Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 12:44, Adamzzz napisał:

> > Mam pytanie:
> >
> > Gdzie kupić Hal-Life''a 2 w miarę tanio?
> w empiku.

Tylko najlepsze jest to, że nie mieszkam w dużym mieście i Empku nie ma. Jakiś sklep wysyłkowy
please.

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=10&ProduktID=9137
sklep jest ok, stamtad pcarena dostaje czesc gier do recenzji i nie slyszalem zeby byly jakiekolwiek problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat episode three wciąż wiadomo tylko tyle, że będzie kontynuacją EP2, będzie wciąż robione przez Valve i.. to wszystko. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:20, WorldWar3PL napisał:

Na temat episode three wciąż wiadomo tylko tyle, że będzie kontynuacją EP2, będzie wciąż robione
przez Valve i.. to wszystko. ;-)

No tak, Valve jak to Valve wszystko utrzymuje w tajemnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przy Episode 3 również dodadzą jakieś gierki, tak jak Portal i TF2 mają być dodane do Episode 2. Zawsze jakieś urozmaicenie i pewna rekompensata (mała, ale jednak coś) za oczekiwanie. Znając życie (i Valve ;)) na pewno Episode 3 nie zamknie w całości fabuły i pozostanie jakiś otwarty wątek. Nie zapowiadają wprawdzie HL3, ale myślę, że chęć zarobienia kasy okaże się silniejsza i na Episode 3 seria się nie skończy. Tyle spekulacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 21:20, WorldWar3PL napisał:

Na temat episode three wciąż wiadomo tylko tyle, że będzie kontynuacją EP2, będzie wciąż robione
przez Valve i.. to wszystko. ;-)


Zapewne trafimy ponownie w inny wymiar, i tak jak za czasów HL1 będziemy musieli zrobić wizytę temu czemuś (kto grał ten wie;). No i tak prywatnie, to liczę wreszcie na jakieś bronie obcych :) Trochę głupio, że nawet Episode One nie dodał nowych bronii, a brakuje sporo: bronii obcych, snajperki czy np min zakładanych na ścianę. Ach, no i gdyby tak przywrócono do gry postać Sheparda (komandosa z Opposing Force), który gdzieś się zawieruszył Valve ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak odnośnie pozostawiania otwartych wątków - ja mam nadzieję, że w Episode Three nie zostanie ta luka pozostawiona w taki sposób jak w podstawce, tam to mnie wręcz... rozczarowało... Liczę na jakieś bardzo efektowne zakończenie, które zapamięta się na długo, coś jak np GENIALNE (pod względem efektowności) zakończenie Episode One :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 11:16, WorldWar3PL napisał:

Jeśli chodzi o epizod pierwszy, powiem w ten sposób - jeśli masz dość mocny komp, Half-Life''a
2 pokochałeś głównie ze względu na fabułę, a walki to twój drugi żywioł - bierz :)
... Tylko uważaj na Stalkery... hyyyh-yyyyh....


Dodatek nie dawno ukończyłem i cóż, pomimo żalu co do ceny (50 zł za 5h gry.. hmmm...) jestem dodatkiem zachwycony :) Genialnie odwzorowane emocje wyrażane przez Alyx (niejako z miejsca stała się jedną z moich ulubionych wirtualnych bohaterek;] ma postać charakter, a w dodatku dostała sporo więcej życia!), jak zwykle przezabawny Dog no i bardzo udane wg mnie misje :) A co do Stalkerów - mi tam one nie sprawiały nigdy dużo problemów, za to w dodatku te zombiaki-kamikadze z granatami w ręku... ajj... będzie mi się śnić po nocach koszmar z takim przy boku, bez miejsca żeby się odsunąć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że EP2 będzie kosztować o wiele drożej niż EP1, coś około 80 zł....

>Sth`Devilish
A co powiesz o Gmanie? ;-) Szkoda, że nie było okazji pogadania z Breen''em, który wg wielu źródeł przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do grających w Half Life 2
Od kilku ostatnich dni zachwycam się tą grą (nie mogę oderwać się od kompa). Doszedłem do miejsca, w którym po zeskoczeniu ze skały zaczyna się walka z wielkim robalem. Czy jego trzeba zlikwidować? Może jakaś podpowiedź w jaki sposób? Wywalam na niego całą amunicję i ginę. Porażka straszna. Czy po tej walce gra trwa jeszcze dalej?
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 12:05, mrosi napisał:

Mam pytanie do grających w Half Life 2
Od kilku ostatnich dni zachwycam się tą grą (nie mogę oderwać się od kompa). Doszedłem do miejsca,
w którym po zeskoczeniu ze skały zaczyna się walka z wielkim robalem. Czy jego trzeba zlikwidować?
Może jakaś podpowiedź w jaki sposób? Wywalam na niego całą amunicję i ginę. Porażka straszna.
Czy po tej walce gra trwa jeszcze dalej?
Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam


Strażnik Antilionów jest łatwym przeciwnikiem. Najlepiej walczyć z nim przy użyciu Shotgun''a - po kilkunastu celnych strzałach przeciwnik padnie, możesz także posiłkować się gravity gunem.

Po prostu staraj się robić uniki i walczyć jak tygrys ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zabiłem stworka.
Ale dalej nie wiem co zrobić. Przeszedłem z przyjaznym stworkiem do jaskini, łażą za mną te "żuki", wyczyściłem całę wybrzeże z przeciwników i co dalej? Byłem już w jaskini z dwoma zarażonym, nie wiem. Czy może trzeba powyłączać te wszystkie urządzenia ("młoty") po drodze, czy co.... Z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od nie dawna gram w Half-life 2 i doszel do pewnego momentu w kanałach i nie wiem co tam zrobic odkrecilem jakis zawór i pomieszczenie zlama woda prawie do samego sufitu i nie wiem co zrobic zaloczam ss

P.S z góry dzieki za pomoc

20070225132820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half-Life 2 na takiej konfiguracji będzie chodził płynnie, aczkolwiek prawdopodobnie na wyższych detalach może przyciąć i to porządnie.
Co do spolszczenia... aktualnie takowego nie ma (jeśli jednak, jest niskiej jakości) - pozostaje poczekać na jakiś release... Choć szczerze mówiąc powinny Ci wystarczyć angielskie podpisy by cieszyć się fabułą gry, która w końcu jest jej głównym atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:04, WorldWar3PL napisał:

Half-Life 2 na takiej konfiguracji będzie chodził płynnie, aczkolwiek prawdopodobnie na wyższych
detalach może przyciąć i to porządnie.
Co do spolszczenia... aktualnie takowego nie ma (jeśli jednak, jest niskiej jakości) - pozostaje
poczekać na jakiś release... Choć szczerze mówiąc powinny Ci wystarczyć angielskie podpisy
by cieszyć się fabułą gry, która w końcu jest jej głównym atutem.

fabula glownym atutem gry? bez zartow. a fizyka? grywalnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc równie dobrze dla mnie mogłoby nie być Havoka - to dzięki fabule nie mogłem oderwać się od tej gry. Genialne dialogi, scenariusz z wieloma szczegółami, które można odkryć nawet rok-dwa po ukończeniu gry (bo nie przeczytało się gazety na ścianie)... no i ten klimat. Jak dotąd jeszcze żaden FPS nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak właśnie HL2.
No ale cóż.. muszę Ci przyznać rację, o ile te elementy będą stały na równi z fabułą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HL 2 jest dobry. Ale klimat IMO - wyraźnie słabszy w porównaniu do pierwszej części przygód Dr. Freemana.

Tutaj bronie są takie... Miałkie! (wtf!?) Niby wypluwają amunicję, ale tego nie czuć... Walka z *najeźdźcami* także nie wypada za dobrze, Combine jest mało atrakcyjnym przeciwnikiem. Pamiętam te ostre bitwy na terenach kompleksu Lambda w których brali udział obcy z Zen, komandosi, pracownicy ochrony... Wiem, mam dziwne gusta :P

Patrząc z perspektywy czasu naprawdę zawiodłem się na HL2. Gdyby nie modyfikacje już dawno bym o nim zapomniał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować