Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2009 o 14:07, crash807 napisał:

Grałem przed chwilą w GTA po sieci i na lotnisku były wyskocznie, pętle itp. Jak takie
coś zrobić na serwerze ?

Wciskaj alt+f4 podczas gry, a tak serio to są to czity (programy wykorzystujące błędy w grze ) nie polecam ponieważ może rockstar dostanie przebudzenia że patche nie pomogą i zacznie banować ale marzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 21:29, Mafioso_PL napisał:

Czy aby na pewno Cheaty?
Do San Andreas były edytory map, i serwery Stunt z właśnie takimi rzeczami.
Może tu też JUŻ tak jest? :P

Noo tak przecież!! panowie z rockstaru sami robią czity i potem wydają do tego patche które i tak są łamane przez nowe cheaty :d wiesz trochę to nie logiczne.Chociaż rampy i różne inne budowle mogą niekiedy zepsuć zabawę dlatego według mnie najlepiej powinno być to zastosowane tylko na free mode i tylko admin powinien mieć możliwość ustawiania tych "skoczni" lecz liczba ich powinna być ograniczona, i tylko rampy ponieważ kto by chciał jakiś niepotrzebny budynek, noo ale i tak rockstar tego nie zrobi. Przydała by się także dodatkowa władza dla założyciela serwera ponieważ jego rozkazy powinny być wykonane :) np . kicknąć jakiegoś nooba z serva, lub te rampy poustawiać lecz ten pomysł i tak nie ma przyszłości.I można powiedzieć dlatego ludzie używają czitów (ponieważ im się nudzi) noo ale to nie usprawiedliwia używania czitów na różnych rodzaju Team Deathmatch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 11:01, Redjevel napisał:

>>>...........


Koleś, od kiedy modyfikacje map widoczne dla każdego uzytkownika będącego na danym serwerze są czitami? Cheatem mozna nazwać aim bota, widzenie przez ściany i inne takie. To, że jest gdzieś rampa czy inna budowla czitem nie jest. To zwykła przeróbka mapy. Luuudzie, zastanówcie sie co piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że dawno temu skończyłem GTA, to ostatnio zobaczyłem "nowe" (!) auto, którego wcześniej nie widziałem ;o.

A wozik nazywa się "Ingot" (o ile pamiętam).

BTW, chce się ktoś pościgać na necie ? Grałem ostatnio b. dużo w wyścigi i teraz ciężko mi znaleźć jakiegoś "dobrego" przeciwnika - ostatnio pokonałem jakiegoś gościa, a on stwierdził, że mam zmienione: "Handling.cgf" czy coś podobnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2009 o 12:05, Citkowsky napisał:

Koleś, od kiedy modyfikacje map widoczne dla każdego uzytkownika będącego na danym serwerze
są czitami? Cheatem mozna nazwać aim bota, widzenie przez ściany i inne takie. To, że
jest gdzieś rampa czy inna budowla czitem nie jest. To zwykła przeróbka mapy. Luuudzie,
zastanówcie sie co piszecie.


A skąd mam wiedzieć nie stosuje tych programów lub modyfikacji mapy więc dla mnie to czit :)
w prawdziwej mapie tego nie ma, a te rampy są spawnowane jak już nie raz widziałem.
tak samo jak strzelanie z kalacha rpgami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poda mi ktoś te twweaki czy co to za pliki tekstowe był co niby poprawiały wydajność? może z tym najnowszym patchem mi pomogą coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 12:05, Citkowsky napisał:

> >>>...........

Koleś, od kiedy modyfikacje map widoczne dla każdego uzytkownika będącego na danym serwerze
są czitami? Cheatem mozna nazwać aim bota, widzenie przez ściany i inne takie. To, że
jest gdzieś rampa czy inna budowla czitem nie jest. To zwykła przeróbka mapy. Luuudzie,
zastanówcie sie co piszecie.


A wiesz może (ty bądź ktokolwiek inny) skąd takie ,,modyfikacje" wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 22:33, crash807 napisał:

> > >>>...........
>
> Koleś, od kiedy modyfikacje map widoczne dla każdego uzytkownika będącego na danym
serwerze
> są czitami? Cheatem mozna nazwać aim bota, widzenie przez ściany i inne takie. To,
że
> jest gdzieś rampa czy inna budowla czitem nie jest. To zwykła przeróbka mapy. Luuudzie,

> zastanówcie sie co piszecie.
>

A wiesz może (ty bądź ktokolwiek inny) skąd takie ,,modyfikacje" wziąć?

Skąd wziąść gotowe nie wiem ale tu --> http://gta.net.pl/1389,download.html masz zmoddelera dzięki któremu sam będziesz mógł sobie takie rampy czy co tam chcesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2009 o 14:51, Lord-AdeQ napisał:

Rozumiem Game for Windows LIVE ,rejestrować nie na Polskę, ale czy można konto Social
Clubu na Polskę? ma któryś tak?


Ja wolałem w Socialu nie rejestrować się na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować