko ,ale ja na przykład
kupiłem na gram.pl 100% ENG (żałuję).


A dlaczego żałujesz? I jakie miałeś pudełko? Zwykłe DVD, czy DVD w takiej wkładce? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować