Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2008 o 19:21, Grizzly. napisał:


> Ale z drugiej strony oprucz magicznych ataków blokuje tylko 9 obrażeń na trzecim
poziomie
> rozwinięcia tej obrony.( podejrzewam, ze tyle, na pierwszym jest blokada 3 obrażeń)
To
> nie jest tak dużo, ale zawsze coś:P . Mamy też dobrą obronę magiczną. Na pierwszym
poziomie
> regeneruje się 5 żyć co kolejkę!

No dlatego przerazy są przegięte, nie zdziw się jak przeciwnicy będą odrzucać twoje wyzwania.

> ciekawe ile jest regeneracji na wyzszych poziomach.

Możesz to sprawdzić. Najedź kursorem na 3 poziom tej umiejętności i Ci się wyświetli
okienko z opisem.

Dzięki, o tym nie wiedziałem, zawsze najeżdrzałem kursorem na obrazek danej umiejętności i pokazuje mi aktualne dane. Teraz będę wiedział co się zmieni nawet przed ulepszeniem umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu doceniłem moją przerazę, myślałem, że jest słaba ale nie umiałem ją po prostu dobrze walczyć. Czy jest możliwa taka zmiana? Wcześniej z tego co pamiętam na 3 poziomie doświadczenia ataku szybkiego zabierałem 16 żyć. Teraz jest tak, że zabieram tylko 10 a jeśli przeciwnik użył wcześniej ataku silnego to dodatkowo zadaję 18 obrażeń. Wydaje mi się , że zaszła zmiana w tym ataku. Kupuję przekąski dla mojej przerazy i jest tam "żywa dziewica" Jest tam napisane : "Pożeranie dziewic poprawia zdolnośći magiczne. Tylko tak ciężko je dostać..." :P Podobają mi się te przypisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:06, Moczymorda napisał:

Hmm, podobała mi sie ta walka. Tak sie tylko pochwalę, nic specjalnego;p
http://versus.thewitcher.com/?fight=237031261〈=5

I to mi się w wiedzminach nie podoba! Trzy takie akcje z szybkim atakiem i moja przeraza leży. Zawsze są krytyczne obrażenia. Nawet jak się obronię to mało to daje. Ja mam 71 wygranych 79 przegranych, przez was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 16:50, Foo Fighter napisał:

Co za ekscytująca walka! Niesamowicie wręcz. Wiedźmińskie znaki to fajna taktyka^^
http://versus.thewitcher.com/?fight=238029908&lang=5


No to Ci się udało ... :) 2 hp zadecydowało, tak się czasem zdarza.

A ten reskill co zrobiłem to się nie sprawdził, więc zrobiłem jeszcze jednego i ... był drugi za darmo o.O Myślałem, że jest tylko jeden za free, może to bug jakiś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... był

Dnia 14.10.2008 o 17:12, Outlander-pro napisał:

drugi za darmo o.O Myślałem, że jest tylko jeden za free, może to bug jakiś ?

Ostatnio dodali drugi darmowy reskill dla właścicieli gry Wiedźmin;p Może zarejestrowałeś wcześniej posiadanie takowej. Nie sądzę w każdym razie, że to bug. One zawsze tylko przeszkadzają...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 17:15, Foo Fighter napisał:

Ostatnio dodali drugi darmowy reskill dla właścicieli gry Wiedźmin;p Może zarejestrowałeś
wcześniej posiadanie takowej. Nie sądzę w każdym razie, że to bug. One zawsze tylko przeszkadzają...;p


Aha, nie wiedziałem o tym, a rzeczywiście mam zarejestrowaną grę. Dlatego mam taką czerwoną błyskawicę na nicku :D
A bugi są różne. Czasem niektórym pomagają ... >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zrobię sobię nowe konto i zacznę grać wiedźkiem albo przerazą (niezły build jej wymyślili na forum), bo z tą czarką to żal jakiś się robi. Mało życia, słabe ataki, a miałabyć to postać z silnymi atakami lecz która ma mało hp. Wyszły słabe ataki i mało hp, już wiedźmin podstawowym atakiem jakimś zadaje więcej obrażeń niż kamienna pięść ... jeśli nie będzie jakiegoś buffa czarki to już do niej pewnie nie wrócę ... a do 20lvl było dobrze, a teraz nie mogę dojść do tego 22lvl (mam 21lvl).
Kiepawo, na dłuższą metę zbyt słaba jest czarka by sprostać takim bydlakom jak przeraza z prawie 200hp i potężnym wiedźminem. Pfff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:13, Outlander-pro napisał:

Mało życia, słabe ataki, a miałabyć to postać z silnymi atakami lecz która ma mało hp.

Mało życia - racja, słabe ataki ? Rzuć wzmocnienie a potem kamienną pięść = krytyczny cios o wartości >80 Ogólnie wzmocnienie poprzedzające atak, daje cios krytyczny (naturalnie dochodzą do tego bonusy z przedmiotów)

Dnia 15.10.2008 o 16:13, Outlander-pro napisał:

... jeśli nie będzie jakiegoś buffa czarki to już do niej pewnie nie wrócę ... a do 20lvl
było dobrze, a teraz nie mogę dojść do tego 22lvl (mam 21lvl).

Właśnie przedmioty dają u czarki przewagę. Kupiłem pierścień z Mahakamu i Księgę Trzech mocy co daje mi łącznie 60 % trafienia krytycznego na wszystkie ataki i 20 % ochrony przed krytycznymi. Wszystko u czarownicy zależy od przedmiotów i taktyki.

Dnia 15.10.2008 o 16:13, Outlander-pro napisał:

Kiepawo, na dłuższą metę zbyt słaba jest czarka by sprostać takim bydlakom jak przeraza
z prawie 200hp i potężnym wiedźminem. Pfff.

Sytuacja sprzed kilku dni - rozbiłem dwóch wilków (obaj dość wysoki rank.) - byli o 2 i 3 lev. wyżej ode mnie.
http://versus.thewitcher.com/?fight=238968911〈=5
http://versus.thewitcher.c om/?fight=234186027〈=5 - usuń spacje między c com. - bo znów link pocięło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 16:38, Sheloi napisał:

> Mało życia, słabe ataki, a miałabyć to postać z silnymi atakami lecz która ma mało
hp.
Mało życia - racja, słabe ataki ? Rzuć wzmocnienie a potem kamienną pięść = krytyczny
cios o wartości >80 Ogólnie wzmocnienie poprzedzające atak, daje cios krytyczny (naturalnie
dochodzą do tego bonusy z przedmiotów)
> ... jeśli nie będzie jakiegoś buffa czarki to już do niej pewnie nie wrócę ... a
do 20lvl
> było dobrze, a teraz nie mogę dojść do tego 22lvl (mam 21lvl).
Właśnie przedmioty dają u czarki przewagę. Kupiłem pierścień z Mahakamu i Księgę Trzech
mocy co daje mi łącznie 60 % trafienia krytycznego na wszystkie ataki i 20 % ochrony
przed krytycznymi. Wszystko u czarownicy zależy od przedmiotów i taktyki.
> Kiepawo, na dłuższą metę zbyt słaba jest czarka by sprostać takim bydlakom jak przeraza

> z prawie 200hp i potężnym wiedźminem. Pfff.
Sytuacja sprzed kilku dni - rozbiłem dwóch wilków (obaj dość wysoki rank.) - byli o 2
i 3 lev. wyżej ode mnie.
http://versus.thewitcher.com/?fight=238968911〈=5
http://versus.thewitcher.c om/?fight=234186027〈=5 - usuń spacje między c com. -
bo znów link pocięło ;/

A ja wyzywałem, cały czas usera o 2 lvle lepszego ode mnie, co prawda miał trochę mniej zycia ale w końcu odżucał moje wyzwania. Np bo przecież nie chciał przegrać ze statystycznie słabszym. Świetne walki, podoba mi się ta pierwsza szczegulnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 09:03, wdowiakm napisał:

Zacząłem grać i jak na razie czekam na przyjęcie wyzwania od jednego wiedźmina :D

A dlaczego wybrałeś wiedzmina? 90% postaci w tej grze to właśnie wiedzminy. Ja wybrałem przerazę bo spodziewałem się, że ich będzie najwięcej. Kojarzą się ze złem. Więc chciałem zasilić to grono. Właściwie to jestem trenerem przerazy, którego nigdy nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 08:54, Heterko napisał:

> Zacząłem grać i jak na razie czekam na przyjęcie wyzwania od jednego wiedźmina :D

A dlaczego wybrałeś wiedzmina? 90% postaci w tej grze to właśnie wiedzminy. Ja wybrałem
przerazę bo spodziewałem się, że ich będzie najwięcej. Kojarzą się ze złem. Więc chciałem
zasilić to grono. Właściwie to jestem trenerem przerazy, którego nigdy nie widać.

Często jednak gracze odrzucają wyzwania od przeraz (tak słyszałem) z powodu nieprzyjemniej taktyki na wzmocniony pancerz i leczenie czy coś... smutna sprawa. Mnie to troszkę deprymuje bo miałem ochote przerazą pograć. Może mimo to spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 08:54, Heterko napisał:

A dlaczego wybrałeś wiedzmina? 90% postaci w tej grze to właśnie wiedzminy. Ja wybrałem
przerazę bo spodziewałem się, że ich będzie najwięcej. Kojarzą się ze złem. Więc chciałem
zasilić to grono. Właściwie to jestem trenerem przerazy, którego nigdy nie widać.


Wybrałem Wiedźmina bo lubię bohaterów a w dodatku to jeden z moich ulubionych bohaterów z gier komputerowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzmocniony panceż to jest nic. Obraniam obroną magiczną na 3 poziomie 16 obrażeń i 5 od reszty ataków. Na słabszych poziomach po 4 i 3 obrażenia. A leczyć to mogę max 5 żyć na rundę, ale to zawsze się leczą. Nawet dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować