Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV - szczegóły dotyczące różnic pomiędzy wersjami

88 postów w tym temacie

Hmm... Jeżeli wersja na PS3 zajmuje cały BD i jeszcze musi się instalować, to jak twórcom udało się to upchnąć na DVD w wersji X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie sobie co chcecie, że fajny pomysł na urozmaicenie, mini gierka, blabla. Tej instalacji, i w ogóle instalacji gier konsolowych, być *nie powinno* i to jest wielka porażka PS3, niezależnie od tego pod jakim kątem spojrzeć. Mówię to szczerze i uczciwie jako gracz - jak mam ochotę w coś zagrać na konsoli, to wrzucam i gram. I tak powinno być. Koniec kropka, a teraz zostawiam Was tu, wymyślajcie dalej bzdury o faworyzowaniu kogoś z nie wiadomo jakiego powodu (które to zresztą nie trzymały się nawet kupy jak byliśmy częścią CDP). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jestem pewien że jest to jakieś niedomówienie i NAPEWNO nie będzie konieczna ta minigierka. Takiego walca R* by nie strzeliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:38, SKIL napisał:

Swoją drogą jestem pewien że jest to jakieś niedomówienie i NAPEWNO nie będzie konieczna
ta minigierka. Takiego walca R* by nie strzeliło.


Co to znaczy "konieczna", kto mówi że będzie konieczna? No przecież jak nie będziesz grał, tylko zostawisz konsole i pójdziesz poczytać książkę albo się przewietrzyć to nikt Ci za to manta nie spuści. ;) Konieczna to będzie instalacja, a mini gierka to tylko jej urozmaicenie, z którego można skorzystać bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:40, Domek napisał:

> Swoją drogą jestem pewien że jest to jakieś niedomówienie i NAPEWNO nie będzie konieczna

> ta minigierka. Takiego walca R* by nie strzeliło.

Co to znaczy "konieczna", kto mówi że będzie konieczna? No przecież jak nie będziesz
grał, tylko zostawisz konsole i pójdziesz poczytać książkę albo się przewietrzyć to nikt
Ci za to manta nie spuści. ;) Konieczna to będzie instalacja, a mini gierka to tylko
jej urozmaicenie, z którego można skorzystać bądź nie.


Czytając tekst nie znalazłem nic to by utwierdzało w przekonaniu, że nie jest konieczna ta minigra. Tam można wywnioskować, że trzeba będzie to robić.
Przecież każdy myśli, że to jest konieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej piszcie już sprostowanie. Daliście się nabrać. Cały ten pomysł od początku wyglądał na niedorzeczny i trochę dziwię się Wam, że napisaliście o tym.

Po pierwsze żaden deweloper nie jest na tyle głupi, żeby przykuwać gracza na 85 minut tylko po to by ten oglądał pasek ładowania i wciskał przycisk.

Druga sprawa to sama długość instalacji. Te na PS3 na ogół trwają kilka minut (2GB danych). Wyjątkiem są produkcje od Capcom - DMC4 to 5GB instalowanych przez ok. 20 minut. W najgorszym więc wypadku 10 GB rzucało by się w 40 min.

Po trzecie pracownik Capcom, który podał im te informacje został wyssany z palca.

Sprawę zamyka zwyczaj tej strony zwany Fiction Fridays.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem tak leniwy, ze czasem mam ochotę w cos zagrać, ale nie che mi sie płytki przekładać. :) Nie miał bym nic przeciwko, by gry byly zainstalowane na dysku, a ja bym tylko wybierał, którą chcę. Cos jak granie na pececie na kraku.

Wymysły? Od kiedy czytam tu newsy to x360 jest zawsze propagowany, a ps3 mieszane z błotem. Nawet z neutralnych rzeczy robi sie wady w stosunku do x360. Sam Zatisev to kiedys przyznal, ze faktycznie troche fanboyuje. Nie dziwcie się, że ktoś Was pozywa o stronnosc, gdy widzi takei newsy i wie, ze firma matka byl\jest cdp.

Poczekajmy na rozwoj wypadkow. Chcialbym zobaczyc jak ta "Straszliwa" instalacja bedzie sie przekladala na fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 16:34, SKIL napisał:

Za to pewnie na Xboxie360 idąc przez miasto uraczy nas napis "Loading... Please wait''''.
Już wole zainstalować to i utożsamić się z Nickiem w tym kontenerze, niz widziec napis
loading...

Jeżeli będzie działało jak Mass Effect, to też bym wolał wersję na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos w to uwierzyl to gleboko wspolczuje - przeczytajcie tresc i zastanowcie sie

"you have to periodically push buttons to proceed through the installation process (...) if you don’t sit there and press the button within 3 seconds, the installation process starts over again"

jaaasne. przeciez widac ze zart. na dobre 10 kilometrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podana przeze mnie wiadomość jest w 100% fałszywa i została wymyślona przez redakcję Sarcastic Gamera w ramach ich zwyczajowego cyklu Fiction Friday. Jest mi bardzo przykro, że popełniłem ewidentny błąd i nie sprawdziłem na 100% tej wiadomości. Przepraszam wszystkich wprowadzonych przeze mnie w błąd czytelników i chciałbym zapewnić, że podobne sytuacje nie będą miały w przyszłości miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev - wiadomo, każdy popełnia błędy, bo jest to wrodzone w naturę człowieka, ale żeby na tak prestiżowym serwisie jakim jest Gram wstawiać newsy, które nie są potwierdzone no to już trochę dziwne ;) Mimo to, dobrze że przyznałeś się do błędu i sprawa przynajmniej nabrała dobrego światła :)
Hm, gdyby te informacje okazały się prawdą, to jak dla mnie - posiadacza PS3 byłoby nieciekawie, ale dobrze że skończyło się to całkowitym zdementowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby nie wprowadzać w błąd naszych czytelników postanowiliśmy ściągnąć newsa ze strony głównej. Temat na forum został, aby każdy miał jeszcze szansę przeczytania o tym, co się stało.

Jeszcze raz przepraszam za zaistniałą sytuację wszystkie wprowadzone w błąd osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:08, master matrox napisał:

Zaitsev - wiadomo, każdy popełnia błędy, bo jest to wrodzone w naturę człowieka, ale
żeby na tak prestiżowym serwisie jakim jest Gram wstawiać newsy, które nie są potwierdzone
no to już trochę dziwne ;) Mimo to, dobrze że przyznałeś się do błędu i sprawa przynajmniej
nabrała dobrego światła :)
Hm, gdyby te informacje okazały się prawdą, to jak dla mnie - posiadacza PS3 byłoby nieciekawie,
ale dobrze że skończyło się to całkowitym zdementowaniem.

zgubiła mnie karygodna rutyna... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spoko, mimo żeś Hulk to też człowiek, mistakes are obvious.

A swoją drogą szkoda, ze czegoś takiego nie będize. Ja się pewnie czuję z grami na HDD. A już na pewno robi to lepiej dla stabilności rozrywki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:09, Therror napisał:

Zresztą to nie pierwszy raz publikujecie "sensacyjne", ale niesprawdzone informacje :/


Bardzo prosiłbym o podanie jakichś konkretów, bo rzucanie takimi hasłami bez dania nam nawet minimum możliwości obrony nie jest zbyt eleganckie.

Ja mogę tylko przy tej konkretnej okazji powiedzieć, że jest mi - podobnie jak Zaitsevowi - niezwykle przykro, że wprowadziliśmy część naszych czytelników w błąd i zrobimy wszystko, by to się nie powtórzyło.

Przepraszamy raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaistev - Ach to zdecydowana ulga. Nie przejmuj się tym, po prostu już niektórzy tak się jarają na tą grę że różne bzdury wymyślają.

Może i w wersji na PS3 będzie trochę czekania, ale za to posiadaczy PS3 nie będzie co jakiś czas zaskakiwać "Loading Please Wait". a posiadacze X360 będą z pewnością tak mieli jak to ma miejsce w grze Mass Efect.

Wolę trochę dłużej poczekać i mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 17:14, Meykan napisał:

Może i w wersji na PS3 będzie trochę czekania, ale za to posiadaczy PS3 nie będzie co
jakiś czas zaskakiwać "Loading Please Wait". a posiadacze X360 będą z pewnością tak
mieli jak to ma miejsce w grze Mass Efect.


Prorok? ;) Rockstar twierdzi, że żadnych loadingów nie ma...
No ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować