Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Intel zapowiada kolejną wersję Classmate PC

18 postów w tym temacie

"...przeznaczonych do nauki i pracy..."
...ale nie do grania :) Dla mnie odpada, podobnie jak ten Eee (nazwa adekwatna do możliwości :) - mówię oczywiście o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to takie urządzenie "po nic" . Coś pomiędzy palmem, handheldem i lapem . Z drugiej strony zajmuje mało miejsca , więc jeśli cena będzie atrakcyjna to może się to okazać ciekawym urządzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym bardzo chętnie polecił taki laptop pozostałej części rodzinki żeby się wreszcie od mojego PC odczepili;) jestem skłonny się dołożyć do czegoś takiego;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem przekonany do takich laptopów, wyglądają jak zabawka dla dziecka, ale do nauki, czy pracy w terenie nadają się idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowe laptopy Classmate PC w pełnej krasie. Prawda, że sympatyczne?"

I to coś ma być sympatyczne? Mnie osobiście ich wygląd odstrasza. No ale są gusta i guściki.
W sumie na studia to może się przydać. Ale po nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do grania na pewno nie. Chyba że gry z anno domini 2000, heh. Ale dla zapracowanych, zabieganych, nauczycieli w-fu. ALe wogle to co to da w kwestii rozwoju? NIC! CHyba, że będą naprawdę małe. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 17:15, Amperomierz napisał:

Do grania na pewno nie. Chyba że gry z anno domini 2000, heh. Ale dla zapracowanych,
zabieganych, nauczycieli w-fu. ALe wogle to co to da w kwestii rozwoju? NIC! CHyba, że
będą naprawdę małe. :P


Od kiedy mobilny komputer służy do grania? bo zakup laptopa, który pociągnie najnowsze gry jest absurdem, bo i tak jesteśmy zmuszeni do pracy na kablu(bateria siądzie po 30 minutach). To jest mobilny komputer czyli mały energooszczędny i w miarę wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za, chociaż lapek Asusa bardziej mi się podoba. Ludzie! Takie laptopy nie są do grania - widzę że tu się niektórzy burzą. Internet, komunikatory, pisanie tekstów... Zawsze możesz go mieć przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować