Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

---->Dominik000


> A co to jest absorbcja? Jak mam dzięki temu częściej wygrywać to mi odpowiedz.

absorbcja to atak magiczny. Jest to tarcza osłabiającaataki magiczne i silne. Ja mam ją na drugim upgrade i mi zmniejsza obrażenia od ataków magicznych o 15 i od silnych o 7. Czyli jednym słowem jest to najlepsza rzecz w co może zainwestować czarodziejka (jeśli chodzi o obronę).. moim zdaniem.

Mam 17 lvl i 8545 orenów. I kurcze nie wiem co zrobić z kasą :P Od 18 lvl będe mógł kupić nowe rzeczy ale nie mam zamiaru bo pierścień który mam jest świetny i uważam że nie opłaca mi się zmieniać na coś innego. Tak samo z księgą. Używam Zwoju Żywiołów i mistycznego pierścienia antymagii. Jeśli chodzi o pierścień to jest świetna rzecz bo ma ochronę przed krytykiem aż 30% :D I się sprawdza bo naprawdę bardzo rzadko dostaje krytyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 23:13, Grizzly. napisał:

Mam 17 lvl i 8545 orenów. I kurcze nie wiem co zrobić z kasą :P Od 18 lvl będe mógł kupić
nowe rzeczy ale nie mam zamiaru bo pierścień który mam jest świetny i uważam że nie opłaca
mi się zmieniać na coś innego. Tak samo z księgą. Używam Zwoju Żywiołów i mistycznego
pierścienia antymagii. Jeśli chodzi o pierścień to jest świetna rzecz bo ma ochronę przed
krytykiem aż 30% :D I się sprawdza bo naprawdę bardzo rzadko dostaje krytyka :D

Jak masz tak dużo kasy to możesz zmienić klasę postaci. Możesz wybrać znów tą sama postać i jak uważasz, że jakaś zdolność jest źle dobrana ato ustawisz sobie 16 umiejętności od nowa. Tyle wydanych orenów wcale ci nie zaszkodzi w dalszej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 13:26, Dominik000 napisał:

Jak masz tak dużo kasy to możesz zmienić klasę postaci. Możesz wybrać znów tą sama postać
i jak uważasz, że jakaś zdolność jest źle dobrana ato ustawisz sobie 16 umiejętności
od nowa. Tyle wydanych orenów wcale ci nie zaszkodzi w dalszej grze.


Wiem, uważam że mam źle rozdane talenty bo ataki które stosuje i obrona nie jest na najwyższym poziomie. Dałem w rzeczy ktorych nie używam. Ale i tam mi się fajnie gra. Poza tym nie chce tego co piszesz bo bede miał już o 1 talent mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tawerna pl moge pisac 2 min moze mniej a potem moje wiadaomosci nie wyswietlaja sie na ekranie i tak wszedzie na wszystkich tawerna moze ktos wie jak mi pomoc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 17:22, albX napisał:

Ja mam problem z tawerna pl moge pisac 2 min moze mniej a potem moje wiadaomosci nie
wyswietlaja sie na ekranie i tak wszedzie na wszystkich tawerna moze ktos wie jak mi
pomoc ??


Może Cię rozłącza ? Wtedy z tego co wiem pomaga tylko relog. Ogólnie tawerna działa coraz lepiej, ale może się zdzarzyć, że serwery chwilę nie wyrobią czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 21:21, Outlander-pro napisał:

> Ja mam problem z tawerna pl moge pisac 2 min moze mniej a potem moje wiadaomosci
nie
> wyswietlaja sie na ekranie i tak wszedzie na wszystkich tawerna moze ktos wie jak
mi
> pomoc ??
>

Może Cię rozłącza ? Wtedy z tego co wiem pomaga tylko relog. Ogólnie tawerna działa coraz
lepiej, ale może się zdzarzyć, że serwery chwilę nie wyrobią czy coś...



Nie raczej mnie nie rozlaczna gram na przeglondarce opera i moze to jej wina jak chce sie wylogowac z versusa to komp mi sie zawiesza i musze resetowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 22:36, albX napisał:

> Może Cię rozłącza ? Wtedy z tego co wiem pomaga tylko relog. Ogólnie tawerna działa
coraz
> lepiej, ale może się zdzarzyć, że serwery chwilę nie wyrobią czy coś...


Nie raczej mnie nie rozlaczna gram na przeglondarce opera i moze to jej wina jak chce
sie wylogowac z versusa to komp mi sie zawiesza i musze resetowac.


Przeglądarce*

Mówiąc o rozłączeniu mam na myśli taką jakby lampkę obok napisu Tawerca. Jeśli jest czerwona to jesteś niepołączony. Jeśli zielona jest a Twoje wiadomości nie idą, to mogą dotrzeć z opóźnieniem, ale jest jakiś zalew floodu/spamu/serw nie wyrabia/są jakieś problemy techniczne. Z dnia na dzień działa to coraz lepiej więc nie ma co się martwić. A z zawieszaniem to nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 14:48, zerohunter napisał:

A coś stracę oprócz kasy jak zmienię rasę?


dodatkowo twoje przedmioty zostaną sprzedane za 95% ceny, i wydaje mi się ale nie jestem pewien bo chyba kiedyś to słyszałem, ale ma się chyba1 talent mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 08:21, zerohunter napisał:

Nie no, zostanę czarodziejką!!!

http://versus.thewitcher.com/?fight=166946245&lang=5


Hehe dzięki ja właśnie gram czarodziejką i zobaczyłem ten link to rozdałem właśnie tak skille. Ta technika wymiata. Non-stop wygrywam dwoma ciosami.
Ale mogę Cię pocieszyć że tak naprawdę czarodziejka nie ma szans z przerazą. Jak widzisz że atakuje Cię czarodziejka zastosuje pancerz łączony. Ja nigdy nie mogę wygrać z przerazami. One zawsze stosuje tą obronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 23:25, Sheloi napisał:

Ja wygrałem z przerazą - raz(zazwyczaj z przerazami nie podejmuję wyzwań): http://versus.thewitcher.com/?fight=166006181&lang=5
- ale Eriash ostatnio nie ma dobrej passy więc można powiedzieć, że miałem farta xD


O Gazlou ale się trafiło, właśnie przed chwilą z tobą wygrałem :D Zabrałeś mi tylko 2 HP :D:D:D

http://versus.thewitcher.com/?fight=167913005&lang=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 00:54, Sztywny-pl napisał:

http://versus.thewitcher.com/?fight=167965164&lang=5
Nie ma to, jak na 22 lvlu rozwalić wiedmolola na 29 ;D
Szkoda tylko, że to była treningowa walka xP


hehe sadycho.. też dzisiaj z nim grałem. Ja na 19 lvl prawie go rozwaliłem.. prawie, on jest 10 lvl wyżej. ;]

http://versus.thewitcher.com/?fight=167937007&lang=5

ładny krytyk mi wyszedł. :D

--->Sheloi
I tak miałeś szczęście że nie używał non-stop pancerza łączonego. Nie miałbyś wtedy szans, obojętnie czego byś użył. Dlatego ja zawsze jak gram czarodziejką to odrzucam wyzwania od przeraz. Zawsze stosują taką obronę przeciwko mnie a ja nie mogę nic zrobić. Próbowałem już rożnych rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować