Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Jak już wspominałem, to jest po prostu HL2 w wersji GOTY, czyli zawierający przede wszystkim Half-Life 2, Counter-Strike: Source (CS na nowym silniku) i Half Life 2: Deathmatch (HL2 na multi), a także Half-Life: Source i Half-Life: Deathmatch (pseud-konwersje starszych gier, niestety HL bez dodatków Opposing Force i Blue Shift :/). Wydanie wygląda tylko troszkę lepiej od gier za 10 zł - tzn zwykłe pudełko-etui na DVD, a w środu 1 płytka z grami oraz 2 stronicowa instrukcja :) Tak chyba każda gra od Valve wygląda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:22, Carl92 napisał:

Jak masz aparat to cyknij fotkę tego wydania byłbym bardzo wdzięczny:) tzw; zdjęcie opakowania.


Okładka wygląda dokładnie tak jak tutaj http://www.best-bazar.pl/zdjecia/1187.jpg (i jak już wspomniałem, jest to zwykłe pudełko-etui DVD, z małą wkładką-insrukcją z cdkeyem oraz płytą DVD ze Steamem i zestawem tychże gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tych płytach jest zarówno steam, jak i same instalki gier - niestety, tak się składa, że update''y (patche wymagane do włączenia gry) już będziesz musiał ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpisali Ci? Bo mi tak, oto treść tej wiadomości:
Serdecznie przepraszamy, ale niestety dystrybutor ciągle zmienia datę
dostawy. Obecnie przypada ona na jutro więc jutro, gdy do nas dotrze
rozpoczniemy wysyłkę.

Baardzo fajnie. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 12:24, Carl92 napisał:

Dostałem identycznego e-maila. Oby dotrzymali obietnicy bo jak nie bardzo się zdenerwuje:)


Oj tak, ciśnie mnie strasznie na tego Half-Life''a:). Tylko trochę mnie martwi to, że trzeba będzie ściągać te update''y. Niby mam szybki Internet, ale zawsze to przedłuży oczekiwanie na granie:). No i CS Source. Będzie w co zagrać. Tylko kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ściąganie poprawek jest najgorsze a żeby zagrać trzeba zarejestrować grę. Trochę to męczące, ale cóż warto.
Zaraz po HL 2 zależy mi bardzo na grze w CS: S kto wie może razem pogramy:)
Jak dobrze pójdzie w poniedziałek powinienem otrzymać przesyłkę jak jutro wyślą albo i nawet w sobotę bo nieraz dostałem paczki:) Tym bardziej, że to priorytet do 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:02, Carl92 napisał:

Te ściąganie poprawek jest najgorsze a żeby zagrać trzeba zarejestrować grę. Trochę to męczące,
ale cóż warto.
Zaraz po HL 2 zależy mi bardzo na grze w CS: S kto wie może razem pogramy:)
Jak dobrze pójdzie w poniedziałek powinienem otrzymać przesyłkę jak jutro wyślą albo i nawet
w sobotę bo nieraz dostałem paczki:) Tym bardziej, że to priorytet do 2 dni.


Skąd wiesz, że wyślą jutro. Różnie może być. Też zamówiłem priorytetem, zobaczymy komu szybciej przyjdzie:D. A w CSa może pogramy, kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2007 o 13:07, Carl92 napisał:

Jutro już raczej powinno być na 99% bo od wczoraj (Środa) w empiku widziałem HL 2 i Episode
One za 45zł.

No, zrobili nas w konia, Carl. "Half Life 2 edycja DVD GRA ROKU SUPER CENA
Przepraszamy, ale chwilowo produkt nie jest dostępny"
. Najgorsze jest to, że chyba nie można anulować zamówienia:/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Najgorsze jest to, że chyba nie można anulować zamówienia:/.

Można. Wystarczy że zadzwonisz do wirtusa (można też e-mailować, ale telefonicznie będzie szybciej i pewniej) Powiesz im że chcesz anulować zamówienie podając jego numer i już :).
Sam chciałem kupić HL2 na Wirtusie ale z tego co widzę to odwiedzę raczej MM albo Empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anuluje to zamówienie e-mailem:/ A co najgorsze jest to, że oszukiwali nas cały czas anuluje zamówienie a grę kupię jak będzie w Empiku albo w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:12, Carl92 napisał:

Anuluje to zamówienie e-mailem:/ A co najgorsze jest to, że oszukiwali nas cały czas anuluje
zamówienie a grę kupię jak będzie w Empiku albo w MM.

Jeżeli cię oszukiwali to skąd wiesz że nie oszukają cię teraz i powiedzą, że paczka została już wysłana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem, że są problemy z wysyłką Half life z wirtus. Czy ktoś wie może czy podobno problemy mogą być z Half life 1 anthology?
I czy jest też w empiku lub MM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 19:57, Chlorofil napisał:

Cześć mam pytanie. Słyszeliście o wznowieniu do sprzedaży HL 2 ??Czy wiecie za ile jest dostępny
w Empiku i czy w ogóle jest?

Na www.emik.com.pl hl2 kosztuje 50 zł (ta cena nie przekreślona) i taka sama ep1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować