Zaloguj się, aby obserwować  
C-BOOL2

The Witcher VERSUS, niegdyś Duel Mail ;) - Temat Ogólny [M]

1009 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 13:23, Petrick napisał:

Co do walki jednego z poprzedników to gratulacje ;D walka krótka aczkolwiek naprawdę
ciekawa =) a tak poza tym to jaki masz lv?

Pozdr.

Wtedy miałem bodajże 9. Teraz mam 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde no, stoczyłem 5 walk, z czego wygrałem 4 i za każdym razem dostawałem tylko 2 punkty rankingowe i 2 punkty rebelii mimo iż mam 100 honoru. A jak przegrałem to straciłem 30 punktów rankingowych i rebelii. WTF ? :/ :/ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:42, Outlander-pro napisał:

Kurde no, stoczyłem 5 walk, z czego wygrałem 4 i za każdym razem dostawałem tylko 2 punkty
rankingowe i 2 punkty rebelii mimo iż mam 100 honoru. A jak przegrałem to straciłem 30
punktów rankingowych i rebelii. WTF ? :/ :/ :/


Może Twoi przeciwnicy mieli niższe levele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2008 o 18:58, JanoP napisał:

Może Twoi przeciwnicy mieli niższe levele?


To nie ma nic do rzeczy. Poza tym nagle honor spadł do 11 i odrabiam go powoli walcząc, ale każda przegrana jest dotkliwa, a wygrane marne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co daje ulepszenie umiejętności Odbicie. Jest to obrona ostatnia z szybkich dla czarodziejki. Jak sobie ją wykupimy na raz to uniemożliwia przeciwnikowi wykonanie ataku w stylu szybkim. To co da jeśli podniesiemy tą umiejętnośc na maksa ?
Grając jako czarodziejka pakujecie w obronę ? Bo ja jestem na 17 lvl i parwie cały czas wszystko szło w atak i teraz mam trochę problemy xD Napewno opłaca się na obronę szybkich bo wiedźmini non stop tych ataków używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:52, Grizzly. napisał:

To co da jeśli podniesiemy tą umiejętnośc na maksa ?

Jak dasz na maksa to prócz uniemożliwienia ataku, będziesz miał zmniejszenie 16 pkt. obrażeń magicznych

Dnia 30.09.2008 o 15:52, Grizzly. napisał:

Napewno opłaca się na obronę szybkich bo wiedźmini non stop tych ataków używają.

Opłaca się dać choćby 1 pkt. w tarczę - chroni w tej i kolejnej rundzie przed szybkimi. Możesz wtedy kombinować z absorbcją (magiczne, szybkie i silne - w jednej kolejce !).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 16:02, Sheloi napisał:

Jak dasz na maksa to prócz uniemożliwienia ataku, będziesz miał zmniejszenie 16 pkt.
obrażeń magicznych


Dzięki za odp. Chyba nikt w ten sposób nie gra. Rzadko widze żeby ktoś wykupił tę umiejętność a co dopiero jeszcze w nią ładowac.

Dnia 30.09.2008 o 16:02, Sheloi napisał:

Opłaca się dać choćby 1 pkt. w tarczę - chroni w tej i kolejnej rundzie przed szybkimi.
Możesz wtedy kombinować z absorbcją (magiczne, szybkie i silne - w jednej kolejce !).


Trochę za późno zaczołem. Mam 17 lvl, 2/3 w absorpcji, i dopiero teraz 1/3 tarcze. Tak do 16 lvl bardzo dobrze mi szło ale teraz zaliczam dużą liczbę przegranych przez słabą obronę. Ja to raczej atakuje szybkimi, a po porażeniu daje wyssanie życie bo porażenie wywołuje wrażliwość na magię. Szkoda że nie pisze co tak naprawdę daje ta wrażliwość i czy trwa do końca walki. Ale i tak najważniejsze że ten i kolejny atak mają 80% na zadanie podwójnych obrażeń xD Nic jeszcze nie dałem w obronę przeciwko atakom silnym. Ale domyślam się że przy 20 lvl już będe musiał bo czarodziejki zaczną nałogowo kamienną pięścią walić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś chciałem sobie stworzyć konto. Ale zobaczyłem, że poprzedniego nie usunąłem, więc loguję się i zmieniam klasę. Nie wiem czemu, ale pozwolili mi zmienić na darmo. To normalne, że pierwsza zmiana jest darmowa? Czy mam szczęście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 16:30, krl.krl napisał:

Dziś chciałem sobie stworzyć konto. Ale zobaczyłem, że poprzedniego nie usunąłem, więc
loguję się i zmieniam klasę. Nie wiem czemu, ale pozwolili mi zmienić na darmo. To normalne,
że pierwsza zmiana jest darmowa? Czy mam szczęście?


Masz wielkie szczęście ! Nie ma pierwszej darmowej zmiany. Albo byłeś na bardzo niskim lvl, bo im wyższy poziom tym więcej buli się orenów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 19:55, Grizzly. napisał:

Masz wielkie szczęście ! Nie ma pierwszej darmowej zmiany. Albo byłeś na bardzo niskim
lvl, bo im wyższy poziom tym więcej buli się orenów.

jestem na 18lvl
E: jakbym chciał jeszcze raz zmienić to musiałbym płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem kiedyś w Tawernie, że po wejściu w życie eventu, będzie możliwość jednej darmowej zmiany postaci - sprawdziłem i zrobiłem przed chwilą reskill''a za darmo (mam 24 lev.) - jedynym kosztem było sprzedanie przedmiotów za 90% (czy 95%) ceny podstawowej przedmiotów, które później kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 19:59, krl.krl napisał:

> lvl, bo im wyższy poziom tym więcej buli się orenów.
jestem na 18lvl
E: jakbym chciał jeszcze raz zmienić to musiałbym płacić


Możesz sprawdzić wejdź w umiejętności i kliknij zmień postać. Nie bój się nie zmienisz tak odrazu, ale wyświetli Ci ile będzie Cię to kosztowało.

--------> Sheloi

Ja resetowałem postać jakieś 4 lub 5 dni temu i musiałem zapłacić :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 20:12, Grizzly. napisał:

Możesz sprawdzić wejdź w umiejętności i kliknij zmień postać. Nie bój się nie zmienisz
tak odrazu, ale wyświetli Ci ile będzie Cię to kosztowało.

sprawdzałem-musiałbym zapłacić jakieś 6-7k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować