Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2009 o 14:13, Citkowsky napisał:

> Mam taki problem... Na sprzęcie z podpisu gram w GTA IV na Low i mam ok. 35 klatek
na
> sekundę... Ale nawet klatki nie są problemem. Gra mi się jakby przycina, podczas
jazdy
> samochodem. Czym to jest spowodowane? ;>


może stery zmień. Ja mam taką samą kartę graficzną (tyle, że PALITA) i gram na catalystach
8,12 i mimo gorszego procka niż ty zaliczam po 30-40fpsów na wysokich detalach:)

Zresztą ta gra taka jest, kapryśna jak nie wiadomo co.


mam najnowsze sterowniki... Ale mam wrażenie, że stało się to z dnia na dzień i że wcześniej tak nie było. Możliwe to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 21:46, barth89 napisał:

mam najnowsze sterowniki... Ale mam wrażenie, że stało się to z dnia na dzień i że wcześniej
tak nie było. Możliwe to?


Może masz jakiegoś syfa na kompie ? Testowałeś antyvirusem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 06:58, Kapas napisał:

> mam najnowsze sterowniki... Ale mam wrażenie, że stało się to z dnia na dzień i
że wcześniej
> tak nie było. Możliwe to?

Może masz jakiegoś syfa na kompie ? Testowałeś antyvirusem ?


Nie, ale dzień wcześniej (po nieudanej próbie odblokowania rdzeni na procku) musiałem zresetować ustawienia płyty głównej. I tu mam dylemat - czy już tak było wcześniej, ale nie zwracałem na to uwagi i dopiero teraz WYDAJE MI SIĘ, że coś inaczej działa, bo jestem wyczulony, czy faktycznie coś dopiero teraz inaczej chodzi... A dodam tylko, że inne gry działają prawidłowo :)
A tak btw - też tak macie, że spadają Wam klatki w tym środkowym, dużym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie po niemal roku grania ukończyłem GTA. Niestety nie obyło się bez problemu. Przy skoku do helikoptera w ostatniej misji poczułem dziwny swąd palonego plastiku z wnętrza komputera. i najgorsze jest to, że nie wiem co to jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 09:03, barth89 napisał:

A tak btw - też tak macie, że spadają Wam klatki w tym środkowym, dużym mieście?


Mi spadają np jak mam włączone światła w samochodzie, albo jak pada deszcz... BTW przydałby się śnieg w GTA 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 09:30, Kapas napisał:

> A tak btw - też tak macie, że spadają Wam klatki w tym środkowym, dużym mieście?


Mi spadają np jak mam włączone światła w samochodzie, albo jak pada deszcz... BTW przydałby
się śnieg w GTA 4 :)


No u mnie też, ale szczególnie w tym środkowym mieście... Ciekawe kiedy będzie nowy patch poprawiający wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 10:40, barth89 napisał:

No u mnie też, ale szczególnie w tym środkowym mieście... Ciekawe kiedy będzie nowy
patch poprawiający wydajność.


Prawdopodobnie nigdy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące gołębi. Otóż do 100% gry brakuje mi tylko wytępienia tych latających szczurów. Zniszczyłem już prawdopodobnie wszystkie na pierwszej wyspie, bo zostało mi tylko ok. 130. Tutaj rozpoczyna się moje pytanie. Czy ktoś zna jakiś dobry poradnik(może być po angielsku), w którym miałbym jakieś mapki i screenshoty do tych gołębi?

Proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 13:38, sinir napisał:

Proszę o szybką odpowiedź.


Wpisz w googlach "GTA 4 mapy gołębie" i znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, został tylko jeden gołąbek, a ja nie wiem gdzie jest xD. Przeszukałem znowu całe Dukes i Broker, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Tak blisko do tego 100%, a zarazem tak daleko... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, właśnie znalazłem. :D W numerze 187 w poradniku z GTASite patrzyłem na zły billboard. No i Key to the City zaliczony. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2009 o 15:01, NecroVisioneR napisał:

nie,ze względu na słaby procesor



też się zastanawiałem właśnie nad jego procesor ale poszukałem dla upewnienia się na youtube filmików z rozgrywki GTA, właśnie na intelu 4 no i ludzie na nim grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 16:20, mustfix napisał:


tylko cały czas zastanawiam NA JAKICH Detalach


Gdyby nie ten procesor, to pewnie pograłbyś na średnich, a tak to myślę że na średnio/niskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować