Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 26.08.2008 o 13:00, zerohunter napisał:

Wróciłem nie wiem czemu do Zakonu:D I mam teraz -500, sic!


A potem znowu zmieniłeś na Wiewiórki :P
A ja muszę reskilla zrobić, bo build który działał kiedyś, już nie działa na wyższych levelach i tak zaliczyłem 2 winy i 5 porażek x.X wszyscy używają tej kamiennej pięści i chyba rzeczywiście jest ona niezbędna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden mankament - mianowicie jak się przechodzi na ekran walki to nie widać po której stronie jest przeciwnik(nie ma tarczy przy portrecie). Taki apel do twórców gry - czy dałoby się to zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 21:35, JanoP napisał:

Ej o co chodzi z tymi stronami? Po co to zostało wymyślone.


Jest to pierwsza era fabularna, która ma potrwać przez najbliższe trzy miesiące. Więc ogólnie gracze się podzielili i trzeba walczyć za frakcje. Zdobywa się nowe rangi i punkty rebeli. Kliknij na ranking to zobaczysz trochę więcej. Jest pokazany % wynik walk. Jak narazie wygrywa zakon bo ma 52% a scoia''tael mają 48%. Czyli jak narazie walka jest raczej wyrównana bo to mała róznica, te 4 %. Ja jestem ciekaw co będzie na koniec. Fajnie by było gdyby fabuła się jakoś jeszcze rozwinęła ale jak na tą grę trochę mi się wydaje to niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gościem o imieniu mi3tko. Cały czas mnie wyzywa, ale nie o to chodzi... czy jest możliwe, że on przy KAŻDYM swoim ataku ma criticala? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:25, W.S.A.D napisał:

mam problem z gościem o imieniu mi3tko. Cały czas mnie wyzywa, ale nie o to chodzi...
czy jest możliwe, że on przy KAŻDYM swoim ataku ma criticala? Proszę o pomoc.


To zależy, ale zwłaszcza na wyższych poziomach tak jest. Są skille/przedmioty/umiejętności itepe zwiększające szansę na criticala. Np Wiedźmina ma Cięcie (jeśli dobrze pamiętam) co na ++ daje mu szansę 50% na zadania krytyka no i dodaj jakiś procetowy bonus od przedmiotów i masz. Żeby się przed tym bronić, możesz zainwestować w obronę (na ++ niektóre obniżają szansę na zadanie krytyka) lub poprzez odpowiednia przedmioty.
Howgh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:25, JanoP napisał:

Dlaczego atakują mnie tylko wyższe levele?

A czemu nie? Można wyzwać każdego, jak nie chcesz walczyć to odrzuć wyzwanie - tyle, że spadnie Ci honor. Możesz też zwlekać z walką to niecierpliwi gracze sami odwołają pojedynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:43, Sheloi napisał:

> Dlaczego atakują mnie tylko wyższe levele?
A czemu nie? Można wyzwać każdego, jak nie chcesz walczyć to odrzuć wyzwanie - tyle,
że spadnie Ci honor. Możesz też zwlekać z walką to niecierpliwi gracze sami odwołają
pojedynek.

No to wszystko wiem, tylko chodzi mi oto że od tygodnia mam wyzwania tylko od ludzi o 2, 3 levele wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ja także niedawno założyłem postać aktualnie mam 8 poziom,czarodziejka a co do mojego grania to miałem chyba 2 tyg przerwy i widzę że się pozmieniało bo teraz przy zalogowaniu musiałem wybrać frakcje do jakiej chce przystąpić i walczyć po ich stronie ;D pomysł mnie bardzo zaciekawił a mianowicie wybrałem nieludzi ponieważ oni mi się najbardziej spodobali z gry Wiedźmin no i mam tam starego kumpla Zoltana ;D powie mi ktoś tylko czy teraz tak jest że ci co są po tej samej stronie co ja (nieludzie) mogą wyzwać mnie na pojedynek? Ponieważ tam coś z początku pisało że przejście czy też atak osoby z tej samej frakcji odbije się moją zdradą i stratą zaufania innych dobrze to zrozumiałem?


Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>powie mi ktoś tylko czy

Dnia 27.08.2008 o 13:04, Petrick napisał:

teraz tak jest że ci co są po tej samej stronie co ja (nieludzie) mogą wyzwać mnie na
pojedynek?

Tak, na pojedynek można wyzwać każdego, ale jeśli pokonasz kogoś z wrogiej frakcji dostaniesz punkty frakcji.

>Ponieważ tam coś z początku pisało że przejście czy też atak osoby z tej samej

Dnia 27.08.2008 o 13:04, Petrick napisał:

frakcji odbije się moją zdradą i stratą zaufania innych dobrze to zrozumiałem?


Nie do końca. Jakbyś teraz zmienił frakcję to byś miał -500 punktów frakcji.

Dnia 27.08.2008 o 13:04, Petrick napisał:

Pozdr.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 11:25, W.S.A.D napisał:

mam problem z gościem o imieniu mi3tko. Cały czas mnie wyzywa, ale nie o to chodzi...
czy jest możliwe, że on przy KAŻDYM swoim ataku ma criticala? Proszę o pomoc.


Tak każdy stara się układać tak ciosy żeby wychodziły criticale. Dlatego ja zawsze mam jeden przedmiot chroniący przed krytykiem, teraz mam pierścień który zmniejsza szanse dostatnia krytyka o 30 % Radze Ci też w coś takiego zainwestować. No najwyżej że mocno idziesz w atak i kupujesz obydwie rzeczy zwiększający Twój krytyk. Żeby mieć dużego krytyka np. wiedźmini stosują cięcie ++ które daje im 50% na zadanie krytyka. U czarodziejek najczęściej spotykane jest wzmocnienie które jak nawet zostanie odbite to zwiększa siłe następnego ataku o 14 i z tego zawsze ładne crytyki wychodzą.. a jak dołożymy kamienną pięść to można walnąć aż do 100 :D Czarodziejki też na pierwszy atak dają Porażenie które ma bardzo dużą szanse na zadanie podwójnych obrażeń w kolejnej rundzie a do tego daje wrażliwość na magię. Więc po porażeniu łatwo się spodziewać wzmocnienia. Ale to już na wyższych lvl. Tak ok. 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może od ilu punktów są nowe stopnie dla frakcji ? Bo ja mam już 325 pkt i ciągle jestem rekrutem.

Gram po stronie zakonników. Czarką, 18-22 lvl zapraszam na balety xD. Mój nick to Grizzly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 01:48, Grizzly. napisał:

Gram po stronie zakonników. Czarką, 18-22 lvl zapraszam na balety xD. Mój nick to Grizzly.

Jeśli się nie mylę to 1000 pkt. trzeba mieć by zostać giermkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować