Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści – rewelacyjna oferta przedpremierowa w sklepie Gram.pl!

629 postów w tym temacie

Ja już zamówiłem :) czekam tylko z niecierpliowścia na 20 lutego :) polecam gre :) grałem w nią na Xboxie i uwarzam, że jest świetna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest WYDANIE gry!
Niech sie piraty chowaja!
Wyglada to genialnie.
Gdyby tylko ta gra mnie interesowala to od razu bym kupil. Prawde mowiac,az chce mi sie kupic dla samego pudelka.
Zeby inne gry tak byly wydane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:23, b4rtez napisał:

A ja mam pytanie dot. samej gry. Jaki to jest właściwie RPG? Czy jest on podobny w kamerze
i sterowaniu do Gothica? Na pierwszy rzut oka tak się wydaje, a jestem na 95% pewien, że zamówię
tę edycję przedpremierową, ale tylko wtedy jeśli to bedzie ten styl RPG, który ja lubię (czyli
coś w stylu Gothica II, Morrowinda itp.) Mógłby mi ktoś w miarę szczegółowo odpowiedzieć na
moje pytanie? Z góry wielki dzięki za odpowiedź!


grałem w tą gre w wersji angielskiej (polską tez kupuje) i sterowanie jest podobne do Gothica tylko w porównaniu do Gothicu nawet łatwiejsze. Polecam tą gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 19:59, Bobo napisał:

Gdyby tylko ta gra mnie interesowala to od razu bym kupil. Prawde mowiac,az chce mi sie kupic
dla samego pudelka.
Zeby inne gry tak byly wydane...

Wlasnie, wlasnie... Tez mnie kusi, nawet przez samo pudelko. :)
A co do innych gier, mysle ze nie ma sie o co martwic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.01.2006 o 20:07, Grigor4 napisał:

grałem w tą gre w wersji angielskiej (polską tez kupuje) i sterowanie jest podobne do Gothica
tylko w porównaniu do Gothicu nawet łatwiejsze. Polecam tą gre


Aha, a jak wygląda sprawa z kamerą, czym się steruje itp.? Jeśli grałeś, to jeśli możesz, to mógłbyś mi coś więcej powiedzieć na temat tej gry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:11, b4rtez napisał:


> grałem w tą gre w wersji angielskiej (polską tez kupuje) i sterowanie jest podobne do
Gothica
> tylko w porównaniu do Gothicu nawet łatwiejsze. Polecam tą gre

Aha, a jak wygląda sprawa z kamerą, czym się steruje itp.? Jeśli grałeś, to jeśli możesz, to
mógłbyś mi coś więcej powiedzieć na temat tej gry? :)


kamera taka sama jak w Gothicu (czyli TPP) a ja tak samo jak w Gothicu też steruje w Fable WSADem i myszką (bardzo fajnie się walczy). Bardzoo fajne w tej grze jest to że bohater jest na początku 12 latkiem a potem coraz starszy (lepszy) i można też laski podrywać (jakby) ale przeciez wszystkiego zdradzac nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:18, Lex napisał:

Ludzie, ale czy warto wydać 80 PLN dla jakiegoś pudełka, czy 12 - 20 godz. gry ???

20 godzin to grasz jak prowadzisz tylko główny wątek. quake 1 tez mozna w 12 min skończyć a i morrowinda podobo w niecałe 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:18, Lex napisał:

Ludzie, ale czy warto wydać 80 PLN dla jakiegoś pudełka, czy 12 - 20 godz. gry ???


A warto wydac setki zlotych za Pentium 4 3,4 GHz, jak mozna kupic tanszego, ktory i tak tak samo szybko bedzie dzialac, przez dosc "wolna" karte grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:18, Lex napisał:

Ludzie, ale czy warto wydać 80 PLN dla jakiegoś pudełka, czy 12 - 20 godz. gry ???


Warto warto i jeszcze raz wartko jak dla mnie wypaśna gier która łączy cechy RPG i wprowadza nowe. Przeczytaj mojego porzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki :) Też coś słyszałem, że niektóre sceny nie są dla najmłodszych graczy ;) Teraz tylko obejrzę film, a potem podejmę decyzję :) Jeszcze dziś napisze, czy zamówiłe, czy się jeszcze zastanawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś pomysł na problem z tym filmem z Fable? Ściągnąłem film, w wysokiej jakiości z serwera CDP i kurczę, nie działa mi... A film bardzo chciałbym zobaczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:40, b4rtez napisał:

Macie jakiś pomysł na problem z tym filmem z Fable? Ściągnąłem film, w wysokiej jakiości z
serwera CDP i kurczę, nie działa mi... A film bardzo chciałbym zobaczyć :(


Z tego co widze to jest WMV-HD - masz najnowszego Windows Media Player 10? Jeśli nie to pobierz, teoretycznie to powinno wystarczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:47, D2T napisał:

> Macie jakiś pomysł na problem z tym filmem z Fable? Ściągnąłem film, w wysokiej jakiości
z
> serwera CDP i kurczę, nie działa mi... A film bardzo chciałbym zobaczyć :(

Z tego co widze to jest WMV-HD - masz najnowszego Windows Media Player 10? Jeśli nie to pobierz,
teoretycznie to powinno wystarczyć...


Mam WMP 10. Klikam na ikonę filmu i nic...
Tak na marginesie: Fable już zamówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:37, Blod napisał:

Takie pytanie: to na zdjęciu, pośrodku - to jest pudełko?


to największe to jest pudełko, fajne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 20:54, b4rtez napisał:

> > Macie jakiś pomysł na problem z tym filmem z Fable? Ściągnąłem film, w wysokiej jakiości

> z
> > serwera CDP i kurczę, nie działa mi... A film bardzo chciałbym zobaczyć :(
>
> Z tego co widze to jest WMV-HD - masz najnowszego Windows Media Player 10? Jeśli nie to
pobierz,
> teoretycznie to powinno wystarczyć...

Mam WMP 10. Klikam na ikonę filmu i nic...
Tak na marginesie: Fable już zamówiłem ;)


o jaki film chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować