Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Witam

Kupiłem Hal-Life 2 Game Of The Year Edition. Czy istnieje do tego patch polonizujący? Bo widziałem, że ktoś na Allegro mial H-F 2 razem z tym patchem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:31, Pingus napisał:

Witam

Kupiłem Hal-Life 2 Game Of The Year Edition. Czy istnieje do tego patch polonizujący? Bo widziałem,
że ktoś na Allegro mial H-F 2 razem z tym patchem.

Pozdrawiam

Owszem,istnieje.Poszukaj na fanowskich stronach.Niestety,nie pamiętam z której ściągałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 21:45, Pilnick2 napisał:

Czym się różni edycja Hal-Life 2 Game Of The Year Edition od normalnej ?

Właściwie tylko nazwą:) Normalnej nie kupisz, bo to jest normalna wersja.Tytuł został dodany jako późniejszy chwyt marketingowy.
W każdym bądź razie ta edycja zawiera oprócz Half-Life 2 pierwszą część gry na silniku source,oraz Counter Strike Source... o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 21:33, Darkstar181 napisał:

Owszem,istnieje.Poszukaj na fanowskich stronach.Niestety,nie pamiętam z której ściągałem.


A jak to spolszczenie wyglądało? W miarę przyzwoite było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 13:29, Pingus napisał:


> Owszem,istnieje.Poszukaj na fanowskich stronach.Niestety,nie pamiętam z której ściągałem.


A jak to spolszczenie wyglądało? W miarę przyzwoite było?

Bardzo dobre.Zmieniono nawet tekstury(np. na beczkach są polskie napisy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:39, Radzisz napisał:

Witam wy tu znawcy hl-a jestescie ;p Co byście mi polecili do gry w sieci: HL2/CS itd czy F.E.A.R-a?
:]

za bardzo znawca nie jestem (aukcje wygram (pewnie) dzis) ale do siecie the best jest CS S, z reszta cs to juz legenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, od dwóch lat planuje zakup Half Life 2, i jakoś ciągle brakuje mi pieniędzy, lub wychodzą jakieś arcyciekawe gry (Guild Wars itp.) Może i skusiłbym się teraz - tym bardziej, że nie zależy mi na trybie singleplayer, bo skonczyłem go praktycznie u brata :), jednakże głównie interesują mnie tryby multiplayer które HL2 oferuje, mianowicie CS:S oraz HL2:D... Mogą one zapewnie sporo frajdy na zimne wieczory.

Wiem, że HL2 posiada liczną ilość modyfikacji takich jak HL2:CTF czy coś z robalami. Tylko pytanko - czy scena tych modyfikacji żyje? Mam na myśli ilość serverów przekraczających setkę, tak jak wydana niedawno modyfikacja do Quake''a 3 - Tremulous która zabrała mi już ponad 200h (SICK!) życia...

Jestem fascynatem Tremka. To fakt, jednakże usłyszałem niedawno, że ma wyjść Natural Selection 2 na enginie Source, ofcorz płatne ;). Już czuje, że Cenega wyda go za 30zł, tak jak The Ship oraz Red Orchestra :>. Wie ktoś coś na temat przybliżonej daty premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 17:46, KrisK91 napisał:

Wiem, że HL2 posiada liczną ilość modyfikacji takich jak HL2:CTF czy coś z robalami. Tylko
pytanko - czy scena tych modyfikacji żyje? Mam na myśli ilość serverów przekraczających
setkę, tak jak wydana niedawno modyfikacja do Quake''a 3 - Tremulous która zabrała mi już ponad
200h (SICK!) życia...

Z tego co wiem,ludzie nadal grają w Half-life2:) Ale większą furorę robi oczywiście Counter Strike Source,on jest wiecznie żywy:)

Dnia 28.12.2006 o 17:46, KrisK91 napisał:

Jestem fascynatem Tremka. To fakt, jednakże usłyszałem niedawno, że ma wyjść Natural Selection
2 na enginie Source, ofcorz płatne ;). Już czuje, że Cenega wyda go za 30zł, tak jak The Ship
oraz Red Orchestra :>. Wie ktoś coś na temat przybliżonej daty premiery?

To ten projekt jeszcze nie zdechł? Heh,sam nic nie wiem,dawno temu go ogłosili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 07:51, Zauri napisał:

za bardzo znawca nie jestem (aukcje wygram (pewnie) dzis) ale do siecie the best jest CS S,
z reszta cs to juz legenda


CS to legenda? Hmm może i legenda, ale caly czas żywa i mająca się lepiej niż css. Wystarczy zobaczayć na liste meczy rozgrywanych w esl i klanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 17:49, Darkstar181 napisał:

To ten projekt jeszcze nie zdechł? Heh,sam nic nie wiem,dawno temu go ogłosili...


Tak żyje :). Ba - całkiem niedawno jeden z creatorów gry umieścił na swoim blogu trailer, ukazujący jeden z featuresów gry - somoczynnie rozwijający i rozszerząjący się *creep*. Naprawdę genialnie to wygląda... Mały kawałek mazi zaczyna rosnąć, i przenosić się na inne ściany, suft, pełznie po podłodze... Totalny odlot!

Mam szczerą nadzieję, że będzie to godny następna Tremka (a Raczej Natural Selection w którego nigdy nie grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:07, ProChaoS napisał:

CS to legenda? Hmm może i legenda, ale caly czas żywa i mająca się lepiej niż css. Wystarczy
zobaczayć na liste meczy rozgrywanych w esl i klanów.


Wydaje mi się, że mówił on ogólnie o Counter Strike, nie tylko 1.5, 1.6 czy Source, ale o wszystkich częściach...

To, że ta gra nadal ma się świetnie coś musi oznaczać... Pewnie te pochwały jakie czytam tu i tam nie są wyssane z palca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.12.2006 o 18:13, KrisK91 napisał:

Mam szczerą nadzieję, że będzie to godny następna Tremka (a Raczej Natural Selection w którego
nigdy nie grałem).


A ja tam grałem w stara wersje bardzo długo i nowej już nie mogę się doczekać. A czy Cenega potwierdziła to, że będzie wydawała tą grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 17:49, Zauri napisał:

pwiedzcie czy zaczac wpierw od HL source czy od HL2 ??

Twój wybór. Jeżeli chcesz znać dokładnie fabułę gry,zacznij od jedynki, gdyż w dwójce pominięto praktycznie wszystkie wydarzenia związane z częścią pierwszą.
Ja do jedynki już nie wracam.Wole dwójki( fizyka zaimpletowana w grze wymiata!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować