Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

A konsolowcy na lodzie - do wyboru tylko Orange Box... God Damn you Valve. A gdyby powtórzyli to przy EP3.. zatłukłbym jak robaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 21:03, WorldWar3PL napisał:

A konsolowcy na lodzie - do wyboru tylko Orange Box... God Damn you Valve. A gdyby powtórzyli
to przy EP3.. zatłukłbym jak robaka.

Było nie kupować tego Xboxa360...muhahaha!!! :)
No nie ma, ale komputera to przecież nie sprzedałeś,nie? Co stoi na przeszkodzie by pograć na nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim znacznie wyższe wymagania gry które zmuszą mój komputerek do tego, by w grę grać na min-średnich detalach :< No może wydam te 10$ więcej... czyli na Polskie warunki jakieś 150-200 zł więcej niż wersja PC. Przejdę HL2, który ponoć w wersji na X360 ma mieć HDR ;> Mała rzecz a cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:08, WorldWar3PL napisał:

Przede wszystkim znacznie wyższe wymagania gry które zmuszą mój komputerek do tego, by w grę
grać na min-średnich detalach :<

W dwójkę ponoć jakoś grałeś...ale skoro twierdzisz że faktycznie komp jej nie pociągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie spodziewałbym się drastycznych zmian. Wg mnie jak już totylko na lepsze. Wprowadzenie HDR troche popsuło ogólną optymalizację kodu, ale i tak nie powinno być źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:59, Darkstar181 napisał:

> Sam już nie wiem co zrobię :/
Nie rozpaczaj, jest jeszcze jedna opcja:)
Half-Life Episode Two będzie możliwy osobne przez STEAM, bez Half-Life 2 i Episode One.


Dla mnie dystrybucja cyfrowa gier to tak jak płatny pirat... Zawsze jak kupuje grę (oryginalną), to na pierwszym miejscu liczy się dla mnie jakość wydania. Niech to nawet będzie sama płytka, z 2-stronną instrukcją, w zwykłym etui DVD, a i tak nadal wolę posiadać takie wydanie niż samą instalkę ściągniętą z neta, nagraną na tanią płytkę DVD-R...

Z resztą i tak nie miałbym jak - do robienia zakupów przez internet potrzebna jest odpowiednia karta płatnicza, a takowej nie mam. Odwiedziłem pare banków i w każdym jest ten haczyk, że są (dosyć spore) opłaty 2 letnie za taką kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Steam niektóre gry wychodzą drożej niż by je kupować w Polsce, w wersji pudełkowej. Tak na dobrą sprawę to oczywiste jest to, że te epizody są dla osób, które grały w podstawkę. Ci, którym się nie spodobała nie mają tu czego szukać. W takim razie po co robią takie zestawy? Powinna być alternatywa, ewentualnie taki zestaw powinien być tańszy (w końcu HL2 i EP1 staniały przez ten czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już Valve straszy, że wymagania ''znacznie wzrosną w stosunku do Source z HL2''. Więc, mam się czego bać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nie wiem gdzie się skierować to napiszę tu. Mam dużego buga w grze! Gdzy włączam pierwszy raz to wszystko jest ok, a gdy wczytam save''a, lub wyjdę z gry to następnym razem wszystkie NPC stoją w miejscu jak słupy! Przechodzenie HL''a 2 po spacerek, a ja tak nie chcę! Jedynym wyjściem to rozpoczęcie gry od nowa, a i to nie zawsze zadziała albo reinstal gry i kasowanie save''ów! Niech ktoś mi pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 08:28, WorldWar3PL napisał:

No już Valve straszy, że wymagania ''znacznie wzrosną w stosunku do Source z HL2''. Więc, mam
się czego bać ;>

Zamiast straszyć powinni je w końcu podać ;) Ja w EP1 grałem na full i szkoda, jeśli nie będzie to możliwe w przypadku EP2. Na pewno dodadzą obsługę DX10. Pytanie tylko czy to wpłynie na wymagania. W sumie to nie powinno, chyba, że w kodzie gry za bardzo przekombinują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, to taki błąd występuje tylko w pirackiej wersji HLa. Wiec prostym rozwiazaniem będzie kupienie sobie oryginałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś zainstalowanego garry''s moda? Bo mam pytanko jak wchodzi się w mape do konstruowania i wybiera się charaktery do pojawienia się na mapie to każdego cow ybiore to spada na ziemie i leży. Jak zrobić, żeby postacie stały a nie leżały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żywe postacie przywołujesz komendą, której nie pamiętam (coś w stylu npc_create) lub z menu NPC, o ile takie masz. To, co przywoływałeś dotychczas, były to ciała. Je również można postawić - każdy członek (również głowę tułów i te de) podnieś do góry i prawym przyciskiem ''zfreezuj''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 21:42, konarion napisał:

Czy ma ktoś zainstalowanego garry''s moda? Bo mam pytanko jak wchodzi się w mape do konstruowania
i wybiera się charaktery do pojawienia się na mapie to każdego cow ybiore to spada na ziemie
i leży. Jak zrobić, żeby postacie stały a nie leżały?


W wersji 9.0 (darmowej), w tym menu które się wyświetla po wciśnięciu "q" masz takie coś jak NPC SPAWN - tam wybierasz broń dla NPC''a oraz jego rodzaj (Alyx, Rebel) itp. NPC zachowują się tak jak w singleplayer (np. rebelianci walczą z Combine i podążają za tobą).

Albo po prostu podnieś ciała przy pomocy tej broni którą masz przypisaną pod klawisz *1*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:29, PsychoMan napisał:

Z tego co ja wiem, to taki błąd występuje tylko w pirackiej wersji HLa. Wiec prostym rozwiazaniem
będzie kupienie sobie oryginałka.

Że jak?! Czyli kupiłem sobie w MM pirata w pudełku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 09:57, zajacisko napisał:

Że jak?! Czyli kupiłem sobie w MM pirata w pudełku??

Mówię co słyszałem, zreszta tu masz temat z forum HL2, wiele mówiący:
http://www.halflife2.net/forums/showthread.php?t=111234
A tu rozwiazanie problemu w drugim poście:
http://forums.techguy.org/games/300619-half-life-2-bug.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować