Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

II urodziny Kolekcji Klasyki - odkryj już dziś nowe tytuły!

231 postów w tym temacie

jak zobaczyłem ponad 250 000 tysiecy to myslałem że mi monitor coś źle wyświetla...

Przywaliłem w niego raz, drugi i patrze nic sie nie zmienia dalej jest ponad 250 000.....

Nie ma wątpliwości Polak potrafi, tylko szkoda że nieuczciwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:24, Esiu210 napisał:

jak zobaczyłem ponad 250 000 tysiecy to myslałem że mi monitor coś źle wyświetla...

Przywaliłem w niego raz, drugi i patrze nic sie nie zmienia dalej jest ponad 250 000.....

Nie ma wątpliwości Polak potrafi, tylko szkoda że nieuczciwie :(

Dnia 07.04.2008 o 21:24, Esiu210 napisał:

jak zobaczyłem ponad 250 000 tysiecy to myslałem że mi monitor coś źle wyświetla...

Przywaliłem w niego raz, drugi i patrze nic sie nie zmienia dalej jest ponad 250 000.....

Nie ma wątpliwości Polak potrafi, tylko szkoda że nieuczciwie :(


Zagrałem pierwszy raz i wykręciłem 1300 punktów. Pękałem z dumy dopóki nie sprawdziłem listy top10 :D . Teraz wróciłem na ziemię i widze że bez treningu nie ma szans. Albo jest inna szansa jeszcze - sprowadzić do kompa mojego tate albo wujka którzy to za czasów Atari byli megawymiataczami w tetrisa. Tylko że wtedy sie grało na joysticku, na klawirce pewnie bedzie im ciężej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:29, Lamb3rt napisał:

Ktoś nabił 3000 pkt... Nie wierzę w to, tego nie da się zrobić. 2500 to maksymalna granica
ludzkiej percepcji...



Nie zwykły ktoś, ten co ma teraz 3000 to ten sam co miał ponad 250 000 ....
Czy nie powinni go wywalić calkowicie?


Kurde popróbuje jeszcze, może sie uda do tej 10 wbić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:25, jakubcjusz napisał:

Ładuje się Wam toplista? Jeśli tak, to czy ktoś mógłby wrzucić screena z bieżącymi wynikami?


PS. Spróbuj wejść na stronę z ''www'' w adresie.

20080408175633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:57, macned napisał:

> Ładuje się Wam toplista? Jeśli tak, to czy ktoś mógłby wrzucić screena z bieżącymi
wynikami?

PS. Spróbuj wejść na stronę z ''www'' w adresie.


Dzięki. Już działa. Udało mi się dwa razy po 1900 nabić. 3000 jest po prostu nie możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pewnie tym cheatem sobie ustawiają wyniki takie, żeby nie było od razu widać że oszukują. Ciekawe czy Cenega ich posprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas!!! Jestem nieprzytomny, w głowie wiruje, ledwo co widzę - ale wskoczyłem na 6th place :-))) Ilości prób nie zliczę, faktycznie trzeba mieć szczęście co do kolejności pojawiania się klocków - miałem serię kiedy wołałem teraz czwóreczka pionowa, teraz kwadrat i wchodziło - fuks, ale pewnie póki co na jak długo wystarczy ten wynik? Pewnie jutro trzeba będzie walnąć z 2700, żeby być na liście. A tego 16.04 to pewnie czołowa dziesiątka będzie mieć te 3400 jak wyliczył cherry... Na dziś pas - ręce mi tak chodzą, że mam problem z chwyceniem browca. Uff ale emo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 18:31, Cherry69 napisał:

Nie szans, żeby ugrał taką ilość punktów, nawet gdyby cała gra toczyła się tak jak na
poziomie pierwszym.

Jeśli ktoś grał już w tego tetrisa, na pewno zauważył, że do przejścia na wyższy poziom
należy ułożyć 4 linie. Z tymże jeśli najpierw ułożymy 3 linie, a później 4 to w następnym
poziomie mamy na starcie 0 linii (mam nadzieje, że opis nie jest zamotany za bardzo :P).
Tak więc teoretycznie da się ułożyć 7 linii na każdy poziom. Ułożenie wielu linii na
raz daje nam przelicznik 15 pkt. za linie. Wszystkich poziomów jest 24. Podsumowując:

15 pkt. x 7 linii x 24 poziomy = 2520 - tyle teoretycznie możemy maksymalnie zdobyć punktów
za oczyszczanie planszy.

Do tego należy dodać to, że każdy ustawiony klocek daje nam 2 punkty. Plansza szeroka
jest na 10 pul. Każdy klocek składa się z 4 małych kwadracików. Daje to nam powierzchniowo
2,5 klocka na linie. Zanim skończymy grę możemy maksymalnie ułożyć 7 x 24 = 168 linii,
co daje nam 168 x 2,5 = 420 klocków do tego potrzebnych. Licząc po 2 punkty za klocek:

2 pkt. x 420 klocków = 840 - tyle możemy maksymalnie zdobyć punktów za klocki użyte do
oczyszczenia planszy.

Do tego można jeszcze doliczyć klocki które zostaną nam na planszy po ułożeniu ostatniej
linii. Dodając to wszystko do siebie:

2520 + 840 + "reszta klocków" ~~ 3400 <- PRZYBLIŻONA MAKSYMALNA ILOŚĆ PUNKTÓW MOŻLIWYCH
DO ZDOBYCIA.

Oczywiście prędkość i nie zawsze idealne ułożenie klocków sprawia, że to wartość praktycznie
nie do osiągnięcia, ale mam nadzieję, że wyraźnie pokazałem, że tej bariery po prostu
przebić się nie da! :D


Zgadzam się z powyższym wyliczeniem przy czym wg mnie na końcu jeśli się nie myle może zostać (16x9)/4=36 klocków x 2 pkty za każdy czyli 72 punkty co razem daje 2520+840+72=3432 punkty max. Więc może ktoś łaskawie mi wytłumaczyć jakim cudem kolega DISABLED, który już wcześniej został złapany na oszustwie znowu jest na liście i wykręcił 4022 punkty? Trochę mnie to osłabiło po całym dniu grania... A myślałem, że takie rzeczy to tylko w erze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto zrobił to ostatnio, ale może niech teraz też poinformuje Cenegę, że ustawiają sobie wynik cheatem tylko bardziej realny. Nie wiem, ta Cenega tam zagląda? To logiczne jest. -__-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej zeby odwolali caly ten konkurs bo jak narazie to jest żal, niby każdy ma szanse wygrac w ten sposob ale juz bym wolal zeby zamiast tego typu rywalizacji [w ktorej i tak ludzie nie zachowują się fair] był konkurs na jakąś pracę pisaną czy cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety cała zabawa straciła urok, odkąd ludzie zaczęli oszukiwać. Teraz praktycznie każdy, kto ma więcej punktów jest podejrzewany o oszukiwanie (i dalej nie wierzę, że uczciwe można dojść do 3000 - nie obrażając nikogo, komu się to naprawdę udało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - całkowity brak reakcji Cenegi jest po prostu żałosny. Oczywiste oszustwa wychodzą na jaw, a oni nawet palcem nie ruszą ;/ Cała zabawa dawno straciła sens - ja bym wycofał nagrody, skoro jest tak poważna luka w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Cenegi (np. Rkropka) mógłby potwierdzić obliczenia moje i atraxta?? O maksymalnej liczbie punktów do zdobycia równiej 3432? Bo na Top 10 już 3 osoby mają więcej.
A poza tym jestem bardzo ciekawy jak ich informatycy sprawdzają kto oszukiwał (i jak wpisał sobie np. 250000 pkt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować