Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sweeney o poprawkach w Gears of War 2

20 postów w tym temacie

I tylko tyle mają zmienić? Eehh, szkoda, myślałem już, że coś więcej z tego będzie... Poza tym, pewnie demo sie pojawi, oni tak zawsze mówią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:09, porschak napisał:

Z tego screena wynika, że GoW 2 będzie FPS-em... Ale ja chcę TPP!!!

To otwórz oczy i spójrz na prawą stronę ekranu, ja tam widzę głowę Marcusa, nie wiem, jak Ty.
Dla mnie najważniejsze, żeby przy porcie na PC poprawili te irytujące bugi i zbalansowali rozgrywkę multiplayer (jak mi człowiek z shotguna głowę odrywa z 5m to ja dziękuję za taką grę...). Parę nowych mapek i poprawa kodu sieciowego a gra będzie wielka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:04, Vytrix napisał:

I tylko tyle mają zmienić? Eehh, szkoda, myślałem już, że coś więcej z tego będzie...
Poza tym, pewnie demo sie pojawi, oni tak zawsze mówią :D

Ten sam silnik i jeszcze gra celowana pod Xboxa 360, więc zmian nie mogli zrobić wiele.. ; /
Ale tam - najlepiej, żeby jużw ogóle zrobili jakąś fizykę, niż by jej nie było. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 14:04, Vytrix napisał:

I tylko tyle mają zmienić? Eehh, szkoda, myślałem już, że coś więcej z tego będzie...
Poza tym, pewnie demo sie pojawi, oni tak zawsze mówią :D


No co ty, na pewno zmienią więcej, chyba nie myslisz, że wszystko od razu wyjawią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie oświadczenia są raczej bliższe wydawanym dodatkom niż pełnoprawnym sequelom. Cóż... kolejna gra (bardzo dobra swoją drogą), która będzie jechać na marce poprzedniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem niedawno filmiki technologiczne z GoW 2...Czym oni się tam chwalili...aa już wiem - znacznie lepsza symulacja wody ! Wrzucali różne graty do rzeki i w zależności od wielkości i masy robiło innej wielkości "chlup" WOW !
Dalej...Było jakieś miękkie, gąbkowate coś, które może odbijać się od ścian itp. (To pewnie będzie następca Raam''a)
Kopara opadła mi jednak dopiero przy pokazaniu kilkuset biegnących postaci Szarańczy po jednej z map multi pierwszego Gow...Nie wiem, na jakim kompie to odpalali, mój by padł chyba przy 50 postaciach, a to dosłownie była lawina.
Tak czy siak, poprawki i dodatki będą, ale Gow 2 raczej stanie się tym, czym Episode 2 jest dla HL2, a nie zupełnie nowa gra. Nie ma co oczekiwać rewolucji, jedynie "mappacka" do Gow.

p.s. (Tak, ironia zawarta na początku jest celowa.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po co poprawiać coś jak już jest bardzo ale to bardzo dobre grafike i tak tylko trochę poprawią bo już jest bardzo dobra moim zdaniem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie powiedziec to GoW 1 byl super gierka, ale jesli chodzi o interakcje z otoczeniem, to ona w tej grze nie istniala po prostu ;-P Takze jest nad czym pracowac oj jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW miał świetną grafikę, po ponad roku w wywiadach z pracownikami studia Epic wspominają że nadal poprawiają silnik i ze teraz jest dużo bardziej kompatybilny względem xboxa360, i mogą sobie pozwolić na wiele więcej. Gra na X''a360 jest (moim zdaniem) tym czym dla starego Xklocka było Halo 2. O wypuszczeniu dema nie ma mowy bo tak jak to zrobili w 2006 ryzykując bardzo wiele wypuszczając GOW "na ślepo", teraz wypuszczają !!!MUROWANY HIT!!!
Gra dla mnie jest THE BEST i w GOW2 nie chciałbym zeby cokolwiek względem rozgrywki sie zmieniło, nie mówiąc już o multi(na xa) który jest dla mnie najlepszym w historii gier wideo(tzn. osłony, efekty gore: latające mięso, dynamiczne walki, i pokaz prawdziwego skila) dla niektórych jest to seria UT dla innych CS a dla mnie właśnie GOW(sam gram w niego na x360 od premiery na multi, i jeszcze ani razu nie zawahałem sie czy do napędu wrzucić GoW-a czy nową grę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to już pisał, ale w GoW 2 podczas walk będzie można się zmierzyć z dużo większą ilością przeciwników naraz i dodatkowo teraz granatami i łukiem będzie się dało niszczyć ściany a co za tym idzie również osłony terenowe. Obie rzeczy na pewno zwiększą poziom trudności gry oraz dzięki nim będzie bardziej emocjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak czekam na gre (Choc nie spieszy mi sie za bardzo do konca 2008 xD), poza tym gra zapewne sprzeda się w kilku milionach egz. (ciekawe czy pobije 1, zapewne tak :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować